Skocz do zawartości

Czy lubicie to????


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Barrakuda
10 godzin temu, Blondi napisał:

Romantycznie piękne i jak tu spać??? dzięki 

trochę nakręciło abym mogła odsłuchać ,ale udało się,,,

 

Piekny, sloneczny poranek  az chce sie wstawac  , ale poranna kawka jeszcze przy tej  pieknej kolysance.... Podoba sie...podoba...juz dwa razy odsluchalam. .  Blondi  "zazdraszczam"...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej mnie smuci ,że nie mogę teraz niczego odsłuchać bo co chwila hamuje i zatrzymuje i nie ciągnie dalej ,,,,oczywiscie internet,,!!!! ale dobrze ,że w ogóle mogę gdzie kolwiek wejśc i coś zobaczyć i popisać,,,także wszystko co lubię i kocham odsłucham w terminie ciutkę pózniejszym,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Blondi napisał:

Najbardziej mnie smuci ,że nie mogę teraz niczego odsłuchać bo co chwila hamuje i zatrzymuje i nie ciągnie dalej ,,,,oczywiscie internet,,!!!! ale dobrze ,że w ogóle mogę gdzie kolwiek wejśc i coś zobaczyć i popisać,,,także wszystko co lubię i kocham odsłucham w terminie ciutkę pózniejszym,,,

Oj kochana @Blondi współczuwam Ci:płacz: i tak jesteś spokojna. Ja to szalałam :( telefony do Agencji ..chciałam do domu uciekać! Ale myślę ,że od 1 -go będzie u Ciebie ponownie dobrze? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, erika napisał:

Oj kochana @Blondi współczuwam Ci:płacz: i tak jesteś spokojna. Ja to szalałam :( telefony do Agencji ..chciałam do domu uciekać! Ale myślę ,że od 1 -go będzie u Ciebie ponownie dobrze? :)

erika ja już tu zrobiłam małą zadymę z internetem,na początku,,,ale powiedzieli że 3 kb to bardzo dużo ,bardzo dużo,,co ja takiego oglądałam ,że wyczerpałam limit-hahahhaha ,żeby oni wiedzieli gdzie ja byłam w tym internecie to by im włosy których nie mają stanęły na głowie,,,,

tak byle jak będzie do końca miesiąca ,,tak ,,oj to tylko jeszcze parę dni,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Łukasz napisał:

Wczoraj była dedykacja dla Blondi, teraz dedykacja na dobranoc dla miłych opiekunek

 

@Łukaszek o wszystkich zadba,,ma tą moc w sobie,,,oj ma! tylko sie rozpływać przy takiej muzyce  i ja dołożę coś,,jak mi się oczywiście uda dołozyć ,,,do tej muzy brakuje jeszcze,,kolacji przy swiecach " a co jak szalec to szaleć,,,kocham takie nastroje !takie wszystko piękne i czyste i nie winne,,,Ale kolacja jest we Dwoje -Łukasz -gotowy już?  jakoś musze się Tobie od wdzięczyć za Twoje rozpieszczanie mnie,,,,oj będzie sie działo,będzie zabawa i to od poniedziałku,,

 

pobrane (1).jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Łukasz napisał:

Ku pokrzepieniu Waszych serc

 

To prawda -szczęscie jest jak się ma przyjaciela ,,ale się trochę rozczuliłam jestem za bardzo wrażliwa na taką muzę -jest piękna,,,Łukaszek jest dopiero romantykiem,,,zresztą chyba każdego w jakims stopniu ruszy ta muza,chyba ,że jest się bez uczuć i serca,,,,

no to biorę się ,,życie garsciami brać" -nie ma na co czekac,,,

ciężko bo ciężko bo co dwa słowa przerwa ale odsłuchałam,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Blondi napisał:

To prawda -szczęscie jest jak się ma przyjaciela ,,ale się trochę rozczuliłam jestem za bardzo wrażliwa na taką muzę -jest piękna,,,Łukaszek jest dopiero romantykiem,,,zresztą chyba każdego w jakims stopniu ruszy ta muza,chyba ,że jest się bez uczuć i serca,,,,

no to biorę się ,,życie garsciami brać" -nie ma na co czekac,,,

ciężko bo ciężko bo co dwa słowa przerwa ale odsłuchałam,,,

@Blondi :) trochę poplotkujemy,.. wiesz ale @Łukasz według mnie ma dobre serduszko:serce:  prawda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, erika napisał:

@Blondi :) trochę poplotkujemy,.. wiesz ale @Łukasz według mnie ma dobre serduszko:serce:  prawda?

erika a wiesz ,że ma to serce? naprawde:serce:-słyszysz jak bije??? bo ja słyszę,,, no mowię ,Ci @Łukasz jest romantykiem z sercem i uczuciami jeszcze ,,

no pogaduszki sobie zrobiły na ,,Lubicie to???" oj kochamy to ,kochamy!!!

musze się z nim umówic na jakąs randkę w ciemno,,może do tego lasu??? tam też ciemno,,,hahaha co mi po głowie chodzi,,do jasnej ciasnej,,,,

znowu coś na rozrabiam za dużo,,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:rozpacz::rozpacz::rozpacz: nic innego mi nie pozostaje,ale odsłucham w pózniejszym terminie,,,ale wtedy będę grzebac równo i wykopię wszystko na wierzch,,,a w poniedzialek muzyka będzie od rana i wszędzie ,na tablecie i w laptopie  jeszcze telefon dołączę,,,,limit  internetu pójdzie w jeden dzien ,,,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

było dla duszy ,teraz dla ciała ha ha ,nie tylko my to kochamy.

nic dziwnego dlatego jest ich 1mld 200mln,córka tam była dwa razy-tragizm.Powtarzam religia zniewala człowieka.W rzecze Ganges nie widziała żadnego mnicha tylko biedote,tak jest i w innych religiach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, erika napisał:

Miłego wieczoru dla wszystkich:) zapraszam do zabawy :hahaha:

hahahhahhaha ,,sam tytuł mnie rozsmieszył"  -no tak ,dzisiaj sobota,więc jak przystało szybko podam coś jeszcze ,bo Łukaszek obsłużył gości a o swoich lalkach zapomniał-nagana murowana,,, a więc:drink::drink::drink: i:piwo::piwo::piwo: i dolanczam się do życzeń ,,Miłej zabawy" 

tak się patrzę i myśle , czy to ja tam stoję za jakieś ponad 20 lat??? hahahha zawsze gorąca!!!

wiesz co erika my byśmy rozkreciły imprezę ,,,gdzie byśmy nie poszły to tam by było zabawnie i wesoło,,,a jakie tańce,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...