Skocz do zawartości

Praca dla Opiekunek do 1900€. Kliknij, by zarabiać więcej niż inni!

To ogłoszenie nie jest aktywne


Szukasz pracy dla opiekunek w opiece w Niemczech?

Szukasz dobrej oferty i sprawdzonej agencji? W pierwszej kolejności popytaj wśród swoich zaufanych znajomych. To najlepsze źródło informacji o agencjach i ofertach. Jeżeli nie masz wokół siebie osób związanych z branżą opieki, wykorzystaj jeden z poniższych kroków, które ułatwią Ci znalezienie wymarzonego miejsca i dobrego pracodawcy. Życzymy szybkiego znalezienia pracy! 

 

:cyfra1: multiFormularz - praca w opiece do 1900€

Czy wiesz, że większość Opiekunek kończy poszukiwanie pracy po zapoznaniu się jedynie z 2 ofertami agencji pracy? Ten błąd może je kosztować utratę nawet 200-300€ :kopara:, bo nierzadko mniejsze i mniej reklamowane agencje za to samo zlecenie i na tych samych warunkach płacą dużo więcej. To dlatego w 2017 roku wprowadziliśmy multiFormularz, który pozwala za jednym kliknięciem aplikować do jednej lub wielu wybranych podmiotów. Odwróć sytuację i już na starcie to Ty określ od czego uzależniasz współpracę z agencją - wybierz m.in. rodzaj interesującej Cię umowy, stawkę wynagrodzenia, miejscowość, płeć podopiecznego. multiFormularz wypełniło dotąd ponad 40 000 opiekunek i opiekunów. Dołącz do nich i sprawdź, która agencja sprosta Twoim wymaganiom i oczekiwaniom.

Aplikuj do wielu agencji

 

:cyfra2: Oferty pracy dla Opiekunek

Jeżeli w pierwszej kolejności stawiasz na konkretną ofertę to w dziale ofert pracy znajdziesz ogłoszenia z ponad 50 sprawdzonych i polecanych agencji pracy. Oferty dotyczą nie tylko pracy w Niemczech, ale także Szwajcarii, Włoch i Austrii. Ogłoszenia możesz wyszukiwać zgodnie z Twoimi preferencjami dotyczącymi m.in. stawki, miejscowości, rodzaju umowy, stopnia znajomości języka czy nawet palenia papierosów. Każdego dnia znajdziesz tu ponad 100 nowych ofert pracy. 

Praca dla Opiekunek

 

:cyfra3: Katalog agencji opiekunek

Kontakty do polecanych agencji i ich oferty znajdziesz w katalogu firm, w którym lista polecanych pracodawców wyświetla się w kolejności alfabetycznej. Do każdej agencji możesz napisać wykorzystując prywatny system wiadomości lub zadać jej publiczne pytanie w profilu wybranego pracodawcy. 

Agencje Opiekunek

 

:cyfra4: Zarejestruj się

Aby być natychmiastowo informowanym o nowo dodanych agencyjnych i prywatnych ofertach pracy w opiece zarejestruj się i zaznacz, że szukasz pracy w opiece. Konto w serwisie pozwoli Ci także opiniować agencje, pisać z innymi Opiekunkami, oznaczać się na mapie Opiekunów i korzystać ze wszystkich innych funkcjonalności niedostępnych dla osób niezalogowanych. 

Załóż konto

  

O nas

Forum OpiekunkaRadzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 7 rok! W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych firm i agencji pracy.

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2022 Opiekunkaradzi.pl
Polityka prywatności i cookies | Regulamin | Kontakt | Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...