Skocz do zawartości

Witamy na forum!


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, erika napisał:

To fajnie,że Ci się układa:) ja nie wiem czy nie popełnilam blędu: Na poczatku mojej pracy Rodzina pdp dalą mi propozycję: Ty + PDP + agencja niemiecka /która pośredniczy mojej Agencji PL/. Rodzina mówiła  : zadzwoń ,przecież się dogadasz .!( .albo napisz itd,/ albo Ty i Agencja Polska.Przemilczałam a nawet się wystraszyłam ,że rezygnują z agencji polskiej ,to i ja wylecę.Teraz zwróciłam się o podwyżkę do agencji PL ..nie ma mowy mam max..,zwrociłam się też do rodziny ..tez nie ma mowy itd. Co tu robić? Jak każdy z nas boimy się zmian:( 

@marOpisujesz ,że Agencja wszystko za Ciebie prowadzi ,wiem że tu nie można podawać nazwy Agencji ,podaj na priv:) może to ta sama agencja co Rodina mi proponowała? Pozdrawiam :)

Erika przecież jesteś na bakier z prywatnymi wiadomościami (?) :-o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę podać nazwy firmy.ale nikt tam nie zatrudnia z łapanie i firma nie współpracuje z polskimi firmami. To jest typowy flegedinst tylko ma dodatkowo opieki całodobowa. Druga firma gdzie pracuje na gewerbie jest z Dortmund. Mają sztele w promieniu 100km od Dortmund. Od lipca na terenie całych niemieć i będą współpracować z polskimi firmami. Zatrudniać będą na gewerbie lub polskiej działalności .jeśli ktoś chce najlepiej zgłosić się bezpośrednio do niemieckiej firmy w Dortmundzie aby ominąć polskiego pośrednika. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich mam na imię Ewa.Jestem opiekunką , obecnie w domu kolejny wyjazd dziesiatego czerwca.Tym razem ponownie do Babci Józefiny . Dwie kolejne sztele miałam dość cięźkie,ale teraz było super dlatego wracam .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, ewula1 napisał:

Witam Wszystkich mam na imię Ewa.Jestem opiekunką , obecnie w domu kolejny wyjazd dziesiatego czerwca.Tym razem ponownie do Babci Józefiny . Dwie kolejne sztele miałam dość cięźkie,ale teraz było super dlatego wracam .

Witaj Ewa:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam  wszystkich milo i  goraco     jestem tu nowa   mam na imie basia   pozdrawiam 

9 minut temu, [email protected] napisał:

Witam  wszystkich milo i  goraco     jestem tu nowa   mam na imie basia   pozdrawiam 

jestem  z dolnegoslaska  pracuje  jako opiekunka od 5 lat   

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, [email protected] napisał:

Witam  wszystkich milo i  goraco     jestem tu nowa   mam na imie basia   pozdrawiam 

jestem  z dolnegoslaska  pracuje  jako opiekunka od 5 lat   

 

Witaj basiu -popisz trochę bo miło będzie Ciebie poczytać i wszystkich innych nowych serdecznie witam !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Blondi napisał:

:lody:proszę bardzo się częstować !!! Tutaj jesteśmy rozrzutni co nie którymi smakołykami i niczego sobie nie załujemy!

Dzięki @Blondi tak sobie pozwoliłam w de. że teraz muszę coś z tym zrobić? ale co? .. trochę wagi zbić? moja znajoma która dawno mnie nie widziała,mówi : nic nie rób bo zmarszczki zniknęły haha ,jesteś o wiele młodsza :cool: no i co mam robić? acha ,wiem,że sex też pomaga przy odchudzaniu:hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, erika napisał:

Dzięki @Blondi tak sobie pozwoliłam w de. że teraz muszę coś z tym zrobić? ale co? .. trochę wagi zbić? moja znajoma która dawno mnie nie widziała,mówi : nic nie rób bo zmarszczki zniknęły haha ,jesteś o wiele młodsza :cool: no i co mam robić? acha ,wiem,że sex też pomaga przy odchudzaniu:hahaha:

a tam erika ,jakie odchudzanie ,o czym Ty mówisz , wiesz jak szczupłe czy chude babki w starszym wieku wyglądają jak sucharki, jak to brzydko wygląda, okropnie i dlatego musi być trochę ciałka,ja już się nie przejmuje ,że tam oponka czy czegoś za dużo , a sex? sex? sex? o kalorii się zbije trochę a przy takim jeszcze wyczynowym to dopiero sylwetka w mig sie rzeżbi-hahahhaa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Betty napisał:

@Blondi a co to jest seks wyczynowy?

jak cos, to ja sie pisze, tylko faceta z wyczynowa kondycja gdzie my znajdziemy... :)

hahahhahaha Betty musimy się z tymi wyczynami przenieśc na inny temat ,bo co sobie pomyślą nowe nasze koleżanki i koledzy ,tutaj się wszyscy witają a nie sexują:hahaha::hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...