Skocz do zawartości

Warto sie przygladac roznym sztelom!


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cytuj

XXXXXXXXXXposzukuje opiekunki do 90 letniej Pani mieszkającej samotnie w XXXXXX. Pani porusza się za pomocą rollatora, ma nadciśnienie, osteoporozę, inkontynencję, potrzebuje pomocy przy kąpieli, ubraniu/rozebraniu. Pani lubi grać w karty i krótkie spacery. Praca od 16 marca na 1 miesiąc, kwota wynagrodzenia to 1400 Euro + premia świąteczna. Współpraca na zasadzie polskiej działalności gospodarczej

jak na swoją działalnośc to żadna rewelacja ,,,,1400 euro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na swoja dzialalnosc to nedzny grosz! Nie polecam zupelnie. Tak Blondi, musimy uwazac, i czytac dokladnie umowy i zlecenia, bo mozna niezle wpasc.

Dobrze, ze podalas ten przyklad. Ktos niezorientowany by pomyslal, ze mu gwiazdka z nieba spadla...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze dodam ,że ta oferta jest aktualna ,jest od 15.03 

widzicie jak się wycwanili ,agencja sobie czyste pieniądze wezmie a Ty opiekunie radz  sobie sam z całą resztą ,bo uważają ,że bardzoooo dużooo płacą.

adamos krzywdy sobie nie zrobią ,agencja wezmie sobie na czysto 1000 euro,  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Blondi napisał:

Jeszcze dodam ,że ta oferta jest aktualna ,jest od 15.03 

widzicie jak się wycwanili ,agencja sobie czyste pieniądze wezmie a Ty opiekunie radz  sobie sam z całą resztą ,bo uważają ,że bardzoooo dużooo płacą.

adamos krzywdy sobie nie zrobią ,agencja wezmie sobie na czysto 1000 euro,  

no nie tyle to nie  ale do 500€,może

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opiekun/ka do 78-letniej Pani xxxxxxxxxxxx. Podopieczna cierpi na demencję starczą, cukrzycę oraz ma problemy z poruszaniem się.

  • przygotowywanie posiłków oraz wykonywanie drobnych prac domowych: ze względu na chorobę cukrzycową należy unikać posiłków o wysokiej zawartości tłuszczu i cukru.
  • pomoc w codziennych czynnościach życiowych: mycie, pomoc przy korzystaniu z toalety, ubieraniu i przemieszczaniu
  • robienie zakupów
Wymagania:
  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego (pozwalająca na porozumiewanie się w miejscu pracy)
  • doświadczenie na ww. stanowisku
  • prawo jazdy kat. B i samochód (mile widziane)
Oferujemy:
  • pracę w stabilnej i prężnie działającej firmie
  • wynagrodzenie 1300-1550 euro netto za miesiąc
  • wyżywienie i zakwaterowanie w miejscu pracy
  • wsparcie i pomoc pracowników xxxxxxxxxx
  • zorganizowany dojazd
  • nasze usługi są bezpłatne (m. in. tłumaczenie oraz profesjonalne przygotowanie CV w j. niemieckim na potrzeby rekrutacji)

Bardzo mi się podoba wynagrodzenie ,komunikatywny za 1300 euro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opieki wymaga starszy mężczyzna (70 lat). Pan xxxxx choruje na cukrzycę, ma też problemy z poruszaniem się.

  • podawanie leków (w tym również za pomocą strzykawki)
  • pomoc przy codziennej toalecie
  • podawanie choremu posiłków
  • dotrzymywanie towarzystwa
Wymagania:
  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego (pozwalająca na porozumiewanie się w miejscu pracy)
  • doświadczenie na ww. stanowisku
  • prawo jazdy kat. B i samochód (mile widziane)
Oferujemy:
  • pracę w stabilnej i prężnie działającej firmie
  • wynagrodzenie do 1500,00 euro netto za miesiąc
  • wyżywienie i zakwaterowanie w miejscu pracy
  • wsparcie i pomoc pracowników xxxxxxx
  • zorganizowany dojazd
  • nasze usługi są bezpłatne (m. in. tłumaczenie oraz profesjonalne przygotowanie CV w j. niemieckim na potrzeby rekrutacji)

To też jest ciekawa oferta a zwłaszcza wynagrodzenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to tez interesujaca oferta choc za 1200 euro.

 

DOBRA OFERTA ( tak to zatytulowano) Opiekunka do seniorki 1200 euro.

Opis stanu podopiecznego:
Imię: xxxx

Waga: 53 kg

Wzrost: 169 cm

Data urodzenia: 21.11.1939

Podopieczna cierpi na lekką demencję. Porusza się powoli, ale samodzielnie, potrzebuje wsparcia podczas wchodzenia po schodach. Jest osobą niedosłyszącą. Podopiecznej na noc zakładane są pieluchomajtki, w ciągu dnia samodzielnie korzysta z toalety. Pani .... nie ma a żadnej diety, bardzo lubi typowe polskie dania. Seniorka jest bardzo serdeczną i gadatliwą osobą. Do zadań opiekunki należy pomoc w ubieraniu i rozbieraniu, asekuracja przy kąpieli, podawanie leków, spędzanie aktywnie czasu z podopieczną. Dodatkowo: gotowanie, pranie, prasowanie, sprzątanie mieszkania.

Rodzina Seniorki odwiedza ją dwa razy w miesiącu, ponieważ mieszka w innej części Niemiec.

Pani Anja mieszka w w centrum miasta, do sklepów zatem jest zaledwie kilka minut.

Na miejscu dla Opiekunki jest dostępny osobny pokój, Tv, Internet.


P
O zgłoszenia prosimy wyłącznie osoby, które:
POSŁUGUJĄ SIĘ Językiem Niemieckim na poziomie B1/B2
PRAWO JAZDY mile widziane
OPIEKUN może być osoba palącą

BARDZO ATRAKCYJNE WYNAGRODZENIE wypłacane w walucie Euro lub złoty
.....
Umowa zlecenie na czas nieokreślony, zaświadczenie A1, karta EKUZ
Ubezpieczenie (emerytalne i rentowe, od którego zależy wysokość Twojej przyszłej emerytury)
ZUS w Polsce, zgodny z wymogami prawa
Zarobki zawsze adekwatne do doświadczenia, znajomości języka, zakresu obowiązków
Premia pieniężna za wskazanie osoby zainteresowanej podjęciem współpracy z naszą agencją
Wynagrodzenie za wskazanie kontrahenta zainteresowanego podjęciem współpracy
Pełne pokrycie kosztów przejazdu, zakwaterowania i wyżywienia
Propozycje wyjazdów dostosowane do indywidualnych oczekiwań kandydatów
Sprawdzone miejsca pracy Naszych podopiecznych znamy osobiście
Opieka koordynatora przez cały okres pobytu w Niemczech

 

hmmm. niezle, ale agencja ma w nazwie 24, a ja mam juz na to uczulenie.

z drugiej strony pierwszy raz czytam, ze agencja zna osobiscie PDP, ale czy to  oznacza brak niemieckiego posrednika?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nieraz się tak zastanawiam ile trzeba miec zdrowia aby gotować sprzątac,pomoc przy tym i tamtym,prasować i inne cuda i jeszcze spędzanie aktywnie czasu z PDP ,gdzie tutaj w tym natłoku jest czas wolny dla opiekunki i o tym mowy nie ma,,,ale zaletą jest, że rodziny nie ma ,ale miesiąc czy 6 tyg, idzie z gadającą babką może wytrzymać ,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Florcia napisał:

Mnie nie podoba się "pełne pokrycie kosztów dojazdu", to jest dla mnie nie do przyjęcia.

Florcia ale to firma pokrywa koszty dojazdu

nieraz tak jest ze dadzą na 1 raz 1200 euro ale np, musisz sama pokryc koszty w jedną stronę przejazdu,,więc lekko 50 euro jest mniej już,,,to są cwaniaki,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Blondi, agencje pobierają bezprawnie nasze koszty podróży od rodziny, obecnie to jest minimum 150 euro a koszt podróży poniesiony przez agencję, to jest najwyżej 80-85 euro. Do tego jeździmy z firmami z którymi oni mają podpisane umowy, czyli ze szwagrem albo innym znajomym. Z pewnością jest to dla nich bardzo opłacalne, bo prawdopodobnie płacą mniej niż nam się wydaje a my mamy dodatkowego pośrednika-cwaniaka.

@ Serenity myślę, że "znać PDP osobiście" najczęściej oznacza, że znają przez swojego koordynatora i raczej jest mało prawdopodobne, że nie mają pośrednika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Florcia . W powyzszej ofercie napisano tez , ze agencja jest mala i rodzinna, wiec moze i nie maja posrednikow? nigdy nie zetknelam sie z taka agencja, poza oczywiscie najwieksza nasza niemiecka  agencja, ktorej nie polecam ostatniemu wrogowi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@adamos1 ja sama przez znajomą natknęłam się na rodzinną firmę -ale złodzieje ,wpisowe i potem cos tam jeszcze i dla nich 600 euro i mało tego ,ten oszust jest z mojego miasteczka i już samo nazwisko nie dawało mi spokoju ,aż doszłam do tego ,że musiał uciekać za granicę bo takich machlojek narobił w Polsce a teraz karierę robi w DE.Mało tego ,żadnego meila nie, żadnego telefonu nie, tylko wszystko pocztą,,,byłam w szoku ,że tak można działać i jeszcze nie jedną osobę zwerbować do pracy i jeszcze miec z tego kasę,,,czystą kasę,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...