Skocz do zawartości

Obcokrajowiec w polskiej reprezentacji


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Brazylijczyk Roger Guerreira otrzymał od prezydenta Kaczyńskiego obywatelstwo polskie, w związku z czym nie ma formalnych przeszkód przeciwko powołaniu go do poslkeij reprezentacji, a jeśli UEFA wyrazi zgodę, także jego udziałowi w mistrzostwach Europy... Co sądzicie o nadawaniu obywatelstwa komuś, kto nawet nie mówi naszym językiem, a z drugiej strony, co sądzicie o tym, aby nie-Polak (de facto) reprezentował nasz kraj na mistrzostwach Europy albo później świata? Jakie jest wasze zdanie na ten temat?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem rasistą, ale to problem polskiej piłki. Żeby w Usa dostać obywatelstwo trzeba znać hymn i zdać testy z historii. U nas to parodia. Dobrze grasz, paszport masz. Już był Olisadebe. W polskich klubach taniej jest kupić brazylijaczyka niż inwestować w młodzieć. I tu koło się zamyka. Nie inwestuja, nie ma talentów. Polska piłka to dno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem jakoś specjalnie przeciwny. Skoro on chce reprezentować kraj, w którym mieszka i jest on teraz jego domem, to czemu nie? Mam nadzieję, że pojedzie na Euro, bo brakuje nam takiego piłkarza. Na rezerwę pewnie, ale daje dużo dodatkowych wariantów taktycznych. Dla zaskoczenia rywali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

teraz juz po euro mozna powiedziec ze roger jest swietnym pilkarzem i dobrze ze go mamy. no w koncu to on strzelil ta jedyna bramke [ ze spalonego ale zostala uznana ] dobra odpuscmy sobie nawet ta bramke .. jego gra podania ... to bylo cos! roger jest ok! : )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem przeciwna inaczej by nie mógł zagrać w reprezentacji. Poza tym grał więc nie ma problemu. Nie przeszkadza mi to. Ale . No właśnie jest małe ale chwilę po otrzymaniu obywatelstwa rozpętała się burza z udziałem jakiegoś Pana który wieki już stara się udowodnić że obywatelstwo polskie mu się należy. Więc faktycznie odnosi się wrażenie że coś tu nie gra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten Brazylijczyk po Borucu zrobił najlepsze wrażenie z naszych super gwiazd . A kiedy w Polskiej piłce było jak trzeba :mad: ? Za Górskiego chyba !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

moim zdaniem nie powinno sie tak robic, poptrzcie ludzie ilu jest mlodych polakow grajacych za granica ktorzy maja podwojne obywatelstwo i co robi PZPN - NIC i zawsze taki zawodnik reprezentuje ten drugi kraj, co do Rogera i innych obcokrajowcow ktorym nadaje sie obywatelstwo tylko i glownie dla reprezentacji to uwazam ze nie powinno tak byc co do stwierdzenia ze powinni mu dac bo dobrze gra i mieszka w kraju co to za argument jest pelno mlodych utalentowanych zawodnikow ale jest jeden problem ich sie nie szkoli boiska C, B, A - klasowe a nawet okregowki bardzo czesto nie przypominaja boisk a zwykla łąkę na której mogły by sie paść krow

na innych mozna by bylo babki z piasku robic bo zeby boisko bylo w miare rowne to sypia tonami piasek czasami nawet nie widac trawy...

Inwestujmy w sport ktory jest najpopularniejszy wsrod kibicow...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość karol a

no niestety jest tak jak piszesz że pzpn nic nie robi w tym kierunku

pzpn inwestuje w piłke ? wydaje mi się że nie bardzo

wolą do siebie zagarnąć kase i po sprawie

około 200 osób jest zamieszanych a ile jeszcze jest przed nami ? na pewno dużo niespodzianek

polska piłka jest zacofana o 50 lat do tyłu

poziom ekstraklasy to tak jak bym oglądał 3 ligę angielską

i zanim dorównamy poziomowi ligą europejski naprawdę dużo czasu minie

nic nie wskórają inwestycjami jak nie wytną wszystkich w pień

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

heh ilu takich pilkarzy juz straciliśmy .....? dużo! wielu powinno grać w naszej reprezentacji nie wiem czym to jest spowodowane ze graja w innych reprezentacjach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...