Skocz do zawartości

Sposób na piękne włosy


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli się sugerujesz że włosy będą tak piękne jak w reklamach to zapomnij od razu chyba że masz wolne 3 godziny :] A tak na poważnie dobrze dobrany szampon do rodzaju włosów i odżywka to cały sekret. Ja osobiście lubię Dove i szampony Herbal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Ogólnie to uważam , ze piękne włosy to albo się ma albo nie .. Od urodzenia. To genetyka. Ale aby poprawić kondycję mozna stosowac rożne sposoby , np moja znajoma (ja niestety nie mam na to cierpliwości) przyrządza szampon-,, swojskiej roboty ,,

robi takową miksturę - 2 żółtka miesza z( białkiem gdy włosy się przetluszczają) , z sokiem z cytryny, dodaje dwie łyżeczki rumu i oliwy z oliwek. Ubija , naklada na skorę glowy . Owija folia , ręcznikiem . Po godzinie okolo splukuje ciepłą wodą .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 5 tygodni później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 5 miesięcy temu...

Ja polecam Ci szampony Nivee, są świetne i możesz je dostać do każdego radzaju włosów. Najlepszym sposobem na poprawienie urody włosów jest ich mycie. Tłuste włosy odstraszają i wyglądają bardzo nie estetycznie. To nieprawda, że częste mycie włosą szkodzi więc należy je myć tyle ile tego wymagają, aby cały czas były czyste i pachnące.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 6 miesięcy temu...

Szampon + odżywka dobrane do rodzaju włosów. Do tego warto korzystać z jedwabiu, o którym wspominała Slan, jeśli włosy są postrzępione. Jedwab wygładzi je i doda blasku. A kiedy włosy zaczynają mocniej wypadać (zazwyczaj w okresach przejściowych), to zażywam tabletki ze skrzypu polnego (do kupienia w każdej aptece). W moim przypadku, po miesięcznej terapii wyraźnie widać, że włosów wypada znacznie mniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Piękne włosy to zasługa nie tylko kosmetyków, ale przedewszystkim prawidłowej diety. Jednak utrzymanie zrównoważonej diety jest niezwykle trudne zwłaszcza teraz po zimie kiedy brakuje świerzych warzyw i owoców. Dla tego warto sięgnąć po suplementy diety. Zwłaszcza te skomponowane dla poprawy kondycji i wyglądu włosów. W związku z tym, że preparaty posiadają różny skład i zawartość, dla tego nie warto się sugerować jedynie reklamą tylko dobrze zapoznać się ze składem wybranych produktów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Witam wszytkie Panie

Polecam do wlosów porowatych, bez blasku, zniszczonych farbami... szczególnie rozjaśniającymi - OCET jabłkowy. Najlepiej zrobić samemu, ale jak czasu brak... najlepszy jest w Rosmanie, nazywa się BIO, kosztuje około 15 zl., ja w promocji kupilam za 6. Stosuje zawsze po wcześniejszym umyciu, nałożeniu maseczki (spłukuje) i na koniec rozcieńczony ocet w wodzie - 2 łyzki na chlodną szklankę wody... mam długie wlosy więc minute pomocze końcówki a później roztwór wylewam na całą głowe. Włosy sa miekkie, błyszczące, łuski pozamykane, po prostu zdrowe! Zawsze mylam włosy codziennie, odkad stosuje ten roztwór mogę myc co drugi dzien... dzieki temu naturalne sebum jest zachowane - tu podpieram się opiniami fachowców którzy tak twierdzą. Naprawdę warto spróbowac, szybko zauwazycie poprawe. Jeszcze jedno wazne, żeby się nie zrażać... zapach niestety nie jest hitem :) :), ale wietrzeje w przeciągu 15 min.

Pozdarwiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 7 miesięcy temu...
Ogólnie to uważam , ze piękne włosy to albo się ma albo nie .. Od urodzenia. To genetyka. Ale aby poprawić kondycję mozna stosowac rożne sposoby , np moja znajoma (ja niestety nie mam na to cierpliwości) przyrządza szampon-,, swojskiej roboty ,,

robi takową miksturę - 2 żółtka miesza z( białkiem gdy włosy się przetluszczają) , z sokiem z cytryny, dodaje dwie łyżeczki rumu i oliwy z oliwek. Ubija , naklada na skorę glowy . Owija folia , ręcznikiem . Po godzinie okolo splukuje ciepłą wodą .

Dobra mikstura -ja też kiedyś sobie taką zrobiłam -chodz na swoje włosy nie mogę narzekac -mam ich, aż za duzo a farbuje je od 30 a może więcej lat i tak jak Ann pisze -włosy się ma od urodzenia ładne albo brzydkie-to prawda..

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

To ja odświeżę trochę temat :d Zalegał w zapomnieniu od jakiegoś czasu, a fajny jest. I przypuszczam, że aktualny. Jak wcześniej dziewczyny pisały, włosy się fajne ma, albo nie. No i ci co mają faje, w genach otrzymane, to mają jakby trochę mniej problemów. Ale już inaczej jest z tymi, którym natura dała delikatne i cienkie, albo, nie daj boże, wypadające. Ja należę do tych ostatnich, niestety. Przez ostatnie paręnaście lat strzygłam się na jeża, zaprzestałam farbowania, włoski wypadały i wypadały...No i jak do DE nastałam zaczęłam czytać. I doczytałam się, że panowie z problemami Haarausfall stosują toniki do wcierania w skórę głowy i mają specjalne szampony  do poprawienia kondycji skóry głowy. A że wtedy mój niemiecki nie był najlepszy, to na tym poprzestałam dociekać czy dla pań takie kosmetyki są również dostępne. Zaczęłam kupować tonik i szampon Alpecin dla mężczyzn. I stosować. I o dziwo zaczęło działać, czyli moje androgeny na coś się przydały ;) Fakt, że cierpliwym trzeba być, nie oczekiwać, że po tygodniu "coś" się wydarzy. Codziennie tonik wmasowywałam w skórę głowy, co drugi dzień szamponem do kompletu głowę myłam. I efekt przyszedł i mnie pozytywnie, bardzo pozytywnie zaskoczył. Nie po tygodniu, a po paru miesiącach, ale zaczęły wyrastać mi nowe włoski.I pewnie bym nie zauważyła tego zjawiska, ale zbiegło się to z okresem gdy zaczęłam włosy zapuszczać. I gdy mogłam już "kucyk" związać okazało się że sterczą mi nowe, krótkie włoski spomiędzy tych leżących, starszych i dłuższych :d A już wtedy niemiecki lepiej znałam i znowu zaczęłam czytać o problemie. I znalazłam specyfik dedykowany paniom po 40-tym roku życia, również dla pań z problemami okołomenopauzowymi i hormonalnymi. Seria nazywa się Plantur39. I to był strzał w 10-kę!. Od 1,5 roku używam produktów tej serii, włosy rosną, przestały wypadać, nie przetłuszczają się, są błyszczące. I może nie będę miała "burzy" włosów na głowie, ale zniknęły mi zakola, rośnie kolejna grzywka i mam bardzo dużo nowych włosów o różnych długościach. Opisałam swój przypadek i tyle. Aha, i nie jest t żadne reklama :d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, jolantapl. napisał:

Kupujesz w Polsce czy w de te kosmetyki?

W DE, najlepiej w DM Drogerie, bo taniej niż w Rossmann'ie ( i mniejszy wybór mają). Chociaż i w Rewe i w Edeka też już widziałam. Takie zielone kartoniki. No i tanie nie są, bo 7,95 za szampon i drugie tyle za tonik. A moim chłopakom nadal Alpecin'a kupuję, tylko, że oni nieregularnie stosują, to i efekt jest nie taki spektakularny,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...