Skocz do zawartości
    • Dołącz do nas!


      Zarejestruj się, by korzystać ze wszystkich funkcjonalności i narzędzi forum. Po szybkiej rejestracji uzyskasz możliwość m.in. dyskutowania, oznaczania się na mapie Opiekunów, opiniowania agencji, tworzenia i komentowania blogów, uruchomienia stelomierza, wysyłania i odbierania prywatnych wiadomości oraz otrzymywania agencyjnych lub prywatnych ofert pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii.

Rekomendowane odpowiedzi

planeta_pracy_profil.png

poszukuje:

Opiekunka do Pana

Miejscowość: Monachium
Data wjazdu: 01-06-2019
Wynagrodzenie: 01-06-2019
Znajomość języka: komunikatywna- dobra

form.png

 

Informacje o podopiecznym

Miejsce:

Monachium

Data wyjazdu:

2019-06-01

Długość zlecenia:

2 miesiące

Wynagrodzenie:

1400- 1500 € netto/ miesiąc

Znajomość języka:

komunikatywny

Podopieczny:

Podopiecznym jest 99-letni mężczyzna. Senior jest osłabiony ze względu na wiek, niedosłyszy, porusza się na wózku inwalidzkim ( nie wymaga transferu, ewentualnie lekkiego wsparcia).

Opis oferty:

Podopiecznemu należy pomóc we wszystkich czynnościach codziennych tj. higiena, toaleta, przebieranie się. DO seniora raz dziennie przychodzi Pflegedienst. Mężczyzna mieszka z żoną (do 16.06 jest w klinice rehabilitacyjnej). Kobieta porusza się przy balkoniku, wszystkie czynności higieniczne wykonuje samodzielnie. Małżeństwu należy pomóc również w domu tj. zakupy, gotowanie, drobne prace porządkowe. Do dyspozycji opiekunki jest osobny pokój z oddzielną łazienką. Poszukujemy osoby z komunikatywną- dobrą znajomością j. niemieckiego oraz doświadczeniem w opiece osób starszych. Wynagrodzenie: 1400-1500 € netto/ miesiąc + zwrot kosztów podróży.

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt pod numerami telefonu:
789-211-201 789-211-202 Bądź o wysłanie SMS od treści OPIEKA (niezwłocznie oddzwonimy)

Kontakt:

Planeta pracy
tel: 789-211-201, 789-211-202
www: https://planeta-pracy.eu/

lub wypełnij krótki formularz. Oddzwonimy:

form.png

form.png

 

 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 UdostępnijO nas

Forum OpiekunkaRadzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 7 rok! W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych firm i agencji pracy.

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2022 Opiekunkaradzi.pl
Polityka prywatności i cookies | Regulamin | Kontakt | Reklama i HR

×
×
  • Dodaj nową pozycję...