Skocz do zawartości

Internet


Gość Ann
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Obecnie korzystam z uslug TP neostrada 512 w promocji startowej na 24 m. Niedługo kończy mi się umowa...Co dalej ? przedlużać czy zainteresować sie innym polączeniem.Chodzi mi o dobrą szybkość przy mozliwie dobrej cenie . Dodam ,że do tej pory jestem zadowolona z uslugi. Płacę coś okolo 66 zl miesięcznie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co się zorientowałem po Twoich postach, to nie masz większego wyboru (chyba, że się mylę). 66 zł za taki Internet to mało, ale i dużo, bo ja np. korzystam z tzw. sieci osiedlowej, gdzie Internet kosztuje mnie 20 zł miesięcznie. W skrócie wygląda to tak, że facet kupuje łącze w TP i dzieli je na kilkanaście, kilkadziesiąt osób. Zarabia krocie, a i my nie narzekamy, bo to cena bardzo przystępna. W małych miejscowościach też można o tym pomyśleć.

Pytanie też do czego takie łącze jest Ci potrzebne. Jeżeli nie ściągasz filmów, gier, muzyki to i wystarczy Ci połowa tego. Podejrzewam, że po promocji jeszcze Ci dołożą. Musisz zorientować się czy inni usługodawcy oferują w Twoim rejonie tę usługę i wybrać najlepszą ofertą. Uważaj na prędkości. Podają niebotyczne dla wysyłania z którego praktycznie nikt z nas nie korzysta lub korzysta w znikomych ilościach. Ciebie powinna interesować szybkość pobierania, bo dotyczy wszystkiego - poczty, stron internetowych - również tej itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dzięki Mati za zainteresowanie... Masz rację za dużego wyboru nie mam . Chyba , ze opcja telefonii komorkowej ...Narazie wiem , ze ten wriant, ktory mam jest korzystny ze względu na szybkość .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...