Skocz do zawartości

Seks jak myślicie kiedy staje sie uzależnieniem...??


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 miesiące temu...

Myślę że sex staje się nałogiem wtedy kiedy dla zaspokojenie swojego popędu seksualnego jesteśmy gotowi zrobić wszystko, podobnie jak z innymi nałogami z piciem alkoholu, z paleniem czy narkotykami...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...
Kiedy zaspokojenie potrzeb staję się obsesyjne i przestaje normalnie funkcjonować do czasu zaspokojenia potrzeby

Bardzo trafne spostrzeżenie. Uzależnienie jest wtedy kiedy coś musisz srobić, a nie poprostu chcesz. Osobie uzaleznionej może byc trudno odróżnić jedno od drugiego, ale jeśli ktoś zaczyna Ci mówić że jesteś uzależniony to trzeba się nad sobą zastanowić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 lat później...

Ciekawy temacik... Opiekunce byłoby szczególnie ciężko w takim przypadku....

Ale ogólnie sądzę, że kobiety uzależniają się raczej od miłości, nawet od nieszczęśliwej miłości.

 Jeśli  ktoś uzależnia się od sexu,  to chyba mężczyźni ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pytanie cyt:,,,Seks jak myślicie kiedy staje sie uzależnieniem...??"

można odpowiedzieć krótko ,Staje się uzależnieniem jak dwoje ludzi się pokocha i siebie nawzajem pragną i tęskną za swoimi ciałami i za wszystkimi orgazmami i pieszczotami ,wtedy sex jest jak bułka z masłem ,na śniadanie i obiad i kolację i możemy powiedzieć ,że się uzależniliśmy od sexu bo bez niego nie możemy wytrzymać,,,,to jest krótka odpowiedz na pytanie ,,ale rozwijając temat można pisac bez końca,,,bo takie uzależnienie może trwac rok lub nawet 5 lat lub nawet 10 lat albo i więcej,,,może już nie jak bułka z masłem tylko jak jedno danie główne -czyli raz dziennie,,,

Też mam takie wrażenie ,że częsciej uzależniają się mężczyzni niż kobiety ,,mężczyzni nie myslą głowami tylko swoimi kutasami-piszę bezpośrednio -bo taka prawda,,,są tacy co mogą codziennie z inna kobietą się seksić aby zaliczyć numerek -szybki numerek i się wyżyć sam /jak ja czegoś takiego nienawidzę,tych szybkich numerków i już mi się nie dobrze robi/ ,ci mężczyzni są uzaleznieni od kobiet co wiąże się przecież z sexem,,nie ważne z kim aby sex-,,,,bez uczuc ,bez podniecenia ,bez przyjazni -tylko sex -ale to jest bezpłciowe dla mnie ,,,,ale tak jest i wiele kobiet też jest takich ,że codziennie musi się sexić,bo je nosi ,,,czasami mnie też nosi -wiem ,wiem ale nosi wraz z uczuciem do kogoś i odwrotnie,,,,a to juz inna bajka,,,,

@Serenity jest tyle wyjśc z sytuacji i z każdym uzależnieniem od sexu  opiekunka może sobie poradzić,,,sama wiem po sobie ,,hahahhaha idzie wytrzymac i są na to sposoby -cudowne sposoby,,,

  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba sex  jest uzaleznieniem, teraz tak tlumaczy sie zachowanie jednak raczej panow, ktorych kiedys i teraz  tez zreszta  niektorzy  nazywaja pewnym imieniem,  lub zwyczajnie dziwkarz.

Napewno takie zachowanie z czegos wynika nie wiem, ale to chyba  tylko  seksuolog moze ocenic . Pamietam jak dawno temu czytalysmy z kolezankami ksiazke  P.Rotha "Kompleks Portnoya" o facecie, ktory oglednie mowiac mial   bzika na tym punkcie , mialysmy niezly ubaw z tej ksiazki,  chociaz poruszala nie tylko ten problem .

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po wypowiedzi @Łukasza możemy stwierdzić ,że obok uzależnienia od sexu siedzi jeszcze głód-głód sexowy,,,:hahaha: a ja jestem zawsze głodna po sexie:hahaha: 

@Łukaszku jak ktoś doznał wszystko co cudowne w sexie to ma tą wiedzę i może pisać i pisac -sam chyba wiesz ,napewno wiesz -sam teraz obracasz się w motylach i nie wychodzisz z tych motyli:serce::love::serce:

Od rana zaczynam od sexu i co to będzie ? ale już kończę ,,,jeszcze trochę i ja będę uzależniona od sexu?????:hahaha::hahaha::love:

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Seksoholizm to przecież częste. Wiele osób sobie po czasie uświadamia, że jest od niego uzależnionym i potem zaczyna chodzić na terapię do psychologów czy w cięższych przypadkach ląduje w takich ośrodkach jak OAZA by z tego się wyleczyć bo ten nałóg nie pozwala im normalnie funkcjonować. Wystarczy nawet poczytać o takim uzależnieniu od masturbacji a to pod to podpada moim zdaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Każdy normalny człowiek jest w pewnym stopniu uzalezniony od sexu nawet osoby nie będace w zadnym zwiazku też o tym myślą i mają swoje potrzeby.A zwiazek dwóch osób bez sexu to co to za związek? ja nie słyszałam o takim nawet jak ma się już dużo lat to dotyk czy niezgrabny pocałunek też ma podłoze sexualne ha ha ale ze mnie sexuolożka się zrobiła ha ha

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...