Skocz do zawartości
    • Dołącz do nas!


      Zarejestruj się, by korzystać ze wszystkich funkcjonalności i narzędzi forum. Po szybkiej rejestracji uzyskasz możliwość m.in. dyskutowania, oznaczania się na mapie Opiekunów, opiniowania agencji, tworzenia i komentowania blogów, uruchomienia stelomierza, wysyłania i odbierania prywatnych wiadomości oraz otrzymywania agencyjnych lub prywatnych ofert pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii.

Opiekunka dla sympatycznego małżeństwa, Norymberga, 1300€, ZUS od 4765 zł


Rekomendowane odpowiedzi

top_eurocare_ogloszenie.jpg

EUROCARE sp. z o. o. spółka komandytowa poszukuje kandydatki chętnej do podjęcia pracy tymczasowej na stanowisku: 

Opiekunka dla sympatycznego małżeństwa

Wynagrodzenie: 1300€
Miejscowość: Norymberga
Termin: 07.06.2019

form.png

 

Informacje na temat zlecenia:

Podopieczna Anneliese ma 91 lat, 160 cm wzrostu i waży niecałe 55 kg. Pani zmaga się z osłabieniem starczym i początkową demencją. Seniorka jest kontynentna. Porusza się samodzielnie i nie ma trudności z orientacją. Pani potrzebuje wsparcia Opiekunki w codziennych czynnościach pielęgnacyjnych oraz podczas spożywania posiłków. Podopieczna dobrze przesypia noce. Starsza Pani bardzo lubi spacerować i oglądać TV.

Senior Konrad ma 93 lata, 160 cm wzrostu i waży ok. 70 kg. Pan – podobnie jak żona – zmaga się z początkami demencji. Podopieczny jest inkontynentny oraz korzysta z cewnika. Senior porusza się za pomocą rollatora. Pan nie ma problemów z orientacją. Starszy Pan potrzebuje kompletnej pomocy Opiekunki podczas codziennych czynności pielęgnacyjnych i podczas ubierania się. Podopieczny uwielbia czytać gazety. W każdy wtorek w godz. 8-16 Państwo uczęszczają
do Tages Pflege.

Małżeństwo mieszkają w domu jednorodzinnym. Do dyspozycji Opiekunki jest osobny pokój z dostępem do TV i Internetu. Na miejscu zlecenia jest zagwarantowana 2-godzinna pauza.

Wymagania:

- komunikatywna znajomość języka niemieckiego

Zapewniamy:   

  • opiekę polskiego koordynatora na terenie Niemiec
  • składki ZUS odprowadzone od kwoty 4443 zł (tj. średniej krajowej)
  • zwrot kosztów podróży w wysokości 150€

 

Skontaktuj się z nami:

www.eurocare.com.pl
www.facebook.com/eurocare.opieka/

Zadzwoń:  723 704 703, 723 804 803 
lub wyślij SMS o treści KONTAKT - oddzwonimy!

Możesz też wypełnić krótki formularz. Oddzwonimy:

form.png

form.png

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 UdostępnijO nas

Forum OpiekunkaRadzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 7 rok! W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych firm i agencji pracy.

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2022 Opiekunkaradzi.pl
Polityka prywatności i cookies | Regulamin | Kontakt | Reklama i HR

×
×
  • Dodaj nową pozycję...