Skocz do zawartości

Rozmowy przy łódce


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Na prośbę @INEZ zamieszczam list do wypowiedzi @Moderator i spróbuję sie do niego odnieść .

W styczniu nasza koleżanka @ABC zamieściła post z pytaniem jak wygląda praca Pflegedienst w Niemczech , ponieważ była zbulwersowana zachowaniem tychże służb w Austrii . Krótko opisała jak przygotowały się z babcią na przybycie pani kąpiącej , łacznie z zakupem czekoladek dla niej w ramach wdzięczności . Pani kąpiąca okazała się niekompetentna , zraniła babcię podczas porzedniego mycia i oczekiwała od ABC pomocy . Na jej post zareagował @Łukasz vel @Radek50 i zamiast jakiś konkretnych odpowiedzi , zaczął się jej czepiać , że jest pazerna nawet na czekolady i wypominać , że jego zdaniem ciągle jej mało kasy za pracę . Na post @Łukasza zareagowała @Jolanta pl vel @INEZ bijąc mu brawa . Następnie , nasza była koleżanka @aga1 po zaaprobowaniu niesmacznych postów , skrytykowała ABC za zdjęcie , która ta zamieściła z niegojącą się raną babci , oczywiście twierdząc , że ABC jest winna zaniedbanie babci . @Mirelka1965 zszokowana tymi postami napisała , że nie wierzy własnym oczom , że koleżanka zamiast merytorycznych odpowiedzi otrzymała tylko niezasłużoną napaść słowną . Mirelka odniosła się jeszcze do zarzutów zaniedbania rany , ale przez pomyłkę słowa skierowała  do @INEZ zamiast  @aga1  . Kolega @adamos60  stając w obronie @ABC obraził @Radek50 a @INEZ w odwecie napisała na forum jak wyglądała kiedyś tam jej rozmowa prywatna z ABC  po to , aby oboje upokorzyć , tak powtórzę to jeszcze raz , UPOKORZYĆ  bo taki był jej zamiar . 

Potem już było tylko gorzej . @INEZ zaczęła pałać wielką nienawiścią do @Mirelka1965 tylko dlatego , że ta zwróciła jej uwagę . Ja napisałam , że @aga1 jest jak chorągiewka , która zmienia zdanie w zależności z której strony wieje wiatr .  Aga1 i Inez wspierały się wzajemnie w braku wybaczania itd. Wszystkim wtedy puściły nerwy , ale każdy kto był światkiem tej sytuacji , wie do kogo w większości był skierowany ten post Moderatora .

@INEZ  powtórzę jeszcze raz słowa Moderatora , że wtedy był inny system ostrzeżeń i gdyby nie ten fakt ,  wyleciałabyś wtedy natychmiast z forum .  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, violka napisał:

Na prośbę @INEZ zamieszczam list do wypowiedzi @Moderator i spróbuję sie do niego odnieść .

W styczniu nasza koleżanka @ABC zamieściła post z pytaniem jak wygląda praca Pflegedienst w Niemczech , ponieważ była zbulwersowana zachowaniem tychże służb w Austrii . Krótko opisała jak przygotowały się z babcią na przybycie pani kąpiącej , łacznie z zakupem czekoladek dla niej w ramach wdzięczności . Pani kąpiąca okazała się niekompetentna , zraniła babcię podczas porzedniego mycia i oczekiwała od ABC pomocy . Na jej post zareagował @Łukasz vel @Radek50 i zamiast jakiś konkretnych odpowiedzi , zaczął się jej czepiać , że jest pazerna nawet na czekolady i wypominać , że jego zdaniem ciągle jej mało kasy za pracę . Na post @Łukasza zareagowała @Jolanta pl vel @INEZ bijąc mu brawa . Następnie , nasza była koleżanka @aga1 po zaaprobowaniu niesmacznych postów , skrytykowała ABC za zdjęcie , która ta zamieściła z niegojącą się raną babci , oczywiście twierdząc , że ABC jest winna zaniedbanie babci . @Mirelka1965 zszokowana tymi postami napisała , że nie wierzy własnym oczom , że koleżanka zamiast merytorycznych odpowiedzi otrzymała tylko niezasłużoną napaść słowną . Mirelka odniosła się jeszcze do zarzutów zaniedbania rany , ale przez pomyłkę słowa skierowała  do @INEZ zamiast  @aga1  . Kolega @adamos60  stając w obronie @ABC obraził @Radek50 a @INEZ w odwecie napisała na forum jak wyglądała kiedyś tam jej rozmowa prywatna z ABC  po to , aby oboje upokorzyć , tak powtórzę to jeszcze raz , UPOKORZYĆ  bo taki był jej zamiar . 

Potem już było tylko gorzej . @INEZ zaczęła pałać wielką nienawiścią do @Mirelka1965 tylko dlatego , że ta zwróciła jej uwagę . Ja napisałam , że @aga1 jest jak chorągiewka , która zmienia zdanie w zależności z której strony wieje wiatr .  Aga1 i Inez wspierały się wzajemnie w braku wybaczania itd. Wszystkim wtedy puściły nerwy , ale każdy kto był światkiem tej sytuacji , wie do kogo w większości był skierowany ten post Moderatora .

@INEZ  powtórzę jeszcze raz słowa Moderatora , że wtedy był inny system ostrzeżeń i gdyby nie ten fakt ,  wyleciałabyś wtedy natychmiast z forum .  

ha ha chyba za dużo masz w czubie o wypowiedzi  moderatora mi chodziło a moderator zamknął temat po to ,że nie chciał zbędnych komentarzy  ha ha nie pij więcej ha ha

Edytowane przez INEZ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co ? pisze mało choć mam ochotę . I teraz znów zrobię sobie przerwę . Dorosłe kobiety a zawistne, pamiętliwe , zazdrosne - komu to służy ? Moderator napisał, bo ma takie prawo, ale nie , trzeba dalej jątrzyć , przypominać i wypominać . Widzę, że niektóre opiekunki mają dar do robienia smrodu na forum . Powodzenia .

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Maria Jolanta napisał:

Nie podważa, cytuje.

Masz wybiórczą pamięć bo dostałabyś za tą akcję bana gdybyś sama się nie usunęła. 

Wróciłaś pod innym nickiem "by zacząć od nowa". I od nowa prowokujesz i zaczepiasz Mirelkę. Prowokujesz jak zwykle. 

Zadałam jej tylko pytanie mogła mi odpowiedzieć albo nie .Pytanie było do Mireli nie do Ciebie nie do Violki więc po co było się do tego odnosić ? Kto kogo prowokuje ? Zadałam to pytanie bo po przeczytaniu jej wypowiedzi wydawało mi się ,że gdzieś w głębi serca ma do mnie żal i też nie potrafi sobie z tym poradzić .Mogła odpowiedzieć na forum ,na priv albo nawet zadzwonić nie miałabym nic przeciwko temu ,żeby pewne sprawy sobie do końca wyjaśnić .Męczy mnie sytuacja na forum jak nie mogę swobodnie porozmawiać ze znajomymi bo zaraz ktoś robi z nas parę kochanków .Konto zostaje jestem konsekwentna w tym temacie .

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minut temu, dorobota napisał:

Wiecie co ? pisze mało choć mam ochotę . I teraz znów zrobię sobie przerwę . Dorosłe kobiety a zawistne, pamiętliwe , zazdrosne - komu to służy ? Moderator napisał, bo ma takie prawo, ale nie , trzeba dalej jątrzyć , przypominać i wypominać . Widzę, że niektóre opiekunki mają dar do robienia smrodu na forum . Powodzenia .

Jest mi niezmiernie przykro, że tak to odebrałaś. Nikt nie chce tu robić smrodu. Ale ten smród sam przychodzi. Niektórym się nie podoba, że śmierdzi. Ale mają prawo do swobodnej wypowiedzi i reagowania na to co im się nie podoba. Piszesz, że opiekunki tak się zachowują? Niestety nie zgodzę się z tym. To czynnik ludzki jest winny i zawód jaki wykonuje nie ma z tym nic wspólnego. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minut temu, dorobota napisał:

Wiecie co ? pisze mało choć mam ochotę . I teraz znów zrobię sobie przerwę . Dorosłe kobiety a zawistne, pamiętliwe , zazdrosne - komu to służy ? Moderator napisał, bo ma takie prawo, ale nie , trzeba dalej jątrzyć , przypominać i wypominać . Widzę, że niektóre opiekunki mają dar do robienia smrodu na forum . Powodzenia .

masz racje.....tylko wykpić .obrazić ,ale nie pomóc ...sparzyłem się  też ,ale człowiek chociaż ma tyle lat jest niearaz głupi i naiwny.

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, adamos60 napisał:

jeszcze jedno ...moderator   jest bez winy a  forum fajne  ,tylko  nie można wylewać tu swoich żalów ,bo jeden pomoże a 10 zdołuje.

Adamos , przepraszam Cię bardzo . Dałam się sprowokować i nie pomyślałam , że ktoś nie chce wracać do tamtej sprawy :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, adamos60 napisał:

jeszcze jedno ...moderator   jest bez winy a  forum fajne  ,tylko  nie można wylewać tu swoich żalów ,bo jeden pomoże a 10 zdołuje.

Chciałabym skorzystać z okazji ,że jesteś na forum i przeprosić za to ,że ujawniłam publicznie co ktoś powiedział o Tobie .Przepraszam .

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, violka napisał:

Przepraszam wszystkich za założenie tego tematu . Dałam się kolejny raz sprowokować i obniżyć  do poziomu w jakim nie lubię się znajdować   . @dorobota  ma rację , chyba powinnam sobie zrobić przerwę od forum . 

 

Nawet nie próbuj ....bo w dziób !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, violka napisał:

Przepraszam wszystkich za założenie tego tematu . Dałam się kolejny raz sprowokować i obniżyć  do poziomu w jakim nie lubię się znajdować   . @dorobota  ma rację , chyba powinnam sobie zrobić przerwę od forum . 

 

Wystarczy włączyć ignorowanie postów. Ja sobie włączyłam i to działa. :oklaski:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, violka napisał:

Przepraszam wszystkich za założenie tego tematu . Dałam się kolejny raz sprowokować i obniżyć  do poziomu w jakim nie lubię się znajdować   . @dorobota  ma rację , chyba powinnam sobie zrobić przerwę od forum . 

 

Sadze, ze nie powinnas bic sie w piers, bo nie masz czego zalowac. Dzieki Tobie my , pokatni forumowicze wiemy o co biega. Takie sytuacje znamy, wiec nikt niech sie nie tlumaczy.

Wszyscy piszacy sa dorosli, wiec wiedza, ze wszysto co pisza jest czytane i komentowane i z krytyka musza sie liczyc. Jesli sie pluja, to sorry, wiecej dystansu do siebie.

Na zakonczenie dodam:taki mamy klimat.

Edytowane przez hawana
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, hawana napisał:

Sadze, ze nie powinnas bic sie w piers, bo nie masz czego zalowac. Dzieki Tobie my , pokatni forumowicze wiemy o co biega. Takie sytuacje znamy, wiec nikt niech sie nie tlumaczy.

Wszyscy piszacy sa dorosli, wiec wiedza, ze wszysto co pisza jest czytane i komentowane i z krytyka musza sie liczyc.

Taki mamy klimat.

Środkowoeuropejski ....klimat . Mamy :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, dorobota napisał:

Wiecie co ? pisze mało choć mam ochotę . I teraz znów zrobię sobie przerwę . Dorosłe kobiety a zawistne, pamiętliwe , zazdrosne - komu to służy ? Moderator napisał, bo ma takie prawo, ale nie , trzeba dalej jątrzyć , przypominać i wypominać . Widzę, że niektóre opiekunki mają dar do robienia smrodu na forum . Powodzenia .

Zacytowałam koleżankę, bo sie z nią zgadzam w całości.Mnie temat zniesmaczył:(

Rzecz się działa w styczniu a mamy wrzesień......Komu to potrzebne?

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, violka napisał:

Przepraszam wszystkich za założenie tego tematu . Dałam się kolejny raz sprowokować i obniżyć  do poziomu w jakim nie lubię się znajdować   . @dorobota  ma rację , chyba powinnam sobie zrobić przerwę od forum . 

 

Violka rozmowy przy wódce były już zapowiedziane przez Moderatora.Moim zdaniem dobrze się stało,że założyłaś temat.Obyśmy tylko nie wylądowali wszyscy jako AA :haha:.A tak poważnie,to od pewnego czasu atmosfera tutaj robiła się coraz gęstsza i może najwyższa pora była aby sprawy zakończyć.Jestem tutaj od nie dawna ale to forum to również moje forum :) Uwielbiam tu z Wami być,raz na wesoło innym razem na poważnie.Czuję się tutaj jak u siebie i nie chcę,żeby to się zepsuło :( Dlatego stawiam wszystkim po koniaczku,kto zasłużył to po karniaczku i błagam_wszystkie fochy za okno.Od tej pory nie ma złośliwości ,rozbierania zdań na czynniki pierwsze i szukania drugiego dna!!! Jak się ktoś wyłamie to będzie klęczał w kącie na grochu:szydera:  Koniec,kropka tak ma być :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, violka napisał:

Adamos , przepraszam Cię bardzo . Dałam się sprowokować i nie pomyślałam , że ktoś nie chce wracać do tamtej sprawy :(

Nie przejmuj sie, bo jak bedziemy myslec o tym, ze cos sie komus nie spodoba, albo sobie nie rzyczy, to nie napiszemy nic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...