Skocz do zawartości
  • Dołącz do nas!


   Zarejestruj się, by korzystać ze wszystkich funkcjonalności i narzędzi forum. Po szybkiej rejestracji uzyskasz możliwość m.in. dyskutowania, oznaczania się na mapie Opiekunów, opiniowania agencji, tworzenia i komentowania blogów, uruchomienia stelomierza, wysyłania i odbierania prywatnych wiadomości oraz otrzymywania agencyjnych lub prywatnych ofert pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii.

Senior z okolic Kolonii czeka na Opiekunkę – NOWE ZLECENIE!


Rekomendowane odpowiedzi

procesa_top_09_2017.jpg

Senior z okolic Kolonii czeka na Opiekunkę – NOWE ZLECENIE!

Wynagrodzenie: 1400€ + PREMIA WAKACYJNA
Termin zlecenia:11.08.2019
Miejscowość: 41564 Kaarst

form.png

 

Informacje na temat oferty:

Pan Siegfried ma 81 lat i przy wzroście 175 cm waży niecałe 76 kg. Podopieczny zmaga się z problemami sercowymi i samotnością. Senior ma demencję i w związku z tym może odczuwać niepokój i mieć zaburzenia orientacji. Nie ma trudności z komunikacją. Jest inkontynentny. Podopieczny może sporadycznie przebudzać się w nocy. Pan samodzielnie spożywa posiłki oraz nie wymaga specjalnej diety. Pan Siegfried porusza się głównie na wózku inwalidzkim. Senior bardzo lubi słuchać muzyki, oglądać telewizję, grać w planszówki, rozwiązywać krzyżówki oraz wychodzić na spacery. Senior także dzielnie stara się aktywizować, aby móc powrócić do swojej dawnej sprawności. Do Podopiecznego przychodzi zewnętrzna pomoc medyczna w celu wykonania zabiegów pielęgnacyjnych.

Zadania Opiekunki:

Do zadań Opiekunki należeć będzie dbanie o gospodarstwo domowe (zakupy, gotowanie, sprzątanie, pranie, prasowanie) oraz otoczenie Podopiecznego całkowitą opieką.

Warunki mieszkaniowe:  

Pan Siegfried mieszka sam w domu jednorodzinnym. Do dyspozycji Opiekunki jest własny pokój z dostępem do Internetu. Na miejscu zlecenia jest także rower.

Wymagania:

- Doświadczenie w opiece nad osobami starszymi
- Dobra znajomość języka niemieckiego
- Uczciwość, empatia, sumienność

Nasza oferta:

 • bezpieczna i legalna forma współpracy,
 • atrakcyjne zarobki do 1450 Euro,
 • terminowa wypłata wynagrodzeń,
 • profesjonalna i życzliwa obsługa,
 • ubezpieczenie oraz składki ZUS,
 • zakwaterowanie i wyżywienie w domu osoby podopiecznej,
 • wsparcie w organizacji wyjazdu oraz zwrot kosztów podróży.

Kontakt:

proseca_profil.png

PROSECA Sp. z o.o.
tel.: +48 71 712-88-66
ul. Gajowicka 195
53-150 Wrocław
www: http://proseca.pl

lub

wypełnij krótki formularz. Oddzwonimy: 

form.png

form.png

 

 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 UdostępnijO nas

Forum OpiekunkaRadzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 7 rok! W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych firm i agencji pracy.

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2022 Opiekunkaradzi.pl
Polityka prywatności i cookies | Regulamin | Kontakt | Reklama i HR

×
×
 • Dodaj nową pozycję...