Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Proponuje tutaj pisać wszystko co nie jest związane z pozostałymi tematami ,to będą bardzo luzne rozmowy ,zapraszam wszystkich do udziału,będziemy pić kawkę i sobie gaworzyć,zajadać się ciasteczkami .A więc na początek zapraszam wszystkich na huczne otwarcie i proszę się częstować:

:kawa: +:ciacho:

może ktoś życzy sobie :drink:

głodnego też nakarmię:burger::frytki: i upoje:piwo: Miłej zabawy !

  • Lubię to 5
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śpiewający opiekun :) Powinieneś adamie być ambasadorem polskich opiekunów. Fajnie. A ja dzisiaj walczę z robactwem. Brrrrr. Nie znoszę tego. Człowiek chętnie posiedziałby w ogródku a tu tyle komarów, ciem, bąków i jeden Bóg raczy wiedzieć czego jeszcze. Chciałam zabić pająka, ale ten SKOCZYŁ mi we włosy. Podopieczna do teraz jest wystraszona moim krzykiem i bieganiem po domu :) Ale już dzień się kończy.  

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj tam! oj tam !jeden pajączek -on sam w strachu,zrobi sobie gniazdko u Ciebie na głowie,sama ostatnio wyniosłam z domu może z 5 pajączkow-wszystkie sobie porobiły pajęczynki pod sufitem,a ja je tak delikatnie na milusią szczotkę i na ogród-ale były szczęsliwe ,że żyją.

Muszę przyznaż ,że ile tutaj jestem, a już trochę siedzę w DE to może z jednego komara widziałam ,sama jestem zdziwiona ,że ani much ani komarów-fajnie!!!

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...
19 godzin temu, FrauMiau napisał:

Hej. A gdyby tak sprawić sobie takiego kampera i parkować przed domami podopiecznych? Pomarzyć można...

 

 

19 godzin temu, FrauMiau napisał:

Hej. A gdyby tak sprawić sobie takiego kampera i parkować przed domami podopiecznych? Pomarzyć można...

 

Ale cacko ! Toż jakby taki PDP zobaczyl taki dom to pierwszy by się pchał do mieszkania,

ale autko bajer.pomarzyć można a marzenia się nieraz spełniają ,

no chata na kółkach,całe życie w drodze i też fajnie ,jakby było za co, to czemu nie?

Edytowane przez Blondi
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moi drodzy ,zapraszam  w imieniu tu aktywnych koleżanek do pisania.Widzę ,że jest dużo osób zarejestrowanych a komentarze udzielają wciąż  te same osoby.Nie bać się internetu ani tego portalu,im wiecej doświadczeń opisanych, tym lepiej poznajemy swoją pracę i jest nam lżej.Wachlarz tematów jest szeroki a i można tworzyć własne.Tu nie ma cenzury,nie bać się.Zapraszamy.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popielcowa środa! Kto dzisiaj pościł?

Ja pół na pół, była wieprzowina ale śledzik też był i to w różnej postaci ,podsmażany w occie i matjas i już na pewien czas śledzików mam przedosyt,dośc ,wystarczy.

Ale bardzo ale to bardzo smakuje mi pstrąg wędzony ,pakowany próżniowo z Lidla.jest przesmaczny -pycha. 

A jak u was wyglądała środa popielcowa?

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie dosc ruchliwie :)

na 10-ta poszlam na silownie, pierwszy raz od miliona lat... pozniej ledwo łazilam, ale dumna jestem z siebie jak diabli, pozniej prosciutko do baru... sokowego baru... jakie tu maja pysznosci, mniam, sok swiezo wyciskany marchewka, banan i kiwi, to sie bodajze nazywa adonis.... o,75 litra kosztuje 4,5 euro...oj czuje, ze majatek tu przepije... pozniej do cukierni po ciastka, bo moja pdp jest uzalezniona od torcikow, pozniej do domu, obiadek... a o srodzie popielcowej to dopiero Ty mi przypomnialas.... natomist popoludnie moja pdp przekimala w lozku z fura gazet  przystojnym pilotem... pilotem od telewizora, wiec ja spedzalam cale popoludnie i wieczor a laptopem.... 

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...