Skocz do zawartości

heroina -skazany na śmierć?


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A wiec ja ustosunkwujac sie do Twojego tematu, tak jak porzednio powiem Ci co sadze na temat ludzi uzaleznionych, NIE heroina to nie wyrok który jest dla czlowieka jak cela smierci, Ci ludzie potrzebuja pomocy,ale nie w postaci po kazdym potknieciu podaj mi raczke i poglaszcz po glowie. Oni potrzebuja odepchniecia w takim stopniu ze kiedy juz nikt im nie pomaga i oni to widz, dostrzegaja na jakim dnie sie znalezli, jasno im postawione warunki powinni spelniac a nie liczyc na litosciwosc takie jest moje zdanie,

a jesli nie masz wystarczajaco sily zeby mu to powiedziec i postawic sprawe na swoich warunka jedyna zecza jaka Ci pozostaje jest przekonywac go zeby poszedl na detoksn, ale nie wiem czy to sie na wiele zda poniewaz takie przekonywanie czesto jest zgubne i bezcelowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

paulinko*** cos tam czytam to co piszesz na tym forum i wlasnym oczom nie wierze....... ty chyba rozum stracilas dziewczyno ! ty tu nikomu nie doradzasz tylkomowisz co ludzie maja robic!! czy ty w ogole wiesz jak wygladaja dragi? nic nie wiesz!! poczytalas pewnie jakichs bzdur z cyklu ''pamietnik narkomanki'' obejzalas ''trainspotting'' i probujesz tu grac jakas terapeutke do spraw uzaleznien!! smiechu warte. ja bralam dregi 9 lat a od 5 jestem czysta wiec prosze cie daj sobie spokuj z tymi swoimi textami bo odstraszasz ludzi ktorzy naprawde chcieliby pogadac o problemach!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wydaje mi się że to wyrok myślę że zawsze jest szansa na wygranie z nałogiem ale tak naprawdę to dla mnie czysto hipotetyczne stwierdzenie nie znam się na tym. Ale wydaje mi się że całkowite odtrącenie to żadna metoda. Ustalenie warunków owszem ale wydaje mi się że bez ośrodka to chyba ciężka sprawa. Ale tak jak mówię doświadczenia żadnego w tym temacie, mam jednak nadzieję że jest szansa na wyjście i z takiego nałogu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc hurma,napewno nie powinnas go zostawic,samotnosc i dragi to bardzo zle polaczenie... wtedy sie spada z taka predkoscia ze glowa siada.Jestes z Wwa wiec podejdz sobie na Marywilska albo na Choza tam sa punkty pomocy osobom uzaleznionym.Wiem ze sama nazwa Monar nie brzmi ciekawie ale tam pracuja ludzie ktorzy moga z Toba porozmawiac... podzielic sie podobnymi przezyciami... moze uda Ci sie namowic swojego nazyczonego zeby poszedl z Toba... tam mozna z dystansem spojzec na wszystko... jezeli nie jest bardzo wkopany to moze jak zobaczy takich co juz biora X lat to samo mu sie zmieni.... czasem taka szybka trauma dziala lepiej i skuteczniej niz najdlozsze leczenie... a poza tym tam mozna sobie na miejscu zalatwic detox ktory pewnie by mu sie przydal pogadac z ludzmi ktorzy juz z tego gowna wyszli itp nie chce Cie martwic ale sam to On z heroiny nie wyjdzie napewno ... pozdrawiam Cie goraco i trzymam za Was kciuki .... daj znac co tam u Ciebie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
paulinko*** cos tam czytam to co piszesz na tym forum i wlasnym oczom nie wierze....... ty chyba rozum stracilas dziewczyno ! ty tu nikomu nie doradzasz tylkomowisz co ludzie maja robic!! czy ty w ogole wiesz jak wygladaja dragi? nic nie wiesz!! poczytalas pewnie jakichs bzdur z cyklu ''pamietnik narkomanki'' obejzalas ''trainspotting'' i probujesz tu grac jakas terapeutke do spraw uzaleznien!! smiechu warte. ja bralam dregi 9 lat a od 5 jestem czysta wiec prosze cie daj sobie spokuj z tymi swoimi textami bo odstraszasz ludzi ktorzy naprawde chcieliby pogadac o problemach!!!

Sory ale ja mam z tym tematem też sporo do czynienia i dla mnie to co piszesz jest troche dziwne bo wszystko to co ty opisałaś przechodziłam z moim mężem prośiłam ,groziałam a nawet błagałam aby sie leczył i troche to trwało przestawał i wracał tak na zmiane,aż w końcu ja nie wytrzymałam pewnego dnia zebrałam sie w sobie i powiedziałam dośc zamknełam drzwi od mieszkania na cztery spusty i go nie wpusciłam jedyno żecz jako mu dałam była kurtka i nic wiecej aby niemugł tego sprzedać.Zero rozmów totalne ignorowanie,jedyno rzecz jako mu powiedziałam po tygodniu to to że jak bedzie chciał coś z tym zrobić to mu pomoge ale wszystko ma sobie załatwiać sam .I to poskutkowało, załatwił sobie detoks potem ,ośrodek ,odbył terapie i wyszedł a teraz już ponad 6 lat jest czysty .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...

Witam ja jestem tego zdania że ludzie rodzą się skłonni do uzależnień. Ja już prawie wszystko przeszłem. W wieku 17 lat byłem na leczeniu od alkoholizmu. Mając jakieś 20 lat już byłem ćpunem brałem anfe.Też od tego byłem w monarze.Ale ja nie przestane wiem że zostało mia jakieś dwa lata życia bo od jakiegoś czasu jade na herze bo to ma najsilniejsze działanie jakie znam. Już się z tym pogodziłem psychicznie jestem nieprzygotowany do życia i już nie będe się leczył.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Uzależnienie, nigdy nie może być wyrokiem. Każdemu trzeba starać się pomóc i nie ma mowy, żeby kogokolwiek zostawić bez pomocy. Jak byście się poczuli pozostawieni sami sobie, bez możliwości walki o własne szczęście. Narkomani, alkoholicy, czy hazardziści to tez ludzie i powinniśmy im pomagać. NIe bądźmy obojętni na krzywdę ludzką...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...