Skocz do zawartości
    • Dołącz do nas!


      Zarejestruj się, by korzystać ze wszystkich funkcjonalności i narzędzi forum. Po szybkiej rejestracji uzyskasz możliwość m.in. dyskutowania, oznaczania się na mapie Opiekunów, opiniowania agencji, tworzenia i komentowania blogów, uruchomienia stelomierza, wysyłania i odbierania prywatnych wiadomości oraz otrzymywania agencyjnych lub prywatnych ofert pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii.

Praca dla 2 Opiekunek/Pary od 20.07. do 25.08.2019 w Backnang (71522), 1300€/osoba.


Rekomendowane odpowiedzi

Agencja pracy

ht_top.png

wpisana do Krajowego Rejestru Zatrudnienia pod numerem 4755 poszukuje osób na stanowisko:

 

Praca dla 2 Opiekunek/Pary od 20.07. do 25.08.2019 w Backnang (71522), 1300€/osoba.

Wynagrodzenie: 1300€ + 150€ zwrot kosztów podrózy dla każdej osoby
Miejscowość: Backnang (71522)
Termin: od 20.07. do 25.08
Znajomość języka: komunikatywna znajomość języka niemieckiego

form.png

 

Informacje o zleceniu

Praca dla dwóch Opiekunek (pary) jednocześnie w mieście Bacnkang. Do opieki jest małżeństwo ale to Pan bardziej potrzebuje pomocy. Senior ma 76 lat, około 80 kg, 180 cm wzrostu. Ma przyznany piąty stopień opieki. Pan jest w większej części dnia leżący, jest inkontynenty (nosi pieluchy). Mówi powoli i bardzo niewyraźnie. Trzeba przy nim być aby nie upadł. Senior dostaje jedzenie przez sondę lub miksowane jedzenie w niewielkich ilościach.

Seniorka też ma 76 lat, i też piątą grupę opieki. Chodzi sama ale bardzo powoli. Stara się być jeszcze samodzielna ale niestety też wymaga uwagi szczególnie przy spożywaniu posiłków trzeba uważać aby Pani się nie zakrztusiła. Seniorka ma uczulenie na laktozę.
W nocy trzeba czasami do Państwa wstawać stąd pomoc drugiej osoby.
Pobyt może trwać tylko około 4-6 tygodni, ponieważ rodzina zdaje sobie sprawę, że opieka nad Państwem jest wyczerpująca.
W domu jest Internet i pokój dla pary opiekunów. Jest samochód. Ważne aby ktoś miał prawo jazdy i jeździł np. na rehabilitację z Państwem. Do Seniorów przychodzi Pflegedienst 1-2 razy dziennie.

Nasza oferta
- praca od 20.07 do 25.08.2019
- praca w oparciu o umowę zlecenie
- 1300 euro miesięcznie dla każdej osoby
- 150 euro zwrot kosztów podróży
- formularz A-1, Europejska Karta Ubezpieczenia Zdrowotnego
- stała opieka koordynatora

Wymagania

- komunikatywna znajomość języka niemieckiego
- doświadczenie w opiece osób starszych
- pogodne usposobienie, życzliwość, cierpliwość

Oferujemy

Gwarantujemy w pełni legalne zatrudnienie, odprowadzanie składek ZUS, atrakcyjne i terminowo wypłacane wynagrodzenie. Oferty pracy dobieramy w oparciu o kwalifikacje kandydata, jego preferencje i oczekiwania. Nasze miejsca pracy są sprawdzone, a nasi pracownicy w każdej chwili mogą liczyć na naszą pomoc.

Kontakt

HR Investment Sp. z o. o.
[email protected]
71 363-45-14, 71 338-55-85
www.hrigroup.pl

lub prosimy o wypełnienie krótkiego formularza. Oddzwonimy:

form.png

form.png

 

 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 UdostępnijO nas

Forum OpiekunkaRadzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 7 rok! W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych firm i agencji pracy.

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2022 Opiekunkaradzi.pl
Polityka prywatności i cookies | Regulamin | Kontakt | Reklama i HR

×
×
  • Dodaj nową pozycję...