Skocz do zawartości

Zageszczenie rzes


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, sayonara 52 napisał:

Czy ktoras robila rzesy?

 

Zastanawiam sie,nad zageszczeniem na wyjazd na urlop,

Oczywiscie nie zadne norki, ani dlugasne firany.

Ile czasu ,,toto,, sie trzyma?

Bedzie obciach jak zaczna wypadac przed wyjazdem do domu:$

Owszem. Często robię jak wracam do Pl  i jak wyjeżdżam na wczasy również. Pozwala mi to na luksus nie malowania się , oprócz pociągnięcia ust błyszczykiem, czy pomadką. Fantastyczna i bardzo wygodna sprawa. Trzyma się toto 2 tygodnie spokojnie, ale trzeba tez się troszkę umieć z takimi rzęsami obchodzić :d . Nie trzemy twarzy, a szczególnie oczu  gąbką, mydłem , oraz ręcznikiem :d . Jeśli dłuzszy wyjazd do po 2 tygodniach trzeba uzupełnić. Bywa, że klej ktorym rzęsy są przyklejane uczula i wówczas trzeba je migiem zdjąć. Spróbuj raz i zobaczysz czy Ci się nada :d 

Ja sobie bardzo chwalę.

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałam parokrotnie. Fajna sprawa.Cieszą ogromnie, jak masz dłuższy pobyt w domu. Mnie się trzymały około miesiąca, przy czym po dwóch tygodniach zaczynają odpadać pojedyncze rzęski i wygląda się trochę dziwnie...:tak2: Dobra fachmanka dobierze ci ilość rzęs do twojej urody. Mnie wystarczało 1 do 1, gdyż moje są gęste i długie, więc doklejenie nie wyglądało sztucznie. Czasami widać, jak panie trzepoczą ciężkim wachlarzem czegoś, czego na pewno natura im nie dała. I ma się wtedy dyskomfort. Przekonasz się sama, że rzęsy ważą trochę...:tak2: Polecam z czystym sumieniem...:dobrze:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@sayonara 52  trzyma się max .miesiąc potem trzeba uzupełnić tak samo jak przy przedłużaniu .Na priv napiszę Ci co ja ostatnio stosowałam .Rzęsy nie dość ,że się pięknie zregenerowały czyli urosły odrobinkę to w jednym miejscu gdzie były trochę przerzedzone to się zagęściły ;)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, BabaJagusia napisał:

@fioletowa.mysz -uffff-to na temat dolnego zagęszczania:haha:. No bo wyobraziłam sobie:u góry "firanka" a dół przy niej łysy / prawie /. No ale tak czy inaczej-nie dla mnie:smutek:

No się zagęszcza i te i te. Wedle uznania. Ja to od razu o te dolne rejony wypytałam bo same górne to mi się jakoś nie komponowały do całości. Dla mnie owszem, zabieg pasi. Tylko usiedzieć przy tym w miejscu to koszmar okropny. Mój temperament po prostu leży i łzy roni, a ja dostaje nerwowej swędzonki:haha:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, fioletowa.mysz napisał:

No się zagęszcza i te i te. Wedle uznania. Ja to od razu o te dolne rejony wypytałam bo same górne to mi się jakoś nie komponowały do całości. Dla mnie owszem, zabieg pasi. Tylko usiedzieć przy tym w miejscu to koszmar okropny. Mój temperament po prostu leży i łzy roni, a ja dostaje nerwowej swędzonki:haha:

Jedyny mankament to nasiadówka....poza ceną oczywiście...:haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, sayonara 52 napisał:

Dzieki dziewczyny!

Nie mam zamiaru robic sobie ,,wachlarza,, .bo widze ,,damy,,z ocznym owlosieniem, ktore nijak nie wyglada na naturalne.

Widzialam taka aparatke, ktora miala rzesy wywiniete do brwi!!!:kopara:

Smak pozostaje kwestią wyboru...zawsze...:tak2: Jest już tyle produktów do przedłużania rzęs, że każdy znajdzie coś dla siebie. Nie pamiętam jakiego zwierzątka kłaczki miałam przyklejone, ale były delikatne i naturalne, w moim kolorze. Efekt super. Innym razem jedwabne. Też niezłe. Kleje są już też lepsze. Nie uczulają, nie śmierdzą, nie dają wrażenia ciężkości i "obcego ciała". Wszystko jest kwestią tego, czego używa wybrana przez nas specjalistka. Spróbuj. Fajne uczucie zobaczyć swoją twarz w lustrze z lekka odmienioną. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem jednak kopciuszek,,nigdy nic sobie nie zrobiłam,,czytam Was i nigdy by mi do glowy nie przyszło,przyklejać rzęsy, może dlatego ,że jak pomaluję to wydaje mi sie ,że mam dużo i wystarczy,,widziałam też przeróżne brwi,,jedne jak u diabła , inne jakieś tatuaże,co to też znikają po myciach, więc wolę podmalowac i mi pasi, za murzynami jestem, pazury raz poszlam zrobic i jak zobaczylam jak robią to caly sprzęt kupiłam i sama sobie robiłam,,nigdy nie bylam u kosmetyczki ,nigdy, bo jak widzialam dziewczyny z czerwoną buzką potem i tymi czerwonymi miejscami,to odepchalo mnie,,spojrzę na swoją facjatę i nic w niej nie widzę do oczyszczania,,ma taka być,ale czytam lubię jak piszecie,bo kto wie,? może mi palma dekorowania odbije? to wtedy będę wiedziała co z czym się je, tylko takie rzęsy,np, ja zmywam gębuchę ,a wręcz trę,więc wytarłabym te wszystkie nowe włoski w jeden wieczór,,:tak2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, sayonara 52 napisał:

@Mirelka1965 ale ale, malowalas powieki po przyklejeniu?

Lubie miec ,,cos,, na powiekach, tylko czy malowanie nie przyspieszy wypadania?

wiem,ze przyklejaja wloski norek:(((

Ale z wiadomych wzgledow, tych akurat nie chce.

Malujesz się normalnie, ani klej, ani rzęsy nie stanowią przeszkody dla cienia i kresek. Jedwabne sobie zażycz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...