Skocz do zawartości

Rekomendowane posty

8 minut temu, Wiga napisał:

Dziękuję za powitanie 

Nie musisz dziękować....kulturalni gospodarze tak czynią :cześć2: Pogaduchy uskuteczniają się w wątku kawowym. Zapraszam.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
11 godzin temu, Dorota Grala napisał:

Witam 😀

Witam i pozdrawiam.

• Lubię to 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
12 minut temu, Gosiazielona napisał:

Witam serdecznie wszystkich , jestem tu nowa :)

Serwus @Gosiazielona

Czekałem na Ciebie;). Powodzenia:zdrówko:.

A co mi tam. Dopiero co krojona. Bezuinka R-m. Smacznego, na dobry początek😋😘👊Screenshot_20200501-173235_Messenger.thumb.jpg.6929bc1465cb0f3aba4868057b9ac3c2.jpg

• Lubię to 2

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja też witam wszystkich nowych Excited The Bachelor GIF by Hannah Brown

• Lubię to 3

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witajcie masowo majowo 

• Lubię to 3

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
21 godzin temu, MonikaElżbieta napisał:

Witam serdecznie😀

Cześć Monika! Kawa czy herbata?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Godzinę temu, FrauMiau napisał:

@PawelNowotnik to już wiemy jak wyglądasz, ale co Ty tu robisz, bo na opiekunka nie wyglądasz?

Nie macie grupy np. na whotsapp?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
2 godziny temu, PawelNowotnik napisał:

Nie macie grupy np. na whotsapp?

Dobrze wiedzieć, że i tam są grupy :))) Ja okazjonalnie jestem tylko tu, ale poszukaj to znajdziesz.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

@JaAnka @PawelNowotnik z tego co wiem to by uczestniczyć w grupie na WhatApp to musisz udostępnić swój numer telefonu tego typu informacje są bardzo cenne dla każdej firmy poruszające się w branży opiekuńcze. Automatycznie musimy liczyć się z tym że ktoś udostępni twoje dane i będziesz zalewana propozycjami pracy lub po prostu zwykłej reklamy. Nie wiem czy każdy z nas byłby z tego zadowolony. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Serdecznie witam wszystkich 👋.Baaaardzo dawno mnie tu nie było i powiem szczerze,że nie mogę się połapać co i jak :sos:.Mam nadzieję,że z biegiem czasu ogarnę wszystko😁.Życzę wszystkim miłego dnia.

• Lubię to 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
11 godzin temu, balutka1 napisał:

Serdecznie witam wszystkich 👋.Baaaardzo dawno mnie tu nie było i powiem szczerze,że nie mogę się połapać co i jak :sos:.Mam nadzieję,że z biegiem czasu ogarnę wszystko😁.Życzę wszystkim miłego dnia.

(👋)"

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witam. 

To mój pierwszy raz😉. Ze względów osobistych postanowiłam rozpocząć kolejny etap w życiu i podjąć pracę opiekunki w Niemczech.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

@Agn witaj. Spora część opiekunów zaczyna pracę na zakręcie. Powodzenia!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zgłosiłam się do jednej agencji, jednak nie widzę jej w spisie. Zastanawiam się czy to dobrze, czy źle. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To że nie ma jej w spisie nie oznacza że jest zła bo firm jest jak mrówek i jedne są tu inne na innych protalach albo na facebooku.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.

O nas

Forum OpiekunkaRadzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 7 rok! W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych firm i agencji pracy.

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2021 Opiekunkaradzi.pl
Polityka prywatności i cookies | Regulamin | Kontakt | Reklama i HR

• Dodaj nową pozycję...