Skocz do zawartości

Uczciwość


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

35 minut temu, Blondi napisał:

Nie jeden przejechał się być uczciwym i te wszystkie wpisy rozumię ,,,był uczciwy i za tą swoją uczciwośc dostał po dupie i to równo,,,może jest dalej uczciwy ale zwraca uwagę na tą uczciwośc gdzie i kiedy,,,i z kim,,,nie jeden napisze ,że jest uczciwy bo takie ma o sobie mniemanie a jest całkiem inaczej,,uczciwych ludzi szukać ,że świecą ,,,w oczy będzie Ci cukrzył itd a co do czego to się okazuje ,że to dopiero fikolek,,,,życie nas bardzo dużo uczy ,,,ja nie nawidzę kłamstwa i oszustwa ,nie będę się wychwalać jaka jestem ,,, staram się  być  uczciwa bo sama lubię być fer dla innych ,ale nie mogę oczekiwac tego od innych ,,,bo wszyscy jestesmy inni ,,inni,,,,wydaje się uczciwy a co do czego ? diabeł a nie anioł:hahaha:

"staram sie byc uczciwa bo sama lubie byc fer dla innych , ale nie moge oczekiwac tego od innych , bo wszyscy jestesmy inni" -  Bardzo rozsadne podejscie, ja tez tak  mysle. Temat w sumie banalny, kazdy  narzeka na nieuczciwosc innych , siebie uwaza za uczciwego  , tak moze jest  chociaz czesto dla kazdego uczciwosc znaczy co innego .

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Barrakuda napisał:

"staram sie byc uczciwa bo sama lubie byc fer dla innych , ale nie moge oczekiwac tego od innych , bo wszyscy jestesmy inni" -  Bardzo rozsadne podejscie, ja tez tak  mysle. Temat w sumie banalny, kazdy  narzeka na nieuczciwosc innych , siebie uwaza za uczciwego  , tak moze jest  chociaz czesto dla kazdego uczciwosc znaczy co innego .

taka prawda!:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Serenity napisał:

            Jak już ktoś opowiada jaki to on dobry i uczciwy, a ile go złego spotkało to mi się lampka czerwona zapala.

@Serenity i tak może być ,,,jest dobry i uczciwy a spotyka ludzi innego pokroju i dostaje po głowie i po dupie równo,,,,ja takich ludzi znam i wiem ,,,wiesz czego brakuje przy uczciwości? gęby jeszcze,,,aby wypowiedzieć prawdę,,,jak ktoś jest słaby psychicznie to padnie od razu i ucichnie a jak ktoś jest pewny siebie to będzie rozmawiał i dochodził swego i żadnej krzywdy nie będzie miał,,,

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Blondi może Ty piszesz  po prostu o kimś słabszym ? Słabszy nie znaczy zaraz uczciwy.

         no i nieraz padnie się ofiarą i nic się nie poradzi, ale i wtedy nie dlatego, że było się  uczciwym, ale dlatego, że słabszym.

       Tak mi się wydaje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Serenity a słaby czy mocny co to ma do uczciwości? słaby i mocny jest uczciwy,,,,nie ma tak ,że słaby nie jest uczciwy a mocny jest ,,, ale tak powiązałam uczciwośc jeszcze trochę z charakterem człowieka ,

a teraz na rozluznienie!!!! dośc już o tej uczciwosci bo to temat bez końca,,,,,

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, Blondi napisał:

@Serenity i tak może być ,,,jest dobry i uczciwy a spotyka ludzi innego pokroju i dostaje po głowie i po dupie równo,,,,ja takich ludzi znam i wiem ,,,wiesz czego brakuje przy uczciwości? gęby jeszcze,,,aby wypowiedzieć prawdę,,,jak ktoś jest słaby psychicznie to padnie od razu i ucichnie a jak ktoś jest pewny siebie to będzie rozmawiał i dochodził swego i żadnej krzywdy nie będzie miał,,,

Znowu musze ci przyznac racje ,  tez tak uwazam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...