Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

prohuman_logo.png

Agencja Prohuman.pl (SG Consulting) zarejestrowana w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 8332
poszukuje:

Opieka do pani

Wynagrodzenie: 1200 euro
Miejscowość: Dudelange/Luksemburg
Termin: od 25.11.2018

form.png

 

O podopiecznym

Do opieki jest samotna Pani. Lubi oglądać TV i chodzić na krótkie spacery, nie ma grupy pielęgnacyjnej. Jest chodząca, trzeba jej zmieniać pampersy - (w nocy zdarza się, że pampers przesiąknie), Mieszka sama w domu – niedaleko mieszka syn (8 km od niej) i czasem ją odwiedza z rodziną. Podopieczna jest po wylewie. Obowiązki: zakupy, gotowanie, zmywanie, sprzątanie, pranie, prasowanie, podlewanie kwiatów, ścielenie łóżka, pomoc w łazience, ubieranie/ rozbieranie,czesanie, podawanie leków, manicure, towarzystwo u lekarza i fryzjera, rozmowy/ rozrywki, łazienka wyposażona w sprzęty potrzebne dla osoby starszej – winda itd.

Warunki mieszkaniowe

Dla opiekunki własny pokój, internet, telefon stacjonarny (można dzwonić raz w tygodniu);

Wymagania

znajomośc języka w stopniu komunikatywnym.

Oferujemy

Opiekę koordynatora, legalną pracę na umowę zlecenie, ubezpieczenie w ZUS od średniej krajowej lub ubezpieczenie niemieckie (TK, AOK).

Kontakt

+48 71 725-36-64
+48 669-656-972, 692 -258-865
www: prohuman.pl

lub przez krótki formularz. Oddzwonimy!

form.png

form.png

 

 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 UdostępnijO nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...