Skocz do zawartości
    • Dołącz do nas!


      Zarejestruj się, by korzystać ze wszystkich funkcjonalności i narzędzi forum. Po szybkiej rejestracji uzyskasz możliwość m.in. dyskutowania, oznaczania się na mapie Opiekunów, opiniowania agencji, tworzenia i komentowania blogów, uruchomienia stelomierza, wysyłania i odbierania prywatnych wiadomości oraz otrzymywania agencyjnych lub prywatnych ofert pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii.

Rekomendowane odpowiedzi

pro-senior_top.jpg

 

Oferta pracy w opiece

Do opieki kobieta - od 03.08.19
Wynagrodzenie1300euro
Termin: 03.08.19

form.png

 

O zleceniu

Opieki potrzebuje Pani lat 84, wzrost 160 , waga 60kg. Pflegegrad 2. Pani Theresia choruje na osteoporozę , porusza sie za pomocą laski lub rollatora. Ma trudności z utrzymaniem moczu(nosie pieluchy) oraz ma słaby wzrok (nosi okulary). W nocy budzi się ale nie potrzebuje przy tym pomocy.
Pani Teresia potrzebuje pomocy w higienie (kąpiel, higiena intymna, pielęgnacja stóp, mycie włosów), oraz ubieraniu się, jak również chodzeniu na spacery. Do obowiązków opiekunki należeć będzie również prowadzenie gospodarstwa domowego tj. przygotowywanie posiłków, nakrywanie do stołu, mycie naczyń, sprzątanie, prasowanie, przebieranie pościeli , pranie oraz robienie zakupów.

Wymagania względem opiekunki- kobieta z komunikatywnym językiem niemieckim oraz prawo jazdy. Pani może palić.

Warunki mieszkaniowe dobre - pokój z dostępem do internetu. W pobliżu dostęp do komunikacji miejskiej.

Oferujemy

  • legalne zatrudnienie,
  • transport pod konkretny adres,
  • darmowe zakwaterowanie i wyżywienie w miejscu pracy,
  • stały kontakt z naszym biurem w Opolu i kooperantem w Niemczech.

Kontakt

PRO-SENIOR Sp. z o.o.
ul. Cygana 4 lokal 206
45-131 Opole
TEL: +48 77 442 83 38
www.prosenior.pl

lub wypełnij krótki formularz. Oddzwonimy:

form.png

form.png

 

 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 UdostępnijO nas

Forum OpiekunkaRadzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 7 rok! W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych firm i agencji pracy.

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2022 Opiekunkaradzi.pl
Polityka prywatności i cookies | Regulamin | Kontakt | Reklama i HR

×
×
  • Dodaj nową pozycję...