Skocz do zawartości
    • Dołącz do nas!


      Zarejestruj się, by korzystać ze wszystkich funkcjonalności i narzędzi forum. Po szybkiej rejestracji uzyskasz możliwość m.in. dyskutowania, oznaczania się na mapie Opiekunów, opiniowania agencji, tworzenia i komentowania blogów, uruchomienia stelomierza, wysyłania i odbierania prywatnych wiadomości oraz otrzymywania agencyjnych lub prywatnych ofert pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii.

Opiekunka do samotnej Pani w Mandel (55595) od 31.07. na 4 tygodnie


Rekomendowane odpowiedzi

Agencja pracy

ht_top.png

wpisana do Krajowego Rejestru Zatrudnienia pod numerem 4755 poszukuje osób na stanowisko:

 

Opiekunka do samotnej Pani w Mandel (55595) od 31.07. na 4 tygodnie

Wynagrodzenie: 1250€ + 150€ zwrot kosztów przejazdu
Miejscowość: Mandel (55595), 50 km od Mainz
Termin: od 31.07. na 4 tygodnie
Znajomość języka: komunikatywna znajomość języka niemieckiego

form.png

 

Informacje o zleceniu

Poszukujemy Opiekunki dla Pani mieszkającej w Mandel (55595, 50 km od Mainz). Podopieczna ma 71 lat, 160 cm wzrostu, waży 90 kg. Pflegegrad 2. Dokuczają jej typowe dolegliwości wieku podeszłego, nadciśnienie, lekka inkontynencja. Pani słabo słyszy. W 2011 roku przeszła wylew. Seniorka porusza się z rollatorem, zdarza jej się wstawać w nocy do toalety. W domu do dyspozycji jest łóżko szpitalne, winda do wanny, toilettenstuhl, podnośnik do toalety. Do obowiązków Opiekunki należeć będzie ogólne prowadzenie domu, przygotowywanie posiłków, pomoc przy ubieraniu i rozbieraniu, spacery, pomoc przy kąpieli. Seniorka mieszka razem z córką w 90 metrowym domku jednorodzinnym. Podopieczna ma pieska. Na miejscu jest dostęp do Internetu. Po miesiącu wracać będzie obecna Opiekunka.

Nasza oferta:
- praca od 31.07.2019 na miesiąc (po tym czasie wraca obecna Opiekunka)
- praca w oparciu o umowę zlecenie
- wynagrodzenie 1250 euro netto
- formularz A-1, Europejską Kartę Ubezpieczenia Zdrowotnego,
- stała opieka koordynatora

Wymagania

- komunikatywna znajomość języka niemieckiego
- doświadczenie w opiece osób starszych

Oferujemy

Gwarantujemy w pełni legalne zatrudnienie, odprowadzanie składek ZUS, atrakcyjne i terminowo wypłacane wynagrodzenie. Oferty pracy dobieramy w oparciu o kwalifikacje kandydata, jego preferencje i oczekiwania. Nasze miejsca pracy są sprawdzone, a nasi pracownicy w każdej chwili mogą liczyć na naszą pomoc.

Kontakt

HR Investment Sp. z o. o.
[email protected]
71 363-45-14, 71 338-55-85
www.hrigroup.pl

lub prosimy o wypełnienie krótkiego formularza. Oddzwonimy:

form.png

form.png

 

 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 UdostępnijO nas

Forum OpiekunkaRadzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 7 rok! W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych firm i agencji pracy.

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2022 Opiekunkaradzi.pl
Polityka prywatności i cookies | Regulamin | Kontakt | Reklama i HR

×
×
  • Dodaj nową pozycję...