Skocz do zawartości

Szukam pracy jako opiekunka .


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

O 24.8.2016 at 21:36, Blondi napisał:

Na czarno mają 1200 euro -pisaliśmy dzisiaj na ,,Rozmowy przy kawie" 

zapindol od rana do nocy i w nocy i tak na okrętkę,,,

Mnie tu na czarno proponowali 1600€, ale sie nie zgodzilam. Na czarno bym sie nie wymigala od sprzatania dwoch domow i nie wiadomomo co jeszcze. 

Jak komus nie zalezy na skladkach emerytalnych, mozna znalezc przez niemieckie agencje np. Hausengel, tam placa ok. 1300-1400 na reke, plus ubezpieczenie zdrowotne w AOK czy innej firmie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LENA  te 1600 euro na czarno-ok!  ale jak  ktoś ma wszystko  opłacone w Polsce -ubezpieczenie i zdrowotne  i co tam jeszcze trzeba ,to stawka jest ok! aby rodzinka u ktorej się pracuje na czarno była normalna a nie  jakieś tam hitlerki,,,

Bo jak z tego 1600euro opłacic ubezpieczenie spoleczne i zdrowotne to zostanie tyle co płacą w agencji,, nie wiem!!! ,ale nawet nie myślę o pracy na czarno,,żadnego stresu -żadnego strachu ,czy kontrol zapuka do drzwi czy nie,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

         Wszystko zależy od agencji. Większość obrabia jak może.  Wiadomo Pani Ewelina B. odpada, bo tam to tak, jakby się na czarno robiło. Prywatnie- nie warto,  bo Niemcy nie idą na taką wersję, no chyba, że otworzy się działalność w Niemczech, ale koszta są niesamowite. Radzę dobrze sprawdzić agencję, w razie czego pomogę.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ‎2016‎-‎08‎-‎27 at 14:39, Blondi napisał:

LENA  te 1600 euro na czarno-ok!  ale jak  ktoś ma wszystko  opłacone w Polsce -ubezpieczenie i zdrowotne  i co tam jeszcze trzeba ,to stawka jest ok! aby rodzinka u ktorej się pracuje na czarno była normalna a nie  jakieś tam hitlerki,,,

Bo jak z tego 1600euro opłacic ubezpieczenie spoleczne i zdrowotne to zostanie tyle co płacą w agencji,, nie wiem!!! ,ale nawet nie myślę o pracy na czarno,,żadnego stresu -żadnego strachu ,czy kontrol zapuka do drzwi czy nie,,,

tak się zastanawiam @Blondi, że weszło w DE prawo za godzinę mim. 8,5 euro. Ja pracuje więcej niż 8h dziennie, ale 8hx7=56h x 8,5 wychodzi ponad 1900 euro. Skladki są w złotówkach płacone za nas ;) 200 euro agencja z PL płaci agencji z DE. Pewnie to mu na to robimy ;) Ile sobie zabierają, więcej zarabiają na opiekunce niż niemiecka agencja na rodzinie. Mogę oczywiście czegoś nie wiedzieć lub mylić, ale tak mniej czy więcej wygląda. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@emma jak by nie liczył to nawet nie powinnyśmy 8 godzin pracować, a 4 godziny a góra 5 godzin,,,tak ,bo jest taka stawka w De 8,5  na godz, ,,,ale jakby nie liczył ,to nic się nie zgadza,,,dlatego jak jest lekka stela to idzie wytrzymać te 8 godzin ,ale jak jest ciężko i chcą jeszcze abyś siedziała przy nich cały dzien to juz nie jest wesoło za tą kasę ,,,Ja już nie wnikam ile agencja bierze ile komu płaci ,nie będę sobie tym głowy zaprzątać ,bo to i tak nic nie da,,,mam swoją kasę i mi się zgadza i tak ma być,,a reszta mi lata ,,,

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...