Skocz do zawartości

Smutny Dzień Matki


Gość Renia
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Hej. Jak u Was przebiegł dzień matki? Do mojej pdp ani syn ani córka nawet nie zadzwonili. To dziwne,ale było mi wstyd za nich. Jak tak można? Było mi żal babci i wymyśliłam, że padł kanał z wiadomościami by nie słyszała o święcie, bo chyba nie pamiętała, albo udawała. Dałabym wiele, żeby móc matce złożyć życzenia :( 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Był również Dzień Ojca 5 maja a dzisiaj jest w Niemczech Dzień Matki. Renia tak byś Ty postąpiła, ale dzieci Twojej PDP są inni albo zapomnieli, albo nie przywiązują wagi do tego święta. To fakt, że nam jest przykro, bo myślimy o naszych matkach, tylko my jesteśmy inaczej wychowani. Prawdopodobnie Twoja PDP nie wiedziała, że taki dzień dzisiaj jest a dzieci może sobie przypomną i zadzwonią jutro?

W Niemczech najważniejszy jest dzień urodzin i jeżeli w tym dniu nie złożyliby, to byłaby prawdziwa, wielka przykrość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale mnie wystraszyłaś, że zapomniałam. uff. Mam 2 miesięcy przerwy i zapomniałam, że w de dzień matki wypada w 2 niedzielę maja. U moich pdp pewnie impreza, bo tam syn dba o matkę wzorowo. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...