Skocz do zawartości
    • Dołącz do nas!


      Zarejestruj się, by korzystać ze wszystkich funkcjonalności i narzędzi forum. Po szybkiej rejestracji uzyskasz możliwość m.in. dyskutowania, oznaczania się na mapie Opiekunów, opiniowania agencji, tworzenia i komentowania blogów, uruchomienia stelomierza, wysyłania i odbierania prywatnych wiadomości oraz otrzymywania agencyjnych lub prywatnych ofert pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii.

Rekomendowane odpowiedzi

adsum_onas.jpg

poszukuje:

Opiekunka do samotnej pani Edith od 22 czerwca

Podopieczny: Pani Edith
Termin rozpoczęcia delegacji: 22.06
Długość delegacji: do uzgodnienia
Wymagany poziom znajomości języka niemieckiego: minimum podstawowy
Wynagrodzenie: 1320 euro

form.png

Opis stanowiska

OPIS STANOWISKA
Oferta dla opiekunki od 22.06 do podopiecznej 91-letniej pani Edith w miejscowości Nattheim, Badenia-Wirtembergia. Miasto to ma 6 tys. Mieszkańców.

Podopieczna pani Edith ma przyznany Pflegegrad 4, ma 168 cm wzrostu i waży około 60 kg. Ma problemy z poruszaniem się – od kilku miesięcy porusza się już tylko na wózku lub Toilettenstuhl. Nie trzeba jej dźwigać – wstaje i siada samodzielnie, a poruszanie się na wózku jest ułatwieniem dla opiekunki, bo nie ma ryzyka upadku. Pani ma inkontynencję i lekką początkującą demencję, w zależności od pory dnia jest bardziej lub mniej komunikatywna. Ponadto pani jest podatna na choroby spowodowane bakteriami – dawniej często była z tego powodu w szpitalu. Na co dzień przyjmuje antybiotyki na chorobę układu moczowego.

Przykładowy plan dnia:
Opiekunka budzi Seniorkę około 8:30, następnie zawozi ją na Toilettenstuhl do łazienki. Pani Edith pomaga przy myciu i ubieraniu. O 8:45 podaje się śniadanie, po śniadaniu Seniorka ogląda telewizję. Przed 12 obiad, potem opiekunka podaje babci coś do czytania, Seniorka czasem się kładzie, następnie (ale nie codziennie) pije się kawę. Przed 18 kolacja, pani Edith kładzie się spać zawsze punktualnie o 19:30. Nie budzi się w nocy.

Codziennie opiekunka myje podopieczną, natomiast kąpiel odbywa się raz w tygodniu - w piątki. Na noc pani zakładany ma pampers, a na dzień zapobiegawczo pieluchomajtki.
Seniorka jest towarzyska, lubi jak opiekunka spędza z nią czas. Jest bardzo sympatyczna.

Mieszkanie w bloku na 1-szym piętrze, mały ogródek przy bloku. Dla opiekunki osobny pokój, łazienka wspólna, ale jest oddzielna wanna dla babci i prysznic dla opiekunki. Do najbliższych sklepów 1,5 km – Rewe, Netto, Lidl, Rossmann, sklep z ubraniami. Jest rower do dyspozycji. W pobliżu jest ratusz, rynek, bardzo ładna okolica.

Córka podopiecznej mieszka dwa bloki dalej, odwiedza wg potrzeby 1 raz w tygodniu. Czas wolny dla opiekunki do ustalenia z podopieczną, można babcię położyć i wyjść na spacer lub na rower, nie ma z tym problemu. W domu jest telefon stacjonarny z darmowymi rozmowami do Polski.
Nie ma specjalnie przestrzeganej diety, podopieczna je wszystko, co opiekunka przygotuje.

Obecnie pracująca tam pani planuje powrót na miejsce pracy po dwóch miesiącach. Chętnie do uzgodnienia stałe wymiany z nową opiekunką.

Wymagania

- minimum podstawowa znajomość niemieckiego
- doświadczenie w pracy jako opiekunka osób starszych - referencje mile widziane

NASZA OFERTA
Oferujemy:
-legalne zatrudnienie w oparciu o polską umowę zlecenie
-atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od znajomości języka i warunków pracy (w danym zleceniu ok. 42 euro netto diety dziennej za każdy przepracowany dzień + 180 zł brutto miesięcznie z tytułu wynagrodzenia umowy zlecenie) - miesięczna kwota netto 1320 euro (plus premie)
-terminowość wypłat wynagrodzenia w euro lub złotówkach
-organizację oraz opłacenie transportu
-opiekę polskojęzycznego koordynatora (w nagłych przypadkach – również całodobowo)
-BONUS za polecenie opiekunki, która przepracuje z nami przynajmniej miesiąc
-zapewnione ubezpieczenie przez cały okres trwania umowy – zarówno podczas delegacji w Niemczech, jak i podczas urlopu w Polsce
-bezpłatne zakwaterowanie oraz wyżywienie w miejscu pracy w Niemczech
-sprawdzone oferty pracy
-nie pobieramy żadnych prowizji

Oferujemy

• indywidualne podejście, 
• atrakcyjne wynagrodzenie,
• legalną oraz stabilną pracę, 
• sprawdzone oferty pracy,
• przejrzyste zasady współpracy, 
• darmowe zakwaterowanie oraz wyżywienie w miejscu pracy, 
• organizację transportu oraz opiekę koordynatora. 

Kontakt

Adsum24 Sp. z o.o.
Tel. (32) 283-17-19
Kom. +48 730-153-198
www.adsum24.pl

lub prosimy o wypełnienie formularza. Oddzwonimy. 

form.png

form.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 UdostępnijO nas

Forum OpiekunkaRadzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 7 rok! W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych firm i agencji pracy.

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2022 Opiekunkaradzi.pl
Polityka prywatności i cookies | Regulamin | Kontakt | Reklama i HR

×
×
  • Dodaj nową pozycję...