Skocz do zawartości
    • Dołącz do nas!


      Zarejestruj się, by korzystać ze wszystkich funkcjonalności i narzędzi forum. Po szybkiej rejestracji uzyskasz możliwość m.in. dyskutowania, oznaczania się na mapie Opiekunów, opiniowania agencji, tworzenia i komentowania blogów, uruchomienia stelomierza, wysyłania i odbierania prywatnych wiadomości oraz otrzymywania agencyjnych lub prywatnych ofert pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii.

Rekomendowane odpowiedzi

adsum_onas.jpg

poszukuje:

Pomoc domowa do polskiej rodziny od 5 sierpnia - Lehre

Podopieczny: Pani Danuta
Termin rozpoczęcia delegacji: 5.08
Długość delegacji: 2 miesiące
Wymagany poziom znajomości języka niemieckiego: minimum podstawowy
Wynagrodzenie: 1380 euro

form.png

Opis stanowiska

Poszukujemy osoby zainteresowanej zleceniem od 5 sierpnia na 2 miesiące. Miejscowość Lehre 38165, Dolna Saksonia. Zlecenie jest nietypowe – poszukujemy osoby opiekującej się domem, dziećmi / gosposi.

Polska rodzina w Niemczech poszukuje osoby do prowadzenia domu. Pani Danuta ma 42 lata i cierpi na chroniczną chorobę, która co jakiś czas wyłącza ją z normalnego funkcjonowania. Pani Danuta mieszka z mężem, który pracuje zawodowo oraz z dwójką dzieci – syn 9 lat i córka 5 lat.

Do głównych zadań pomocy domowej należeć będzie zaprowadzanie dziewczynki do przedszkola na godzinę 8 i odbiór jej między 13-14, gotowanie, zmywanie, robienie zakupów, pranie, sprzątanie domu raz na 2 tygodnie, w razie potrzeby opieka nad dziećmi w ciągu dnia. Ewentualnie towarzystwo przy wizytach lekarskich pani Danuty.

Rodzina wymaga znajomości języka niemieckiego w stopniu podstawowym, na co dzień porozumiewać się trzeba w języku polskim.

Wygodne warunki mieszkaniowe – rodzina dysponuje osobnym pokojem z łazienką na parterze domu dla opiekunki, internet dostępny. Prawo jazdy będzie dodatkowym atutem – samochód do dyspozycji. Opiekunka powinna być osobą niepalącą.

Wymagania

Wymagania:
- znajomość języka niemieckiego na poziomie podstawowym,
- doświadczenie,
- referencje z poprzednich miejsc pracy mile widziane


Oferujemy:
- zatrudnienie na podstawie polskiej umowy zlecenia,
- wynagrodzenie 44 euro netto/dzień (nie podlega zajęciom komorniczym) plus 180 zł brutto z tytułu wynagrodzenia umowy zlecenie - łącznie 1320 euro netto miesięcznie,
- organizacja i opłacenie transportu w obie strony,
- sprawdzona oferta pracy,
- opieka koordynatora,
- bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie,
- zniżka na ubezpieczenie dodatkowe w PZU oraz porada profesjonalnego agenta.

Oferujemy

• indywidualne podejście, 
• atrakcyjne wynagrodzenie,
• legalną oraz stabilną pracę, 
• sprawdzone oferty pracy,
• przejrzyste zasady współpracy, 
• darmowe zakwaterowanie oraz wyżywienie w miejscu pracy, 
• organizację transportu oraz opiekę koordynatora. 

Kontakt

Adsum24 Sp. z o.o.
Tel. (32) 283-17-19
Kom. +48 730-153-198
www.adsum24.pl

lub prosimy o wypełnienie formularza. Oddzwonimy. 

form.png

form.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 UdostępnijO nas

Forum OpiekunkaRadzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 7 rok! W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych firm i agencji pracy.

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2022 Opiekunkaradzi.pl
Polityka prywatności i cookies | Regulamin | Kontakt | Reklama i HR

×
×
  • Dodaj nową pozycję...