Skocz do zawartości

47 802 Krefeld Traar. Dorothea S


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

47 802  Krefeld Traar. Dorothea S. Miejsce bardzo ciężkie .Podopieczna miala dyktatorski charakter, co jeszcze bardziej uwypukliła choroba. Jest po odwyku alkoholowym  piła na umór ze 40 lat, Alzheimer w stanie zaawansowanym, agresywna, bardzo krzykliwa, nie szanuje ludzi ( jak to mówi niższego stanu),bez wzgledu na kraj pochodzenia.Chodzi krok w krok za opiekunką ,od rana do wieczora, krytykuje każdy ruch .Wchodzi w nocy do pokoju zabiera rzeczy, ( jak zamkniete drzwi zaczyna walić w drzwi i krzyczeć),dlatego ja nie zamykam drzwi i staram się nie mieć nic na wierzchu,ale..  Ponieważ wszytko trzymała cięzka ręką boją sie jej dzieci,sąsiedzi. Osobiście je dużo w nocy i jak nikt nie widzi. Posilki wspólne muszą byc bardzo oszczędne.W trakcie wyjśc na spacer ,czy do sklepu ,fryzjera etc pokazuje swoje prawdziwe ja.... co nie jest przyjemne dla osoby towarzyszącej.

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje założenia potwierdziły się, ja wyznaczyłam jej granice.Bylo baaardzo ciężko, ale jestem jedyna osobą ,która sobie z nią radzi ( dobry materiał na scenariusz),po pierwsze nie boję się jej .Zrobiłam swoje iiiii spadam, ale dlaczego ostrzegam?? Trzeba mieć bardzo silny charakter i wiedzę ,w przypadku braku tychże cech , zrobi z człowieka psa. 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...