Skocz do zawartości

kasiarz jako pierwszy!!!!! slow kilka


Gość kasiarz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Stewie Griffin

Fakt, trzeba przyznać, że nieźle idzie. Pewnie, zawsze się można do czegoś przyczepić, po pierwsze, do każdego można się przyczepić, a po drugie wystartowali z naprawdę wysokiego pułapu. Trzymam kciuki.

P.S Liga branżowa doprowadza mnie do furii. Tzn, jak widzę, że moi kandydaci dostają minusy :D ;)

BTW: fajnie, że jest forum, może się "rynek" dyskusji o patologiach naszego szołbiznesu i mediów skupi w jednym miejscu. To prawdziwa kopalnia ciekawostek i może wreszcie nie trzeba będzie przeglądać tysiąca stron, żeby zobaczyć komentarze do nowych wybryków naszych mediów ;)))))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najwyzsza pozycje maja wirtualnemedia.pl. ja tez zazynam od nich dzien, zreszta jak kazdy u nas. ale duzo sie mowi na papierosie o ich probemach z praem autorskim. nie wiem czy to prawda, ale podobno przegrali o to proces z pressem.

nie sadze, zeby mediatop mogl im naprzyklad zabrac blogi znanych dziennikarzy. zobaczymy. jest dobrze, ale pare tu reczy brakuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość salamandra

a moze pracujesz w mediatop? fajnie, ze jest forum, bo go od poczatku brakowalo, ale tym podobnych forum jest duzo, najwieksze jaest na gazecie.pl. zreszta mediatop ma tam linka do siebie. nie wiem jak oni to zrobili, bo to przeciez konkurencja forum dla gazety. pa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Stewie Griffin

To, że jest forum gazety, to spox, inne też mogą być. A brakowało tu forum, bo wymiana zdań pod artykułami to kulała boleśnie. To się tyczy większosci serwisów, gdzie jest forum i opcja komentarzy pod tekstami.

Co do problemów wm i pressu, to kij ich wie. Tak czy inaczej, pozycję sobie konsekwentnie wypracowali, są graczem nr1, zaczynamy od nich dzień i chwała im za to. Ale to powinno być tylko motywacją dla innych. Ja się akurat cieszę, że jest nowy gracz na rynku, bo to mobilizuje wszystkich i dzięki temu podnosi się poziom całości.

No i nie przesadzajmy z konurencją forumową. Gazeta.pl to normalny portal z masą działów i tematów. Tutaj jest nieco bardziej hermetycznie, tak mi się wydaje. Poza tym, fora raczej nie stanowia dla siebie konkurencji.

Wirtualnemedia miały rewelacyjny pomysł z blogami, fakt. MEdiatop muszą popracować nad ożywieniem strony.

Ave!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...