Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

Kontynuacja rozmowy: https://opiekunkaradzi.pl/temat/1394-rozmowa-przy-kawie/

Miłych pogaduch!

Część pierwsza została stworzona przez @Blondi, która napisała:

O 6.08.2015 at 15:22, Blondi napisał:

Proponuje tutaj pisać wszystko co nie jest związane z pozostałymi tematami ,to będą bardzo luzne rozmowy ,zapraszam wszystkich do udziału,będziemy pić kawkę i sobie gaworzyć,zajadać się ciasteczkami .A więc na początek zapraszam wszystkich na huczne otwarcie i proszę się częstować:

:kawa: +:ciacho:

może ktoś życzy sobie :drink:

głodnego też nakarmię:burger::frytki: i upoje:piwo: Miłej zabawy !

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bylam u Alutki w szpitalu dwa razy. Przebralam ja(dokladnie to ona sama sie przebierze, ale nie pamieta, trzeba jej przypomniec i nadzorowac). Slady obiadu byly oczywiscie na niej. Ona sobie nie dosunie krzesla do stolu bez przypomnienia, wiec dlatego, ale kto sie tym w szpitalu przejmuje.

Przy mnie zakasila i popila dziwiac sie niezmiernie, ze wiem co ona lubi ...haha...

Potem przewietrzylam sie i wrocilam. Rodzina ja odwiedzila, wiec poszlismy na ciacho.

Zostalam, zeby Alutka przy mnie zjadla kolacje i umyla sie, bo goraco jak diabli, cala spocona bidulka.

Ale lokum ma super, dwuosobowa sala z lazienka w srodku, lelewizorek, wyjscie na taras.

Jutro badania wysilkowe i ja wypisza. Jest dobrze.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, MeryKy napisał:

Tak mają flejtusie jedne. To chyba narodowa tradycja z tym zmywaniem. A jak wszystko się błyszczy.:haha:

Ja w takich domach swój talerz i sztućce wyparzam(przecieram papierem albo chusteczką higieniczną) i piję z jednego kubka a oni to mogą sobie jeść nawet w psiej misce.

Nie da się ich wychować, trzeba być elastycznym i radzić sobie jakoś w ekstremalnych warunkach.

Ha ha ha probowala bys tam ruszyc papierowy reczniczek :oklaski:chyba ze swoja chusteczke higieniczna.... Nawet mojej kawy mi sobie zrobic nie wolno bylo Jacobsa :donos:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, anna5826 napisał:

Ha ha ha probowala bys tam ruszyc papierowy reczniczek :oklaski:chyba ze swoja chusteczke higieniczna.... Nawet mojej kawy mi sobie zrobic nie wolno bylo Jacobsa :donos:

Jak czytam twoje posty, to dochodzę do wniosku, że trafiasz na same miny...:szok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, anna5826 napisał:

Ha ha ha probowala bys tam ruszyc papierowy reczniczek :oklaski:chyba ze swoja chusteczke higieniczna.... Nawet mojej kawy mi sobie zrobic nie wolno bylo Jacobsa :donos:

Wole wyparzone i niewytarte. Z tych bojlerków kuchennych prawie wrzątek leci.

Już to przechodziłam nie raz :d

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...