Skocz do zawartości
    • Dołącz do nas!


      Zarejestruj się, by korzystać ze wszystkich funkcjonalności i narzędzi forum. Po szybkiej rejestracji uzyskasz możliwość m.in. dyskutowania, oznaczania się na mapie Opiekunów, opiniowania agencji, tworzenia i komentowania blogów, uruchomienia stelomierza, wysyłania i odbierania prywatnych wiadomości oraz otrzymywania agencyjnych lub prywatnych ofert pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii.

Rekomendowane odpowiedzi

secawo_profil.png

poszukuje

Opiekunka osób starszych Drezno!

Zlecenie nr: 836
Oferowana stawka: 1400
Data wyjazdu: 11.06.2019
Miejscowość: Drezno

form.png

 

Opis oferty pracy:

Pacjentka, lat 87, 150 cm, 88 kg, osłabienie starcze, cukrzyca, reumatyzm, inkontynencja, niewydolność serca. 3 stopień niepełnosprawności. Nie przychodzi zewnętrzna służba medyczna ponieważ nie ma takiej potrzeby. Podopieczna ma problemy ze wzrokiem (nosi okulary), natomiast dobrze słyszy i mówi. Prawidłowa orientacja czasowa, przestrzenna, sytuacyjna i osobowa. Jest to całkowicie komunikatywna pani. Na wyposażeniu domu do dyspozycji podopiecznej są: rolator, wózek inwalidzki, przenośna toaleta, łóżko pielęgnacyjne, prysznic dostosowany do potrzeb osób starszych.
Podopieczna:
• porusza się za pomocą rolatora, oraz wózka inwalidzkiego-jeśli ma słabszy dzień, potrzebuje wsparcia przy wstawaniu i siadaniu. Nie ma dźwigania, Podopieczna normalnie stoi i chodzi przy rolatorze. Wszystkie inne czynności stara się samodzielnie robić.
• potrzebuje pomocy przy ubieraniu/rozbieraniu;
• potrzebuje wsparcia podczas mycia;
• je i pije, nie przestrzega diety, nie ma problemów z połykaniem i żuciem, trzeba kontrolować przyjmowanie płynów i motywować do picia;
• wspomaga się pieluchomajtkami;
• nie ma problemów z zasypianiem i przesypia noce, nie potrzebuje pomocy w nocy, śpi 21:00 – 8:00, po południu ma 1h drzemkę;
• uczestniczy w zajęciach gimnastycznych w domu;
Z charakteru podopieczna jest osobą serdeczną, wdzięczną i cierpliwą. Do tej pory bardzo samodzielna. Nie lubi być sama, jest bardzo towarzyska, chce żeby opiekunka spędzała z nią czas. Lubi oglądać telewizję i grać w gry planszowe.

Informacja na temat warunków mieszkaniowych:

Podopieczna mieszka w domu jednorodzinnym z ogrodem blisko centrum. W tym samym domu mieszka córka z zięciem-super na poziomie ludzie, bardzo zyczliwi. Gotują na zmianę dla wszystkich. Nic na zleceniu nie brakuje. Rodzina dba o opiekunkę. Opiekunka ma piękny duży pokój. 2 godz przerwy codziennie. Można sobie wyjść. Piękne miasteczko , jest gdzie iść. Do najbliższego sklepu jest ok 10 minut pieszo. Jest to EDEKA, zakupy robi się wyłącznie w sklepie z bio żywnością. Opiekunka ma duży osobny pokój z dostępem do internetu.

Obowiązki Opiekuna:

Wykonywanie prac domowych: pranie, prasowanie, gotowanie, porządki domowe, zakupy. Aktywizacja podopiecznej, wspólne spacery, gry.

Wymagania:

Komunikatywna znajomość języka niemieckiego

Dodatkowe informacje:

www.secawo.pl

Oferujemy:

- korzystny pakiet ubezpieczeniowy,
- regularnie opłacane składki ZUS
- transport na miejsce wygodnymi busami
- wsparcie doświadczonych koordynatorów
- wygodne zakwaterowanie.

Zapraszamy do kontaktu:
Pod numerem telefonu: +48 71 738 40 47 – 50, mailowo: [email protected]
Lub odwiedź nasze biuro we Wrocławiu: ul Racławicka 15/19 pok. 211
53-149 Wrocław
lub prosimy o wypełnienie poniższego formularza. Oddzwonimy:

form.png

form.png

 

 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 UdostępnijO nas

Forum OpiekunkaRadzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 7 rok! W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych firm i agencji pracy.

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2022 Opiekunkaradzi.pl
Polityka prywatności i cookies | Regulamin | Kontakt | Reklama i HR

×
×
  • Dodaj nową pozycję...