Skocz do zawartości

Polska-Austria


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Polacy nie mają szans, mówię ci że oni nie zagrają dobrego meczu

ten mecz się już odbył wiec należało by pisać w czasie przeszłym.

A gdyby nie liczyć pierwszych 30 minut to powiedziałabym że było całkiem przyzwoicie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiedziałem że te debile przegrają co najmniej dwa trzy zero , wątpiłem w jedno ... W cudowne dziecko ARTUR BORUC ! Jest koleś naprawdę wart wiele grubych milionów euro . Po tych mistrzostwach na pewno będzie jednym z najlepszych bramkarzy świata , to może podkreśli fakt jakiegoś transferu w przyszłości . Było by dobrze mieć jakiegoś zawodnika klasy światowej np . FC BARCELONA lub inne zespoły światowej sławy. Nie oskarżajmy trenera to wina tylko i wyłącznie tych idiotów na polu . Wcale nie istniała obrona ,było widać.

Bo inaczej jeżeli by była to by KRÓL Artur nie miał tyle okazji do podkreślenia że jest jedyny w swym rodzaju ( na poziomie który można przyjąć i bez wahania powiedzieć że gdyby nie on to byśmy pobili rekord nie w strzelaniu lecz w traceniu bramek na własne życzenie . ) To nie wina trenera podkreślam to jeszcze raz , aż mi jest smutno na wieść o przyszłych tytułach w gazetach . Pojadą z nim jak z G... Na pewno i wywiad też mi sie nie podobał po meczu Roman K kontra LEO B . Tacy niestety są Polacy i już od razu winę zwalają na trenera , oczywiście te cioty głupie broniły tych niby profesjonalnych zawodników którzy grają całe życie w piłkę i nie potrafią niczego zaprezentować . Ja jak bym był trenerem to bym ich wszystkich wygnał w diabły i więcej nie dałbym im szansy w grze o jakikolwiek ważny wynik . Po prostu żenada i niech te H... więcej nie grają w piłkę bo inaczej sam tam pojadę i nakopię im do dupy . Pozdro wszystkich kibiców ... cdn :mad:

[code][code]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

michell, tylko do jakiego klubu idzie nasza gwiazda ? niech mu sie wiedzie haha a tym popaprańcom smolarkowi i całej ekipie życzę połamania nóg aby już nie grali w reprezentacji . a fe z nimi !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pamiętam ale jeśli mowa o funtach to pewnie na wyspy pójdzie, jeśli pójdzie. A co do reszty myślę że to było ostatnie tchnienie naszej reprezentacji czas chyba coś pozmieniać . Poza trenerem bo w sumie sporo zrobił i coś z nich wycisnął

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

michell, pozmieniać tu trzeba dużo . porównując ligę a reprezentację to nie wypadła tak źle . nasza liga jest na dnie . ciekawe czy odbiją sie od tego dna nasi prezesi . można by tu wiele pisać na temat ligi i naszej reprezentacji ale czy warto (?) jedno mnie wkurwia że listkiewicz jeszcze nie wpadł w żadne gówno , nie wierzę że to luj jest czysty , na pewno wiedział o wszystkim , co sie dzieje w lidze i na czym stoimy . tylko nie boi sie powiedzieć Tomaszewski co o tym wszystkim myśli ...wszystkich bym powiesił i pozabijał ... *ocenzurowano* do czego oni doprowadzili , co zrobili przez te wszystkie lata ? NIC !!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...