Skocz do zawartości

Witamy na forum!


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

9 minut temu, madziulka napisał:

Dobry wieczór wszystkim ! Cieszę się ,że dołączyłam do waszego forum,już wkrótce mój pierwszy wyjazd...mam nadzieję,że zaglądając tutaj ,będzie mi przyjemniej :)

Witam serdecznie, Madziulko! Dobrze zaczynasz, bo szukasz informacji, a to musimy caly czas robic.

I pisz koniecznie o twoim pierwszym razie . Czekam !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj madziulka ,ja siedze teraz na steli i co robie? jestem tutaj z wszystkimi i wieczór zleci,

pierwszy wyjazd i odważnie i pozytywnie i będzie super.Czytaj nas a dużo się nauczysz ,a i każdy problem idzie rozwiązac-powodzenia.Pisz jakie wrażenia na nowym i pierwszym wyjezdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, madziulka napisał:

Dobry wieczór wszystkim ! Cieszę się ,że dołączyłam do waszego forum,już wkrótce mój pierwszy wyjazd...mam nadzieję,że zaglądając tutaj ,będzie mi przyjemniej :)

no to powodzenia ,ale to jeszcze m-c ,oby tylko była dobra stela.Chyba pierwsza opiekunka ze zdjęciem,brawo za odwagę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, kropka napisał:

Witam wszystkich przede mną i po mnie ;). Mam na imię Karolina i jestem opiekunką od 4 lat i na teraz KROPKA

Witam Karolinko! Pisz ...Pisz.. Pisz, bo tu potrzeba piszacych . Pozdrawiam

11 godzin temu, greta 7474 napisał:

Witam:,Jestem opiekunką 6 lat pracuje w Niemczych.pracowałam ruzny firme,ozukali, teraz szukam pracy Nurnberg. Pozdrawiam

Witam Gretchen! To masz juz rozne przejscia za soba a tu sporo osob czyta, wiec czekamy na twoje opowiesci i zyczymy lepszych doswiadczen!

22 minut temu, Daniel napisał:

Witam mam na imie Daniel jestem opiekunem w Cuxhaven

Witam serdecznie ! Mezczyzn to tu bardzo malo, choc glowny piszacy jest mezczyzna i daje bardzo dobry przyklad.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...