Skocz do zawartości
    • Dołącz do nas!


      Zarejestruj się, by korzystać ze wszystkich funkcjonalności i narzędzi forum. Po szybkiej rejestracji uzyskasz możliwość m.in. dyskutowania, oznaczania się na mapie Opiekunów, opiniowania agencji, tworzenia i komentowania blogów, uruchomienia stelomierza, wysyłania i odbierania prywatnych wiadomości oraz otrzymywania agencyjnych lub prywatnych ofert pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii.

Rekomendowane odpowiedzi

amber_tlo.png

AMBERCARE24 laureat rankingu FIRMA GODNA ZAUFANIA 2016 poszukuje opiekunek do osób starszych w Niemczech i Luxemburgu. ZAROBKI do 1500 euro "na rękę", wyjazdy legalne, zapewniamy całą organizacje wyjazdu, formalności załatwiamy 1-2 dni robocze.

 

Opiekunka do Seniorki
Numer oferty: 4140

Planowany termin wyjazdu: 11-06-2019
Lokalizacja: okolice Kolonii
Wymagana znajomość języka: DOBRY
Wynagrodzenie: 1350 euro netto/mies.

form.png

 

Opis stanu zdrowia Podopiecznego: 

OPIS OSOBY DO OPIEKI: Do opieki Seniorka lat 86, która porusza się z rollatorem, niekiedy z pomocą wózka, inwalidzkiego, mieszka w przestronnym, bardzo komfortowym domu jednorodzinnym. Do dyspozycji Opiekunki komfortowy pokój z Internetem i własną łazienką. Istotny jest fakt, że Seniorką opiekują się 2 Panie opiekunki jednocześnie, które dowolnie mogą regulować i ustalać między sobą tryb pracy. Opiekunkę wspiera w prowadzeniu domu pomoc domowa, która jest od poniedziałku do piątku na miejscu.

Zakres czynności dla opiekunki:

ZAKRES CZYNNOŚCI: dotrzymywanie towarzystwa, prowadzenie domu, przygotowanie posiłków
robienie zakupów, wsparcie w ubiorze

Warunki zakwaterowania:

WARUNKI ZAKWATEROWANIA: do dyspozycji własna łazienka, pokój z Internetem, opiekunka ma komfortowe warunki zamieszkania, osobny pokój w domku jednorodzinnym

Wymagania:

Poziom znajomości Języka: Dobry

Kontakt:

+48  730 49 77 70 (w godz. 8-17 pn.-pt.)
+48  730 49 77 71 (w godz. 8-17 pn.-pt.)
www.AMBERCARE24.pl

lub

prosimy o wypełnienie krótkiego formularza. Oddzwonimy: 

form.png

form.png

 

 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 UdostępnijO nas

Forum OpiekunkaRadzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 7 rok! W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych firm i agencji pracy.

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2022 Opiekunkaradzi.pl
Polityka prywatności i cookies | Regulamin | Kontakt | Reklama i HR

×
×
  • Dodaj nową pozycję...