Skocz do zawartości

Opis Klubu

Klub otwarty z legalnymi ofertami polskich i niemieckich agencji pracy

 1. Co nowego w klubie
 2. Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą, która z powodzeniem świadczy usługi opiekuńcze na rynku niemieckim oraz rekrutuje i zatrudnia personel na potrzeby osób prywatnych oraz placówek medycznych. Stawiamy na długotrwałą współpracę i przywiązujemy wagę do pozytywnych relacji z osobami, które dla nas pracują. Oferujemy blisko 300 sprawdzonych zleceń miesięcznie na terenie całych Niemiec. Podejmując współpracę z firmą Pflegeteam stajesz się częścią zgranego zespołu, którego celem jest świadczenie usług na najwyższym poziomie. 4.05. do samotnego seniora na rolatorze 60 mkw dla opiekunki 1500 euro 33803 Steinhagen Miejscowość: 33803 Steinhagen Wynagrodzenie: 1500 euro Termin: 4.05. na 2 miesiące O podopiecznej Dojazd: 4.05. Miasto: 33803 Steinhagen ( 20 tys. mieszkańców). Poszukujemy: opiekunki z j. komunikatywnym lub dobrym Stawka: odpowiednio 1400 lub 1500 euro Do opieki: samotny senior ( 98 lat, 170 cm, 60 kg) , niedosłyszący, cierpiący na nietrzymanie moczu, poruszający się na rolatorze ( pan ma endoprotezy kolan). Obecnie przebywa w klinice , gdyż upadł, ale nadal ma zachowaną mobilność .Pan zbiera znaczki, lubi sport. Nie ma wstawania nocnego.Raz w tygodniu odwiedza go mieszkająca córka i wtedy robi duże zakupy ( przywozi średniej wielkości miłego pieska). Zadania opiekunki Pan potrzebuje wsparcia w codziennych czynnościach higienicznych, w prowadzeniu domu ( zakupy, pranie, gotowanie, prasowanie, sprzątanie). Warunki mieszkaniowe Pan mieszka w trzypiętrowym domu, parter zajmuje senior, pierwsze piętro od czasu do czasu użytkuje siostrzeniec, do dyspozycji opiekunki 3 piętro ( bardzo ładne mieszkanie 60 mkw, TV, internet). Wymagania Komunikatywna lub dobra znajomość języka niemieckiego, referencje. Kontakt Prosimy o wysłanie zgłoszenia zawierającego imię i nazwisko, nr telefonu na adres [email protected] lub kontakt telefoniczny lub sms na nr 0048 600 131 909 0048 600 650 175 lub wypełnij krótki formularz. Oddzwonimy:
 3. I jeszcze jedno. Wiele z nas jest po studiach i część ma papiery opiekuna medycznego. Nie jesteś nikim lepszym od nas. Zapamiętaj i ucz się pokory.
 4. @Matthew Nie nadajesz się obecnie do pracy w opiece : ani prywatnie ani w domach opieki pod kontrolą innych - taka jest moja opinia, którą pewnie zlekceważysz, co będzie stratą dla Ciebie i osób z którymi możesz pracować, bo zaszkodzisz im i sobie. Praca z Podopiecznymi - zwłaszcza samodzielnie w ich domach - wymaga przede wszystkim dużej kultury osobistej, ogromnego opanowania, cierpliwości i dystansu do wielu spraw - tego Ci obecnie brak. Twoja bezsensowna uwaga pod moim adresem dobitnie o tym świadczy. @Lawenda vera i @Baśka powtarzająca się dziękuję wam za wsparcie i bardzo życzliwe mi słowa. Szczerze to uważam, że nasza praca nie bardzo jest dla ludzi młodych, a już w ogóle nie jest dla osób dopiero wchodzących w życie. Przed laty poznałam w Niemczech młodą dziewczynę, która pracowała jako opiekunka i ta praca bardzo niekorzystnie się na niej odbiła. Na szczęście jest teraz dla młodych wiele innych możliwości i życzę @Matthew żeby sobie poszukał czegoś innego.
 5. Doczytałam o babciach klozetowych. Przecież sam chcesz być klozetowym ? Ciekawa jestem jak sobie wyobrażasz tą pracę skoro oburzają Cię uwagi osób z doświadczeniem. Chcesz pracować z kobietami ? Naprawdę ? A nie potrafisz ich szanować ?
 6. Chcesz się licytować kto ma lepiej,a kto gorzej od ciebie? Myślisz,że my nie miałyśmy przejść w życiu ,a jesteśmy w De z nudów? Tu nie musisz nas przekonywać do swoich preferencji,przekonaj agencje,a najlepiej niemieckie rodziny jak profesjonalny jesteś ,choć słowem raczej ci to nie wyjdzie,z takim słownictwem po tygodniu wylecisz z każdej szteli,nawet jeśli znajdziesz rodzinę,która ci zaufa. Na początek powinieneś nauczyć się pokory,a reszta jakoś się ułoży.
 7. Jesteś bardzo niegrzeczny w stosunku do nas. Nie dociera do Ciebie co piszemy a my wiemy jak ta praca naprawdę wygląda. A obrażanie nas tylko dlatego że jesteśmy starsi nie wróży nic dobrego. Nie widzę Ciebie w tym zawodzie i tyle. Nie z takim brakiem szacunku dla innych. Doświadczenie z chorobą i śmiercią w rodzinie chyba każdy z nas doświadczył. Ale uwierz mi że praca w opiece to coś kompletnie innego. Kto Ci takich głupot nagadał że rasa aryjska ma jakieś względy ? Wręcz przeciwnie. Nie dość że młody to śliczna buźka i oczęta. Kto uwierzy że weźmiesz mopa, zmienisz ufajdanego pampersa lbo ugotujesz obiad ? Zejdź na ziemię.
 8. Wypierdalać mi stąd za przeproszeniem nie potrzebuje złotych rad babć klozetowych za przeproszeniem 50 letnich kobitek z grzywkami za uszko i kto tu jest roszczeniowy to ja potrzebuje osobistego szofera bo jestem wychowany w "luksusie" i to młodzi są aroganccy? to ty tu stroisz panne pani Wero Lawendo czy Baśko, pytam bo chodzi mi o prace czy macie styczność z młodymi facetami nie potrzebuje waszych narzekań tutaj, w trakcie jak te złote rady sobie piszecie ktoś umiera z głodu i nie nażre się waszymi radami oj jaki to ja jestem roszczeniowy? masz niebieskie oczka?? a to pewnie złodziej będzie nabierał babcie idźta bo jak wam trzasne przez te wasze feministyczne łby to aż wam się obiad opiekuna zwróci
 9. Tak .Duże oczy i muskularne ciało .Ale to nie to forum ,i inną agencja. Kurczę wkurza mnie to ,że myślą co niektórzy ,że za nic w opiece się pieniądze bierze i do towarzystwa tylko się jest.
 10. Dajcie spokój dziewczyny. Chłopak jest młody, dopiero po szkole. Nasłuchał się jakie to kokosy zarabia się w opiece i przyszedł zapytać. Można studzić rozpaloną głowę ale nie wyszydzać.
 11. Może w tydzień nie zarobi az tyle,chyba że masz na myśli pracę w innej agencji,a niebieskie oczy to jednak duży atut. .
 12. Prawda...Kolega myślał,że w wieku 20 lat znajdzie szybki zarobek,bez wysiłku i całkiem przyjemnie,z miłą staruszką..., której nie będzie musiał pampersów zmieniać,ani jej myć,będą sobie na kolacje do restauracji jeżdzić,wypasionym mercedesem babci... No nic tylko powodzenia życzyć koledze...
 13. Wykształcenie ma znaczenie jeśli szukasz pracy w domach opieki. Jeśli w domach prywatnych to ważniejsze są referencje i doświadczenie. Ciężko Ci będzie znaleźć pracę w domach prywatnych bo jesteś bardzo młody i jesteś mężczyzną. Płacę "na początek" za 1500 EUR możesz sobie między bajki włożyć. Musisz zdobyć doświadczenie w Niemczech. Pracujemy jako pomoce domowe i o tym trzeba pamiętać. Sprzątamy, gotujemy, pierzemy, prasujemy i zajmujemy się podopiecznymi. Do szmaty i garnków szkoła niepotrzebna.
 14. Masz rację Lawendo ...trzeba wierzyć . I ja wierzę ...bardzo wierząca ostatnio jestem . A teraz biorę się za mojego dziadeczka ...na razie jest ok...wiec mam nadzieję , że zapomni o strajku z niejedzeniem i niepiciem i życie wróci do normy ......A ..że prawa jazdy nie posiadam to już pisałam wcześniej ...Narka
 15. Basiu, nie będę cytować, bo za długie. Wiesz co jest najgorsze? Pół biedy, gdyby to była ściema, gorsze, gdyby to była prawda....Bo to tylko świadczy o tym najmłodszym pokoleniu, jak aroganckie i roszczeniowe jest. Kupa kasy, mało pracy, zabajerować starszą panią niebieskimi oczętami, może więcej sypnie? Dla mnie posty Matthew są niestety aż nadto wiarygodne i wierzę,że faktycznie jest realną osobą. Sam ton wypowiedzi, taktowanie, styl....tak właśnie piszą młodzi ludzie, bezstresowo wychowywani. Poza tym trzeba wierzyć, dopóki nie ma się twardych dowodów,że ktoś jest tym, za kogo się podaje, inaczej popadniemy w paranoję.
 16. Rozumiem , że to taki żart z Twojej strony Hawano ...o te rady mi biega :-):-):-) Wyga przecież jesteś i wiesz na czym pic polega . Najpierw " tam " pisze się posta , bo wiadomo , że po starej znajomości ( nie mylić z miłością ) ktoś z tutaj obecnych desantowców " tam " zajrzy ...." Tam " rozbuja się takim postem calutką czwórkę prawdziwych użytkowników a plony zbierać się będzie tutaj ...u nas . Normalne , że komuś nerwy nie wytrzymają ( komuś z desantowców ) i poleci grubo ...a jak poleci grubo to i wyleci stąd ...jak z procy ...Mnie to nie rusza ...mnie to bawi . Niespotykanie spokojna baba ze mnie ...teraz ..już .... A...prawa jazdy nie posiadam . Nie pomogły wieloletnie naciski mana ..dzieci , bom ja urodzona kobieta luksusu ...szofera , osobistego lubię mieć . Jedyną frajdą byłaby dla mnie zmiana biegów , ale jaka frajda jak teraz w większości jakieś automatyczne skrzynie , czy inne paki ( jak zwał tak zwał ) bywają ...
 17. Cześć ...ten post krótszy , dlatego cytuję .... Będzie dobrze słoneczko . Zaradny jesteś ...bystry . Potrafisz szukać a kto szuka ten znajdzie . Serenity z " łosiami " zaczepiać nie musisz, bo tutaj gównoburze nikomu niepotrzebne . Wczoraj , gościnnie luknęłam do Hiltona . Nie wchodzę do środka , bo kartę wstępu zlikwidowałam ....Własnie tam ..w Hiltonie rzuciłeś mi się na oczy ... Lubię takich bystrych ...mogę nawet określić cwanych chłopaków , którzy mimo młodego wieku dają sobie radę w życiu realnym ....i na forach internetowych też .....Szukaj skarbeńku pracy...wierzę , że znajdziesz taką , która przyniesie Ci nie tylko satysfakcję , ale i ogromną kasę w postaci ojrasków ....Zaczepny , zadziorny na wejściu nie musisz być , bo nikomu to nie służy ... Powodzenia młodziutki kolego w poszukiwaniach u nas i w Hiltonie ...Trzymam kciuki za Ciebie ...
 18. Matthew, to było nieładne. Serenity to bardzo życzliwa i pomocna osoba, zawsze pisze rozważnie i niegłupio. A twoja odpowiedź na chęć pomocy z jej strony świadczy o arogancji. Niefajnie. W tej pracy arogancja przynosi bardzo wiele złego, sam zobaczysz jak wyjedziesz i się sparzysz. Pokora, nawet niekoniecznie szczera ( czasem jest udawana, ale nieważne, byle by jakaś była) jest podstawową sprawą w tym biznesie. Bedzie ci ciężko z taką postawą. Jak się tak odszczekniesz podopiecznej to nawet nie pomoże ci to,że , jak piszesz, jesteś "niebieskookim blondynkiem". Zrażanie ludzi do siebie i to na samym starcie w tym zawodzie to praktycznie podpisanie na siebie wyroku. Przełykanie gorzkich pigułek i gorzkich słów to norma i im szybciej się tego nauczysz, tym lepiej. I poprę Serenity w jednym - ja też uważam, że dla tak młodych ludzi ( myślę tu o przedziale 20-25 lat) taka praca to najgorsze wyjście z możliwych. Gdybym miała tyle lat, to szukałabym czegoś innego za wszelką cenę.
 19. @Matthew Założyłam kiedyś taki temat o stypendiach dla młodych opiekunek /ów. Może skorzystasz ? Lepsza taka nauka niż siedzenie ciurkiem z jakąś Seniorką w tak młodziutkim wieku. A zawód ma przyszłość :
 20. Masz szanse chlopie, tylko jezyk szkol i nie obijaj sie. Czy seniorka by Cie chciala, tego nie wiem, ale niedawno widzialam ogloszenie do mlodego, niepelnosprawnego chlopaka. Trzeba go bylo zawiezc do pracy i przywiezc, pomoc w higienie, odgarnac dom. Czy chcialby chlopaka pod prysznicem tego nie wiem
 21. Witam wszystkim, to mój pierwszy post na tym forum mam nadzieję, że nie ostatni. Piszę w sprawie takiej, mam 20 lat, przed miesiącem zaledwie skończyłem roczną szkołę jakże dumnego Opiekuna Medycznego z wynikiem aż się pochwale 74% teoria 94% praktyka ale to nie o to chodzi tak więc zrobiłem tę szkołę, mam te 20 lat i chciałbym taaaaaaaaaaaaak..... wyjechać za granicę do pracy widzi mi się opieka najlepiej seniorki w której będę się mógł podkochiwać i śnić nocami a tak serio to chciałbym znalezc tą pracę za tą granicą. jest tu w ogóle jakaś aktywność na tym forum? mam 20 lat, roczną szkołe opiekuna, ostatnie 2 lata spedzilem w pomocy rodzinie chorej babci wczesniej śp. dziadkowi, mam prawo jazdy. mogę liczyć na zarobek typu 1500 euro na start? chciałbym zachaczyć wyjechać jeszcze w tym miesiącu przed majówką na dosyć długo, jestem w stanie nawet pojechać ten pierwszy raz na te 3 miesiące jesli znajdzie sie zlecenie Co w ogóle myslicie o męzczyznie opiekunie? da rade taki ktoś jak ja? taki 20 latek? wiecie, żeby mnie tylko te serniorki nie obcinały żeby nie dostały skrzywienia szyji taki tam sobie jestem niebieskooki blondynek
 22. Certyfikat o dokonaniu wpisu podmiotu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia nr: 10089 Opiekunka do samotnej pani Wynagrodzenie: do 1400 EUR Miejscowość: Gelsenkirchen koło Essen Data wyjazdu: od 9 maja na 2 miesiące O podopiecznej/-ym O podopiecznym: kobieta; 172 cm, 73 kg, 77 lat; podopieczna cierpi na choroby układu krążenia, cukrzycę, problemy z oddychaniem, porusza się przy balkoniku, spacery na wózku, asekuracja do toalety, nosi pampersy Oferta dla: OPIEKUNKI z dobrą znajomością języka niemieckiego Warunki mieszkaniowe Warunki mieszkaniowe: pokój, łazienka, mieszkanie, internet Oferujemy - legalną pracę - opłacamy składki ZUS, - dodatkową polisę ubezpieczeniową, - wsparcie podczas pracy w Niemczech, - zapewniamy wyżywienie i zakwaterowanie, - organizujemy przejazd oraz pokrywamy jego koszty z góry. Kontakt - wypełnij formularz: http://www.prosenior24.pl/form.php, - zadzwoń: 81 524-42-45, - wyślij SMS o treści „OPIEKA” pod numer: 793-556-793 -> oddzwonimy, - odwiedź jedno z naszych biur: Główna Siedziba: ul.Serwituty 23 | 02-233 Warszawa Tel. (22) 343 94 50/51 Oddział Rekrutacji: ul.Wolska 11a | 20-411 Lublin Tel. (81) 524 42 45 Oddział Rekrutacji: ul.Mariacka 4 | 40-014 Katowice Tel. 731 993 216 Sprawdź inne nasze oferty pracy: www.prosenior24.pl lub
 23.  


×