Skocz do zawartości

MÜNSTER – Małżeństwo do opieki, sprawdzone zlecenie! Wyjazd na Święta z premią!


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

procesa_top_09_2017.jpg

MÜNSTER – Małżeństwo do opieki, sprawdzone zlecenie! Wyjazd na Święta z premią!

Wynagrodzenie: 1500€
Termin zlecenia:11/12/2018 - 11/02/2019
Miejscowość: 48163 Münster

form.png

 

Informacje na temat oferty:

Pani Sigrid w wieku 81 lat i przy wzroście 160 cm waży niecałe 50 kg. Podopieczna ma arytmię i jest po udarze, w związku z czym może być wolniejsza oraz mieć trudności z poruszaniem. Pani porusza się na wózku inwalidzkim. Podopieczna ma zaburzenia wzroku, ale nosi okulary oraz ma częściowe trudności z orientacją. Seniorka jest samodzielna przy spożywaniu posiłków i nie wymaga specjalnej diety. Pani Sigrid sporadycznie może budzić się w nocy, ale nie potrzebuje wtedy pomocy Opiekunki. Podopieczna jest częściowo inkontynentna. Pani korzysta z zajęć logopedycznych oraz rehabilitacji. Seniorka jest osobą zadbaną, wykształconą oraz dokładną – interesuje się historią oraz kulturą.

Podopieczny Urlich w wieku 88 lat i przy wzroście 173 cm waży niecałe 69 kg. Senior zmaga się ze stwardnieniem rozsianym. Pan porusza się na wózku inwalidzkim. Podopieczny ma trudności ze słuchem i wzrokiem, ale nosi okulary i aparat słuchowy. Senior jest częściowo inkontynentny. Pan, podobnie jak Pani, może sporadycznie obudzić się w nocy. Podopieczny jest samodzielny przy spożywaniu posiłków i nie wymaga żadnej specjalnej diety. Senior uczęszcza na zajęcia z rehabilitacji. Pan Urlich jest wyrozumiały oraz przyjacielski, stara się być jak najbardziej samodzielny.

Zadania Opiekunki:

Do zadań Opiekunki należeć będzie dbanie o gospodarstwo domowe (zakupy, gotowanie, sprzątanie, pranie, prasowanie) oraz otoczenie Podopiecznych całkowitą opieką.

Warunki mieszkaniowe:  

Seniorzy mieszkają w domu jednorodzinnym. Do dyspozycji Opiekunki jest oddzielny pokój z własną łazienką oraz z dostępem do TV i Internetu.

Wymagania:

- Doświadczenie w opiece nad osobami starszymi
- Dobra znajomość języka niemieckiego
- Uczciwość, empatia, sumienność
- Czynne prawo jazdy kat. B

Nasza oferta:

  • bezpieczna i legalna forma współpracy,
  • atrakcyjne zarobki do 1450 Euro,
  • terminowa wypłata wynagrodzeń,
  • profesjonalna i życzliwa obsługa,
  • ubezpieczenie oraz składki ZUS,
  • zakwaterowanie i wyżywienie w domu osoby podopiecznej,
  • wsparcie w organizacji wyjazdu oraz zwrot kosztów podróży.

Kontakt:

proseca_profil.png

PROSECA Sp. z o.o.
tel.: +48 71 712-88-66
ul. Gajowicka 195
53-150 Wrocław
www: http://proseca.pl

lub

wypełnij krótki formularz. Oddzwonimy: 

form.png

form.png

 

 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 UdostępnijO nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...