Skocz do zawartości
    • Dołącz do nas!


      Zarejestruj się, by korzystać ze wszystkich funkcjonalności i narzędzi forum. Po szybkiej rejestracji uzyskasz możliwość m.in. dyskutowania, oznaczania się na mapie Opiekunów, opiniowania agencji, tworzenia i komentowania blogów, uruchomienia stelomierza, wysyłania i odbierania prywatnych wiadomości oraz otrzymywania agencyjnych lub prywatnych ofert pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii.

Rekomendowane odpowiedzi

pro-senior_top.jpg

 

Oferta pracy w opiece

Opieka do Pani z demencją
Wynagrodzenie1300euro
Termin: 01.08.2019

form.png

 

O zleceniu

Pani Inge lat 76, 160cm wzrostu, waga ok78kg, choruje na demencję. Pani porusza się o własnych siłach, dużo śpi (ok. 14 godz. 20.00-10.00), uwielbia przytulać swoje maskotki. Lubi towarzystwo i gry planszowe. Potrzebuje opiekunki-towarzyszki, która jej cierpliwie wysłucha, porozmawia z nią, przytuli, jak spragnione miłości dziecko.
Pani Inge mieszka z mężem. Pan Rudi jest całkowicie sprawny i samodzielny, czynny zawodowo, nie ma czasu na zajmowanie się żoną na tyle, na ile ona tej troski i opieki potrzebuje.
Opiekunka powinna posługiwać się językiem niemieckim na poziomie dobrym aby swobodnie mogła nawiązać kontakt z panią Inge, dotrzymywać jej towarzystwa , zachęcać do rozmów, spacerów czy innych aktywności np. udziału w grach. Potrzebna również umiejętność gotowania zdrowych posiłków bo małżonkowie przykładają dużą wagę do zdrowego żywienia. Jedzą dużo warzyw, z ograniczeniem mięsa do niewielkich ilości.

Warunki mieszkaniowe dobre (duży dom, Mieszkanie małżeństwa mieści się na 1 piętrze - 6 pokoi ). Do dyspozycji opiekunki będzie internet.

Oferujemy

  • legalne zatrudnienie,
  • transport pod konkretny adres,
  • darmowe zakwaterowanie i wyżywienie w miejscu pracy,
  • stały kontakt z naszym biurem w Opolu i kooperantem w Niemczech.

Kontakt

PRO-SENIOR Sp. z o.o.
ul. Cygana 4 lokal 206
45-131 Opole
TEL: +48 77 442 83 38
www.prosenior.pl

lub wypełnij krótki formularz. Oddzwonimy:

form.png

form.png

 

 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 UdostępnijO nas

Forum OpiekunkaRadzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 7 rok! W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych firm i agencji pracy.

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2022 Opiekunkaradzi.pl
Polityka prywatności i cookies | Regulamin | Kontakt | Reklama i HR

×
×
  • Dodaj nową pozycję...