Skocz do zawartości

Czy lubicie to????


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Pamiętam jak słuchałam ,,JET"AIME " z płyty gramofonowej i mój tatuś jak wpadł mi w pokój ,,,,czego to ja słucham,a ja jeszcze dziecko ,a już mi się strasznie podobał ten utwór a tatusia ruszyło ,,,tak jak mnie teraz ,,,

są utwory co nigdy się nie zapomni,

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, Florcia napisał:

Bardzo ładna:), taki masz dzisiaj nastrój, ale bywa i tak. W ogóle bardzo lubię rosyjskie pieśni również w wykonaniu Okudżawy, Wysockiego czy Niemena. A jak usłyszę "harmoszkę", to...:płacz:

świetnie to zaśpiewała Anna German ,ale gdzie mi do niej ha ha -miała cudowny głos!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję bardzo za przypomnienie:). Anna German była niezwykłą osobowością, obdarzoną niezwykłym talentem. W moim domu rodzinnym była ulubioną piosenkarką, głównie mojej babci:), której często słuchaliśmy z płyt z wielkim podziwem dla jej talentu.

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, adamos1 napisał:

to zdjęcie  zrobione jest z zespołem Kobranocka   podczas nagrywania  do filmu.

światowy facet -światowy ,adamos Ty się nie dusisz teraz siedząc w jednym miejscu i z jednym człowiekiem? bo przecież ,kiedyś Ciebie było wszędzie pełno i obcowałeś z wieloma ludzmi różnego pokroju ,na pewno nie za jednym wyskokiem tęsknisz ,nie piszę o wyskokach w bok,,,

ale za spotkaniami z przyjaciółmi itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ile musimy się wyrzec wyrzeczeń ,własnie dla tej rodziny i na nasze plany,

wiesz co? wrócisz do tej popapranej Polski i trochę posiedzisz i spowrotem do DE ,bo żyć w Polsce trzeba miec za co,ale nie ma się co zamartwiać teraz, bo a nuż  spadnie ,,złote jajo"i wszystko odmieni-hahahaha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiesz ,że od widzenia wszystkiego czarno robi się kupa zmarów na buzce  i człowiek dziadzieje-starzeje się , a przecież jesteś młody, adamos szybko wygon z siebie to widzenie na czarno a od razu się rozświetlisz jak słoneczko ,masz tu kawę :kawa: i :ciacho: i od razu inaczej spojrzysz na przyszłośc -:hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Florcia napisał:

Mam nadzieję, że chociaż trochę udało Ci się rozwiać te Adamowe czarne chmury...:o, bo jak nie to pozostaje tylko muzyka i śpiew. A to oznacza Blondi, że może być tak, że  będziesz... albo grała albo śpiewała:)!

 

8 godzin temu, Blondi napisał:

A wiesz ,że od widzenia wszystkiego czarno robi się kupa zmarów na buzce  i człowiek dziadzieje-starzeje się , a przecież jesteś młody, adamos szybko wygon z siebie to widzenie na czarno a od razu się rozświetlisz jak słoneczko ,masz tu kawę :kawa: i :ciacho: i od razu inaczej spojrzysz na przyszłośc -:hahaha:

-PAXP-deijE.gif-PAXP-deijE.gif-PAXP-deijE.gif   ja młody?     stary dziad ha ha

    coś innego dla odmiany
Edytowane przez adamos1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 7.03.2016 at 09:29, Blondi napisał:

uśmiech,uśmiech,uśmiech -dzień dobry w ten śliczny słoneczny dzień -Lubię to!

tego uśmiechu nam wszystkim brakuje ,ale cóż do czego się uśmiechać ? do kogo jest nieraz! tego uśmiechu Wam życzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Florcia napisał:

Gratulacje Blondi:), to jest bardzo miłe jak nas doceniają w pracy. Oprócz uśmiechu do siebie, do swoich dobrych myśli, do sytuacji i ostatecznie można uśmiechać się również do wspomnień i... do marzeń:hahaha:.

taka prawda Florcia -taka prawda i często uśmiecham się do wspomnień ,a docenienie w pracy i lepsza kasa ,zawsze ucieszy i jeszcze jak zmobilizuje i jakiego da  powera do dalszego działania.

Dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...