Skocz do zawartości

Czy wierzycie wróżkom?


Gość mąż
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 6 miesięcy temu...
Gość Dagmarajuszczenko

Nie wiem czy wierze czy nie wierze,raz mialam wrozke u takiej wrozki co ma ksywe zinaida,namiar dostalam od kolezanki,mieszkam w irlandii i to byla wrozba na email taka opisowa obszerna z odpowiedziami na pytania,jaki zadalam.Powiem szczerze,ze sceptycznie podeszlam do tego,jednak nie moge zarzucic wrozce niczego,bo na kazde pytanie odpowiedziala wiarygodnie trafnie,w uczuciach mi sie juz cos sprawdza po 3 miechach ,tez na dopytania odpowiedziala,cierpliwa jest i mila,polecam raczej uwazam,ze sprobowac warto i sie przekonac.meila mozna znalezc gdzies tam w sieci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
Gość Balbina s

Ej,ale ja też sobie czasem wróże i to na dystans i też już za pierwszym razem wrózka opisała moje życie ,związek głownie takim jaki jest naprawdę:) nie wiem na czym to polega,wróżka zinaida np też przepowiedziała narodziny dziecka(nie bylo w planach ,mam 43 lata :) cieszę się mega rzecz jasna ,syn ma 19 lat:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 7.03.2017 at 18:56, Gość Dagmarajuszczenko napisał:

Nie wiem czy wierze czy nie wierze,raz mialam wrozke u takiej wrozki co ma ksywe zinaida,namiar dostalam od kolezanki,mieszkam w irlandii i to byla wrozba na email taka opisowa obszerna z odpowiedziami na pytania,jaki zadalam

Uwierzę każdej wróżce która wywróży mi łatwą sztelę za 400€ tygodniowo! :d Oczywiście bez agentury...:p

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Gość Balbina s napisał:

Ej,ale ja też sobie czasem wróże i to na dystans i też już za pierwszym razem wrózka opisała moje życie ,związek głownie takim jaki jest naprawdę:) nie wiem na czym to polega,wróżka zinaida np też przepowiedziała narodziny dziecka(nie bylo w planach ,mam 43 lata :) cieszę się mega rzecz jasna ,syn ma 19 lat:)

Ja zawsze z wszystkich  wróżb , jedna stosuję " na dwoje babka wróżyła" . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
O 1.09.2016 at 09:53, Gość Nika napisał:

Wróżbiarstwo i Magia : Lepiej unikać wróżek. Tu proszę film " Nawrócona wiedźma - świadectwo "

 

 

Bardzo mocne i wzruszające...

Postaram się przeczytać tą książkę.

Taka prawda - tyle u nas w Polsce osób wierzących a tak mało w życiu codziennym rozmawiamy o ważnych sprawach...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ja snię czy to rzeczywistosc ???? !!!!! Zeby na ponoc powaznym forum, taki temat o Wrozkach !!!!???? Ludzie opamietajcie sie bo caly swiat juz sie smieje  Hallo mamy 21 Wiek . Dziwie sie administratorowi pozwalac na takie glupoty na tej stronie. Jak to zobaczylem, to raczej opuszcze ta chore forum. Myslalem ze te forum zrzesza ludzi na poziomie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, andersson3 napisał:

Czy ja snię czy to rzeczywistosc ???? !!!!! Zeby na ponoc powaznym forum, taki temat o Wrozkach !!!!???? Ludzie opamietajcie sie bo caly swiat juz sie smieje  Hallo mamy 21 Wiek . Dziwie sie administratorowi pozwalac na takie glupoty na tej stronie. Jak to zobaczylem, to raczej opuszcze ta chore forum. Myslalem ze te forum zrzesza ludzi na poziomie .

To nie jest chore Forum. To Forum gdzie każdy ma prawo wypowiedzieć się w interesującym go temacie. A ilu ludzi jest, tyle zainteresowań. Dla jednego ważna jest sztuka, dla innego gotowanie, dla kolejnego wróżby, dla wielu wiara, a dla jeszcze kogo innego randkowanie lub plotkowanie. Inteligentny człowiek szanuje i nie obraża zainteresowań innych ludzi. To się nazywa TOLERANCJA. A dla Ciebie co jest ważne? Na razie zauważyłam Twoją obecność tylko przy poszukiwaniu pracy. Przeszukaj "Stronę główną" wnikliwie, to znajdziesz może coś dla siebie, a jak nie, to nikt łańcuchami nikogo tu nie przykuwa. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, jolantapl. napisał:

Ja wierzę ponad 30 lat temu byłam u wróżki i ona mi powiedziała co mnie w dalszym,życiu czeka .Do tej pory wszystko się spełniło więc już o nic się nie martwię bo i tak wiem,że nie wygram z przeznaczeniem;)

Ktoś kiedyś powiedział, że jesteśmy kowalami własnego losu. To jak się to ma do przeznaczenia? Mamy czekać jak barany na rzeź co też nam los naszykuje? A może lepiej oszukać przeznaczenie? I wygrać? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

Ktoś kiedyś powiedział, że jesteśmy kowalami własnego losu. To jak się to ma do przeznaczenia? Mamy czekać jak barany na rzeź co też nam los naszykuje? A może lepiej oszukać przeznaczenie? I wygrać? 

A jak się ma tylko dobre wróżby na przyszłość to co? sp......to wszystko ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, jolantapl. napisał:

No nie wiecej niż księzniczką to ja już nie zostanę :hahaha: chciałam napisać opiekunką:hahaha:

Więcej wiary w siebie! Znasz mój punkt widzenia, że czego sobie zażyczymy, to właśnie to dostaniemy :d Chcesz być księżniczką? Dla nas jesteś nawet Królewną Jolandą! :serce:Chciałaś? To i masz :całus:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Mirelka1965 napisał:

Więcej wiary w siebie! Znasz mój punkt widzenia, że czego sobie zażyczymy, to właśnie to dostaniemy :d Chcesz być księżniczką? Dla nas jesteś nawet Królewną Jolandą! :serce:Chciałaś? To i masz :całus:

A znasz bajkę o rybaku i złotej rybce jak biedak wyladował przez pazerność swojej żony i swoją głupotę ha co mam zostać z rozwalająca się chałupą ? Jestem zadowolona z tego co mam :hahaha: tylko mi trufli do pełni szczęścia brakuje:serce:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, jolantapl. napisał:

A znasz bajkę o rybaku i złotej rybce jak biedak wyladował przez pazerność swojej żony i swoją głupotę ha co mam zostać z rozwalająca się chałupą ? Jestem zadowolona z tego co mam :hahaha: tylko mi trufli do pełni szczęścia brakuje:serce:

A dlaczego ma się to toczyć jak w tej bajce? Ja mam coś specjalnego dla ciebie właśnie :serce:59e8bd6023971_zotarybka.jpg.dedb27547b70c2321b2d70dba6fa1a85.jpg Tylko uważaj, żeby jak w tej bajce się nie skończyło ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Witam. Chciałam się podzielić z wami spostrzeżeniami na temat tarota. Swego czasu miałam gorsze dni i zdecydowałam się  na postawienie tarota. Skorzystałam z niemartwsie.pl - tarocistka Ewa. Na początku patrzyłam na to bardzo sceptycznie, ale z czasem się przekonałam. Korzystam, chodź podchodzę do tego co usłyszę z dystansem. Nie zmienia to faktu , że nie ważne czego się dowiem , ważne jest to że daje mi to motywację do dalszego działania. Polecam , czasem warto :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minut temu, zabczynska napisał:

Witam. Chciałam się podzielić z wami spostrzeżeniami na temat tarota. Swego czasu miałam gorsze dni i zdecydowałam się  na postawienie tarota. Skorzystałam z niemartwsie.pl - tarocistka Ewa. Na początku patrzyłam na to bardzo sceptycznie, ale z czasem się przekonałam. Korzystam, chodź podchodzę do tego co usłyszę z dystansem. Nie zmienia to faktu , że nie ważne czego się dowiem , ważne jest to że daje mi to motywację do dalszego działania. Polecam , czasem warto :)

Postawiłam tarota i karty powiedziały , że ta reklama zniknie w ciągu doby . 

Od jutra przyjmuję zapisy na stawianie tarota . Pierwsza wróżba gratis :haha:Ja również obiecuję , że będę mówić tylko o pozytywnych rzeczach :d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minut temu, violka napisał:

Postawiłam tarota i karty powiedziały , że ta reklama zniknie w ciągu doby . 

Od jutra przyjmuję zapisy na stawianie tarota . Pierwsza wróżba gratis :haha:Ja również obiecuję , że będę mówić tylko o pozytywnych rzeczach :d

Będę tylko do ciebie po wróżby szła...:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...