Skocz do zawartości
    • Dołącz do nas!


      Zarejestruj się, by korzystać ze wszystkich funkcjonalności i narzędzi forum. Po szybkiej rejestracji uzyskasz możliwość m.in. dyskutowania, oznaczania się na mapie Opiekunów, opiniowania agencji, tworzenia i komentowania blogów, uruchomienia stelomierza, wysyłania i odbierania prywatnych wiadomości oraz otrzymywania agencyjnych lub prywatnych ofert pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii.

TOP OFERTA! ZLECENIE OD ZARAZ DO MOBILNEJ SENIORKI, 1400 EURO, oferta 4141


Rekomendowane odpowiedzi

amber_tlo.png

AMBERCARE24 laureat rankingu FIRMA GODNA ZAUFANIA 2016 poszukuje opiekunek do osób starszych w Niemczech i Luxemburgu. ZAROBKI do 1500 euro "na rękę", wyjazdy legalne, zapewniamy całą organizacje wyjazdu, formalności załatwiamy 1-2 dni robocze.

 

Opiekunka do Seniorki
Numer oferty: 4141

Planowany termin wyjazdu: 31-05-2019
Lokalizacja: KOLONIA I OKOLICE
Wymagana znajomość języka: DOBRY
Wynagrodzenie: 1400 EURO NETTO/MIES.

form.png

 

Opis stanu zdrowia Podopiecznego: 

OPIS OSOBY DO OPIEKI: Do opieki elegancka starsza Pani, w wieku 85 lat, która jest lekko zapominalska, ale bardzo spokojna, miła i kulturalna. Chętnie czyta, ogląda TV, chodzi do restauracji. Potrzebuje osoby, z którą będzie mogła porozmawiać, wyjść na spacer, pojechać samochodem do miasta. Jest osobą w pełni mobilną, dobrze przesypia noce.
Opiekunka ma do dyspozycji własny apartament z Internetem w pięknie i komfortowo urządzonym, przestronnym domu jednorodzinnym. W czynnościach domowych Opiekunkę wspiera pomoc domowa, która jest na miejscu codziennie od poniedziałku do piątku.

Zakres czynności dla opiekunki:

ZAKRES CZYNNOŚCI: dotrzymywanie towarzystwa, prowadzenie domu, robienie zakupów, wsparcie w czynnościach dnia codziennego

Warunki zakwaterowania:

WARUNKI ZAKWATEROWANIA: własny apartament dla Opiekunki z Internetem do dyspozycji własna łazienka, własna kuchnia

Wymagania:

Ważne Informacje:
Wymagane prawo jazdy
Palenie papierosów nie jest tolerowane
Wyjazd nie krótszy niż na okres 1 miesiąca
Zapewnione wsparcie pomocy domowej na miejscu

Kontakt:

+48  730 49 77 70 (w godz. 8-17 pn.-pt.)
+48  730 49 77 71 (w godz. 8-17 pn.-pt.)
www.AMBERCARE24.pl

lub

prosimy o wypełnienie krótkiego formularza. Oddzwonimy: 

form.png

form.png

 

 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 UdostępnijO nas

Forum OpiekunkaRadzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 7 rok! W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych firm i agencji pracy.

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2022 Opiekunkaradzi.pl
Polityka prywatności i cookies | Regulamin | Kontakt | Reklama i HR

×
×
  • Dodaj nową pozycję...