Skocz do zawartości

Kupno telefonu


Gość Nowa
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Może wy jesteście bardziej zorientowani w temacie. Chcę kupić synowi dobry telefon w Niemczech. Interesuje mnie kwestia gwarancji, czy w razie awarii uznają mi gwarancję w Polsce czy musiałabym z tym telefonem jechać do miejsca zakupu?

Dziękuję za odpowiedź

Agnieszka R.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Hej :)

Uznają gwarancję w Polsce. Powiedz tylko w jakim sklepie/salonie chcesz go kupić ?

Hej, ja rzadko po sklepach chodzę, bo nie mam na to czasu, ale niedaleko mam Mediamarkt i tam planuję zakup telefonu. To jak będę mogła w razie czego oddać telefon do Mediamarkt w Polsce?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Ja ostatnio i tablet i telefon -super fajne i niedrogo -bardzo tanio można kupić i super sprzet na Alegro i jestem zadowolona -jak się coś popsuje to nie bedzie szkoda wyrzucic i kupić sobie nowy-ale miejmy nadzieje ze będzie długo długo sprawny sprzęt -a potem oddam wnukom i kupie sobie znowu nowy -jak co,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 8 miesięcy temu...

Ja jak ostatnio rzuciłam się na nowy sprzęt ,,to bateria musiała być pojemna ,,pojemna ,,i jest ,,,ale ja dużo internetu sciągam,używam i non stop na internecie mam telefon i troche zje ,,non stop używac to wszystko pada,,:hahaha: trzeba szybko aufladen,,,,to w torbie power czeka aby podłączyć i dalej można działać,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Jak lubisz solidne telefony za rozsądne pieniądze, to polecam ci Maxcoma. Typowo robocze telefony bez jakichś udziwnień i przepłacania za markę, sama używam w robocie  MM916 - dobrze leży w ręku, wytrzymały i z klawiszami - tak jak jestem przyzwyczajona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Weronika Kolasa napisał:

Jak lubisz solidne telefony za rozsądne pieniądze, to polecam ci Maxcoma. Typowo robocze telefony bez jakichś udziwnień i przepłacania za markę, sama używam w robocie  MM916 - dobrze leży w ręku, wytrzymały i z klawiszami - tak jak jestem przyzwyczajona.

Może sobie taki sprawię , lubię jak mi dobrze leży w ręku i jest wytrzymały ....telefon :d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ‎09‎.‎02‎.‎2015 at 18:02, Gość Nowa napisał:

Może wy jesteście bardziej zorientowani w temacie. Chcę kupić synowi dobry telefon w Niemczech. Interesuje mnie kwestia gwarancji, czy w razie awarii uznają mi gwarancję w Polsce czy musiałabym z tym telefonem jechać do miejsca zakupu?

Dziękuję za odpowiedź

Agnieszka R.

https://www.wp.pl/?s=tech.wp.pl%2Fsgwpsgfirst-6034899531842177a

może ten art.pomoze Ci podjąć decyzje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Jurek50 napisał:

https://www.wp.pl/?s=tech.wp.pl%2Fsgwpsgfirst-6034899531842177a

może ten art.pomoze Ci podjąć decyzje.

Ady Jurek....może już podjęła wcześniej jakąś decyzję . Pytanie gość Nowa zadawała w 2015 roku . Pewnie już po ptokach xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, kris napisał:

Nie kupiłbym w Niemczech niczego, ani tableta, ani laptopa, ani telefonu. Ze względu na ich alfabet i związane z nim komplikacje. Niby menu można zmienić, ale po co komplikować sobie życie. To Polska jest za murzynami, że nie kupisz dobrego telefonu?>:(

a ja mam już 4 rok laptop Dell kupiony w De jako prezent na BN przez męża mojej ówczesnej pdp.i powiem ze bardzo zdaje sprawę..przekonwertowałam jedynie sama system na Pl..ale już klawiatura De bardzo mi odpowiada szczególnie przy nauce języka..ściągnęłam sobie programik do przełączania klawiaturki DE_PL i śmiga jak złoto..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Tutaj się pochwalę,,bo będzie tematycznie,,,ja dzisiaj zwariowałam z zakupami,ale powiedziałam ,,sobie ,,raz się żyje, telefonik ,obudowę szklaną, zegareczek do telefonka,:oklaski: 2 tys, poszły,,:szydera: nie kupię gorszego niż mam,a przed chwilą slyszałam,że musze sobie w Pl telefon nowy kupic,,a ja mam sklep w domu przecież, :szydera: pokażę,,a co mi,, super ma aparat , dużo GB, zegareczek wybralam biały,

bbfc66f496181ba77dfe5f9d2553ff00.jpg

c0a541584570b7cfe7b8ffcae746.jpg

ImgW.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Blondi napisał:

Tutaj się pochwalę,,bo będzie tematycznie,,,ja dzisiaj zwariowałam z zakupami,ale powiedziałam ,,sobie ,,raz się żyje, telefonik ,obudowę szklaną, zegareczek do telefonka,:oklaski: 2 tys, poszły,,:szydera: nie kupię gorszego niż mam,a przed chwilą slyszałam,że musze sobie w Pl telefon nowy kupic,,a ja mam sklep w domu przecież, :szydera: pokażę,,a co mi,, super ma aparat , dużo GB, zegareczek wybralam biały,

bbfc66f496181ba77dfe5f9d2553ff00.jpg

c0a541584570b7cfe7b8ffcae746.jpg

ImgW.jpg

no nie wiem @ Blondi...ja mam uraz do tej marki..:$ 2 lata padł mi laptop..syn mi kupił na cito właśnie Xiaomi żebym coś miała do czasu naprawienia starego..porażka totalna...3 razy był już w serwisie..po każdej aktualizacji systemu wywala kamerkę...a co najgorsze ..nawet jak stoi obok rutera to i tak internetu nie widzi...aktualnie spoczął w czeluściach szafy i pewnie tam zostanie..może telefony mają lepsze ..oby..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...