Skocz do zawartości
    • Dołącz do nas!


      Zarejestruj się, by korzystać ze wszystkich funkcjonalności i narzędzi forum. Po szybkiej rejestracji uzyskasz możliwość m.in. dyskutowania, oznaczania się na mapie Opiekunów, opiniowania agencji, tworzenia i komentowania blogów, uruchomienia stelomierza, wysyłania i odbierania prywatnych wiadomości oraz otrzymywania agencyjnych lub prywatnych ofert pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii.

Zlecenie z własnym wyposażonym mieszkaniem do pary Seniorów z Wiesbaden


Rekomendowane odpowiedzi

forum_remont.jpg

Zlecenie z własnym wyposażonym mieszkaniem do pary Seniorów z Wiesbaden

Stawka: 1500 EURO + DO 200 EURO PREMII WAKACYJNEJ
  Termin: 05.08.–05.10.2019
Miejscowość: 65193 Wiesbaden, Niemcy 

form.png

Region: zagranica 
Zlecenie nr  37702

 

Informacje na temat zlecenia

Medipe współpracuje z zaufanymi Opiekunkami i Opiekunami osób starszych na terenie Niemiec. Zapewniamy im sprawdzone miejsca pracy, codzienne wsparcie i opiekę. Jesteś osobą empatyczną, wyrozumiałą i chętną do niesienia pomocy? Zależy Ci na wzajemnym szacunku? Dołącz do zespołu naszych Superbohaterek!

Opis zlecenia:

Pani Rosemarie (86 l.) jest osobą komunikatywną, chętnie rozmawia i gra w różne gry. Ma początkową demencje, osteoporozę i artrozę. Cierpi też na niewydolność serca i depresję. Pani porusza się o rollatorze, ale należy ją asekurować. Samodzielnie korzysta z toalety. Podopieczna również często się zapomina i ma problemy z koncentracją. Panią należy motywować, aby wystarczająco jadła oraz przyjmowała odpowiednią ilość płynów.

Pan Teigeler (89 l.) w wolnym czasie lubi czytać, oglądać TV i majsterkować. Cierpi na demencję i często się zapomina. Porusza się samodzielnie. Podopieczny ma częściowe problemy z orientacją, korzysta z kaczki medycznej. Przesypia noce. Opiekunka powinna mobilizować Pana do spacerów. Zewnętrzna opieka medyczna przychodzi 2x dziennie, aby ustawić leki i kontrolować przyjmowanie płynów.

Środki pomocnicze: laska, rolator, przenośna toaleta, podnośnik przy schodach

Obowiązki

Otoczenie Podopiecznych całkowitą opieką, wspieranie w czynnościach pielęgnacyjno-higienicznych i przebieraniu oraz dbanie o bieżące porządki i czynności domowe.

Warunki mieszkaniowe

Seniorzy mieszkają w domu wielorodzinnym. Do dyspozycji Opiekunki jest własne dwupokojowe mieszkanie z kuchnią i łazienką oraz TV i internerem. Do Seniorów raz w tygodniu przychodzi pomoc domowa i raz w miesiącu pedikiurzystka.

Wymagania

Doświadczenie w opiece nad osobami starszymi i komunikatywna znajomość języka niemieckiego.

Nasza oferta

- Zarobki nawet do 1600 Euro + premia wakacyjna nawet do 200 Euro,
- Jedna czytelna umowa, przejrzyste zasady współpracy,
- Aż 400 zł premii za polecenie Opiekunki/Opiekuna,
- Dostęp do prywatnej opieki medycznej na terenie całej Polski,
- Bezpłatne podnoszenie kwalifikacji językowych i opiekuńczych, indywidualne podejście oraz atrakcyjne tematy szkoleń,
- Bezpłatny dyżur psychologa,
- Bezpieczeństwo oraz stały kontakt podczas pobytu na zleceniu.

Skontaktuj się z nami

tel. 71 377 8888
SMS o treści OPIEKA pod numer 600 020 315 
www.medipe.com
Medipe DE Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. 
Ul. Strzegomska 236A, 54-432 Wrocław

lub

wypełnij krótki formularz. Oddzwonimy: 

form.png

form.png

 

 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 UdostępnijO nas

Forum OpiekunkaRadzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 7 rok! W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych firm i agencji pracy.

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2022 Opiekunkaradzi.pl
Polityka prywatności i cookies | Regulamin | Kontakt | Reklama i HR

×
×
  • Dodaj nową pozycję...