Skocz do zawartości

Czy lubicie to????


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A teraz może z innej beczki,aczkolwiek piękna piosenka o miłości. Utwór pochodzi z filmu "Kein Bund fürs Leben" (komedia o Bundeswerze). Wykonawcą jest Michael Holm,a tytuł 

"Tränen lügen nicht" (Łzy nie kłamią). Miałem okazję go poznać w styczniu br. Na ko

Cercie

ncercie w Kędzierzynie-Koźlu 

 

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja nic nie mogę odsłuchać bo się kręci i kręci mój internet i nic nie wykręci -masakra ,jak ja bym była taka powolna jak ten mój teraz internet to bym druga masakra,,,,ale na  pewno fajna muza,,,

ja lubię oprócz muzyki i tanców ,kuchnię -kocham pitrasić,lubię robić imprezy i szykować dania,,,lubię przyjmowac gości i lubię towarzystwo,z nudów lubię bardzo programy muzyczne ,polityki nie nawidzę i tych wszystkich w ładnych mundurkach i garniturkach,,kocham podróże i latanie po świecie,lubię ogrody i dużo zieleni,kocham dzieciaki,lubię się bardzo uczyć jężyka niemieckiego-hahahhaha chyba taka nudna nie jestem co???

jeszcze wiele ,wiele innych rzeczy bardzo lubię -ale by miejsca na pisanie zabrakło,,,:hahaha:

albo internet mojego mądrali by wysiadł całkowicie,,,hahahaha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 25.06.2016 at 00:11, Florcia napisał:

Nie widziałam tego filmu, ale poszukam gdzieś tam w internecie a piosenka spodobała mi się:)

ale w całości nie ma tylko zwiastuny  (,Trailer)  chyba ,że nie trafiłem,podaj link jak masz.--Spokojnej.

Edytowane przez adamos1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 24.06.2016 at 19:46, Łukasz napisał:

A teraz może z innej beczki,aczkolwiek piękna piosenka o miłości. Utwór pochodzi z filmu "Kein Bund fürs Leben" (komedia o Bundeswerze). Wykonawcą jest Michael Holm,a tytuł 

"Tränen lügen nicht" (Łzy nie kłamią). Miałem okazję go poznać w styczniu br. Na ko

Cercie

ncercie w Kędzierzynie-Koźlu 

 

To cale nanana.....to jest w oryginale wloski utwor, tylko nie wiem , kto  go wykonywal , moze Drupi...ale to wcale nie jest muzyka filmowa z tego  niemieckiego filmu. Ja wole inne "zolnierskie "piosenki hehe...Nie uda mi sie wkleic , ale wystarczy znalezc na youtube  Metallica 'The Day That  Never Comes'..to jest muzyka a nie jakies nanana.....Nie no zartuje , kazdy slucha co lubi oczywiscie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak widac jest kilka wersji tej piosenki , ja dawno , dawno  slyszalam po wlosku , ale chyba wersja oryginalna to wlasnieJohnny  Mathis ,kliknac w necie i on "wyskakuje' jako pierwszy. Przeczytalam , ze ten utwor ma tez w repertuarze Boney M i Sara Brightman. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Barakuda,utwór,o którym pisałem,jest Holma,w 1974 piosenka została hitem nr 1 w Niemczech.Aczkolwiek wstęp,linia melodyczna mogą sugerować rytmy włoskie.A Drupi zaczął karierę solową w 1973 roku.To gwoli wyjaśnienia. Wszak każdy słucha,to co lubi. Jedni słuchają Paktofoniki,inni Orthodox Choir.

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to znacie? to nie jest najnowsze, sprzed roku, wiedenscy policjanci spiewaja Atemlos Helene Fischer: boooskie: 

po tym w Wiedniu stali sie prawie bohaterami narodowymi,zapraszani do tv :) kurcze, nie dziwie sie, przy takich policjantach to kazda z nas wyrazilaby chec na: rewizje osobista :) a tak brzmi Atemlos jak spiewa Helene Fischer w oryginale: 

a to moje ulubione z wykonania Helene Fischer, czyli Ich will immer wieder... o tym, ze kolacja czeka, wino tez, a Ciebie znowu nie ma, wiem, masz duzo do zalatwienia... kurcze, jakie to zyciowe... pol zycia, jak ta Helene Fischer czekam na swojego męża :( 

 

7 minut temu, Łukasz napisał:

Barakuda,utwór,o którym pisałem,jest Holma,w 1974 piosenka została hitem nr 1 w Niemczech.Aczkolwiek wstęp,linia melodyczna mogą sugerować rytmy włoskie.A Drupi zaczął karierę solową w 1973 roku.To gwoli wyjaśnienia. Wszak każdy słucha,to co lubi. Jedni słuchają Paktofoniki,inni Orthodox Choir.

ha :) dokladnie... ostatnio w domu puszczalismy sobie rozne roznosci i trafila sie w wykonianiu Warwary Katjusza... moja corka pierwszy raz to uslyszala... dwie doby do nas nie mowila, tylko swoim 7-mio letnim zmyslaczkiem spiewala to non stop... tak jej w ucho wpadlo... pozniej znalazla sobie karaoke ze slowami, cud, ze nie cyrylicą, tylko po polsku... no to ja sie podjaralam na maksa, ze na wakacjach zrobimy sonie lekcje rosyjskiego, kaligrafia z rosyjska cyrylica... kurcze, dzieci beda oblatane jezykowo, juz sie rozmarzylam, a moj 10-cio ltni syn na to: mamo, ale po co takiego dziwnego jezyka sie uczyc... a myslalam, ze sie zrealizuje... angielski maja, niemiecki, no i troche rosyjskiego... ups.... :(

Edytowane przez Betty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, Łukasz napisał:

Barakuda,utwór,o którym pisałem,jest Holma,w 1974 piosenka została hitem nr 1 w Niemczech.Aczkolwiek wstęp,linia melodyczna mogą sugerować rytmy włoskie.A Drupi zaczął karierę solową w 1973 roku.To gwoli wyjaśnienia. Wszak każdy słucha,to co lubi. Jedni słuchają Paktofoniki,inni Orthodox Choir.

A to nie wiedzialam , ja kiedys tam slyszalam po wlosku i tak jakos mi sie z Drupim czy innym Wlochem kojarzy. Ten Holma hit jak piszesz z 1974 a Drupii zaczal kariere w 1973 ...no to co z tego ? W necie nic nie pisze o tym Holmie tylko   o Johnnym Mathisie, , video od Florci. Zreszta nie bede sie spierac, bo sie tym nie interesuje,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Malo slucham niemieckiej muzyki, chyba ze  w radio jak jestem w De. Przypomnial mi sie kiedys znany Peter  Schilling i popularny uwor "Major Tom"  -znowu    klimaty zolnierskie hehe..Kiedys mi sie to  podobalo  , stary juz utwor , siostra sie podkochiwala w  Schyllingu. No i Kraftwerk z  Model...Co tam jeszcze ...gorace, letnie klimaty i Rammstein"Mein Land" ostra muzyka jak papryka haha  , ale to inny temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Łukasz napisał:

Barakuda,utwór,o którym pisałem,jest Holma,w 1974 piosenka została hitem nr 1 w Niemczech.Aczkolwiek wstęp,linia melodyczna mogą sugerować rytmy włoskie.A Drupi zaczął karierę solową w 1973 roku.To gwoli wyjaśnienia. Wszak każdy słucha,to co lubi. Jedni słuchają Paktofoniki,inni Orthodox Choir.

Jedno drugiego nie wyklucza .Paktofonika  i Ortfodox  Choir, przynajmniej jesli o te dwa gatunki muzyczne chodzi   znam takich co sluchaja wszystkiego oprocz Discopolo, ale . masz racje, zreszta ja tez wczesniej napisalam, kazdy slucha , to co lubi.,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...