Skocz do zawartości

Miejsce - marzenie


Gość star
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Co najbardziej na świecie chcielibyście zobaczyć? Chodzi o jakieś dzikie/cięzko dostępne miejsca, albo po prostu daleka podróż, która od zawsze jest Waszym marzeniem. Ja od dziecka marze, żeby zobaczyć wodospad niagara...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje wymarzone miejsce na ten moment - mój dom...

Oj tak.. to też... ale całe życie marzyłam żeby zobaczyć dżungle, taką prawdziwa, dziką... pewnie po pierwszych 5 minutach uciekałabym stamtąd przed węzami i ogromnymi owadami, ale i tak chciałabym zobaczyc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
moim skromnym marzenie jest jeszcze zaliczyć Hiszpanie ,Włochy i Grecje i miałbym zaliczoną całą Europe.Te 3 Państwa chciałbym zobaczyć tylko dla ich egoztyki -kultury i sztuki:)Może w przyszłym roku pojade do Grecji!

Grecja i Ateny w szczególności - cudowne. Mi zaparły dech w piersiach jak zobaczyłam apartenon i wszystko w koło... nowoczesne miasto a wsród dzisiejszych budynków wzgórze, które przetrwało tyle tysiecy lat... niesamowite..!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moim skromnym marzenie jest jeszcze zaliczyć Hiszpanie ,Włochy i Grecje i miałbym zaliczoną całą Europe.Te 3 Państwa chciałbym zobaczyć tylko dla ich egoztyki -kultury i sztuki:)Może w przyszłym roku pojade do Grecji!

Grecja i Ateny w szczególności - cudowne. Mi zaparły dech w piersiach jak zobaczyłam apartenon i wszystko w koło... nowoczesne miasto a wsród dzisiejszych budynków wzgórze, które przetrwało tyle tysiecy lat... niesamowite..!

wzbudziłaś u mnie apetyt---pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Dla mnie zdecydowanie Japonia... zawsze marzyłam żeby zobaczyć ten kraj !!

No tak każdy by chciał coś zobaczyć ...moze przyjdzie czas kiedy zobaczymy każdy zakątek ziemi jęśli wierzymy w słowa Pana Jezusa ---Przyjdż Królestwo Twoje tu na Ziemię.....itd. bo nie mówimy weż nas do Nieba,prawda? tak uczą religie ale nie Biblia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Barcelona! Byłam tam raz i chciałabym wracać tam co rok. Urzekające miasto!

Japonia, Indie, Peru, Meksyk czy kraje afrykańskie...chciałabym zwiedzić ze względu na całkiem inną kulturę, ale akurat bez pośpiechu :) . Barcelonę odwiedzę na pewno w najbliższej przyszłości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O tak tak. Tez byłem w Barcelonie i byłem zafascynowany! Fontanny na Placu Espania - cudowne!

Koło Mikołajek akurat mieszkam, więc mnie już tak nie urzekają, bo często jestem w tamtych rejonach.

Moja żona chce zwiedzać kraje muzułmańskie, ale ja nie jestem przekonany, szczególnie że mam żonę blondynkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie zdecydowanie Japonia... zawsze marzyłam żeby zobaczyć ten kraj !!

No tak każdy by chciał coś zobaczyć ...moze przyjdzie czas kiedy zobaczymy każdy zakątek ziemi jęśli wierzymy w słowa Pana Jezusa ---Przyjdż Królestwo Twoje tu na Ziemię.....itd. bo nie mówimy weż nas do Nieba,prawda? tak uczą religie ale nie Biblia!

Trafne spostrzeżenie z tym Królestwem na Ziemi :) . W końcu kiedyś Eden był na Ziemi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Oczko45 to faktycznie miejsce marzenie :D. Sam lot samolotem wynosi pewnie koło doby :D

Już podam Wam dane lotu do Australii -leciałam raz 24 godz. z przesiadkami na lotniskach ,a raz 30 godz. z przesiadkami też.

Najdłuższy lot ok 10 godz, z Dubaju do Perth i lecisz nad oceanem-lecąc widziałam w TV tą wodę podemną,,,z Pragi do Dubaju z 5 godz. lot,,,

ale wrażenia są,,,

i tak myślę teraz ,,gdzie ja bym chciała teraz pojechac? poleciec??

chyba jednak do domu tylko.

[ Data: 29-03-2015, 11:29 ]

Mi się marzy wyjazd do Australii :) tam to dopiero jest inny świat. Kangury, koala... Chciałabym na żywo zobaczyć Operę w Sydney.

Oczko jest tam inny świat -tam ludzie żyją jakoś bezstresowo-na luzie-im się nigdzie nie śpieszy,robią wszystko spokojnie i ja tam patrząc na to całe życie się tak uspokoiłam ,że do tej pory ten spokój siedzi we mnie. a z Kangurami i Koala to można się spotkać sam na sam w specjalnych ogrodach zoologicznych,pogłaskać i nakarmic.

Koale to naćpają się eukaliptusów i śpią na drzewach-ale są takie malutkie i puchate,, trzymam kciuki abyś mogła to wszystko zobaczyć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
wow! Blondi! ile Ty świata zwierdziłaś, tak dużo podróżujesz

Tak troszkę podrózowałam , ale zwiedziłam i widziałam i to mi zostanie do końca -wspomnienia,,,,chyba ze będę taka zdrowa i bogata i znowu polece ? marzenia ,marzenia które się spełniają ,,,wierzę w nie,,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wow! Blondi! ile Ty świata zwierdziłaś, tak dużo podróżujesz

Tak troszkę podrózowałam , ale zwiedziłam i widziałam i to mi zostanie do końca -wspomnienia,,,,chyba ze będę taka zdrowa i bogata i znowu polece ? marzenia ,marzenia które się spełniają ,,,wierzę w nie,,,,

------

Australii nie zaliczyłem ,ale bez 3 krajów całą Europę...a jeszcze bym chciał je zaliczyć ,,moje marzenie,może się spełni ,blondi ,Tobie się spełniają ,to i może mi się spełnią ha ha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Teraz po tym urlopie to chyba Barcelona jest takim moim miejscem-marzeniem do którego chciałabym częściej wracać.

Piękne morze:

2404683_20150406_161207.jpg

i bajeczna fontanna :!:

2404682_20150411_211351.jpg

2404684_20150411_210740.jpg

[ Data: |7 Maj 2015|, o 23:45 ]

Tak fajnie wracać do zdjęć jak już się pracuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...