Skocz do zawartości

Wymieniacie euro w Internecie?


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No pół strony zajęła @sayonara 52 ,ale to mi się podoba,,,cyt,

Jestes zmotoryzowana, dziadkow spakuj , surowo trzeba nakazac aby   meldowali .jak zauwaza samochodzik na handel.

Tym sposobem cwiczysz ich umysl i moze nalecisz na cud maszyne za nieduza kaske,"  super pomysł ,,ale jeżdze trochę tutaj i niczego na sprzedaż jeszcze nie zauważyłam ,,bo ja nie mieszkam przy kosciele:płacz: surowo trzeba nakazać-hahahhaha dziadki będą tak zestresowane ,że zapomni dziadek drogi gdzie mam jechac-hahahha  ,,,

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Blondi kursy euro do złotego są też przewidywane w Internecie ( na podstawie ubiegłych lat) Oczywiście ma to wartość prognozy pogody, ale zawsze:

http://usdforecast.com/pl/kurs-euro-prognozy.html

kursu kupna euro po 4,4 można się więc spodziewać za miesiąc, choć ostatnie 2 miesiące euro spada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@erika Super ta wyszukiwarka kantorów online ! Dzięki !

porównuje wszystko:

- koszty przelewów z różnych banków

-wpłat do różnych banków

Ekstra ! 3 minuty i wiemy wszystko.

Też wszystkim polecam. I widzę nawet, że bardzo na bieżąco to działa.

I tak w moim przypadku ( konto walutowe w PKO BP ) istotnie walutomat zaraz na drugim miejscu co do korzystnej wymiany.

A różnice istotne w porównaniu ze zwykłym kantorem, stówka do przodu jak nic.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już też wpadłam na ten walutomat wczoraj -oj podoba mi się ,,,super sprawka"" bez wychodzenia z domu,,mamy teraz takie czasy ,że naprawdę wszystko przez internet idzie załatwić i sama staram się wszystko w ten sposób załatwić,,,szybko i sprytnie i zabierze mniej czasu niż jazda i bieganie ,ale znowu -internet,,,,uzaleznienie -internet,,,,ale mamy takie czasy ,,gdzie trzeba się posługiwac oknem na świat,,,,bo inaczej będziemy ciemnogórą :hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
52 minut temu, erika napisał:

@Serenity a ja teraz/18:21/ zajrzałam i widzę w Kantorach online po 4,32 i bez prowizji. 

Przepraszam,źle zajrzałam;)

 

Ja wymieniłam jak było ciutkę ponad 4,30 dobrze wyłapałam -hahahha w walutomacie oczywiście ,,,

transakcję robiłam 2 tyg, temu,,,w dzień się co chwila zmienia i wylapać trzeba jak dobrze stoi i cyk i sprzedawać,,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@erika @Blondi ciężko by tak cały czas siedzieć i sprawdzać i jeszcze we wszystkich kantorach !, ale np  w walutomacie jest taka opcja wyznaczenia własnego kursu i ja tak robię. Dziś wpłacę kolejne  1000 euro i ustawię mój kurs na 4, 34zł. ciekawe czy w ciągu dwóch tygodni dostanę tyle ? co prawda to tylko 40 zł więcej niż dzisiaj, ale zawsze coś.

Ok, ustawię sobie 4, 33 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Serenity coś Ty ,ja nigdzie nie siedze i nie sprawdzam w kantorach -tak jakoś weszłam i tak szybko to poszło ,,,ja nie mam czasu na sprawdzanie -są ciekawsze rzeczułki do roboty,,, ale dobrze wiedzieć ,ze tam można ustawić kurs tak jak piszesz ,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Serenity przymierzam się do sprzedawania Euro przez Internet. W moim Millennium opłata za przelew tylko 50gr. Proszę powiedz z którego kantoru korzystasz? Ja sobie wybrałam dzisiaj Fritz Exchange, ale jeszcze się nie zarejestrowałam:( @Serenity do odważnych nie należę :( więc dlatego pytam.Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@erikaZawsze też jakieś ryzyko jest gdy się korzysta z kantorów internetowych. W każdym razie ja korzystam z walutomat.pl, a konto walutowe mam w PKO BP. Za sam przelew nic nie płacę, ale za dokonaną wymianę parę złotych płacę. Ostatnio od 1000 euro zapłaciłam jakieś 8zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@erika ja się zarejestrowałam w ,,walutomat.pl i tam sprzedałam euro,,o żadnym kantorze nawet nie wiem,,,hahahahaha ,chyba ,że Wy jeszcze z innego zródła korzystacie ,,,a walutomat jest ok! trzeba tylko wszystko dobrze wpisać z tytuł przelewu -zwróc na to erika uwagę ,,poczytaj wczesniej instrukcję a jest wszystko na stronie u nich,,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie trzeba oblatywać ...zarezerwował, pojechał, odebrał .... a choćby i po 4,28 czy po 4,29 kupił, to żadna to strata .... pizza mniej, haha. Podaję Ci ciekawy link, też nie musisz oblatywać całego miasta ...http://quantor.pl/kantory/poznan.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj wymieniłam Euro w kantorze po 4,30 a było po 4,29 /utargowałam/ Mam tych kantorów u siebie w Pl. bardzo blisko. Zaszłam tez do mojego Millennium i znowu pytam o prowizję za Euro? ..5 Euro za przelew do innego Banku!! wczesniej jakaś młoda dama powiedziała 50gr hm ...A więc dziekuję, poproszę moje Euro a ja sobie sprzedam:) ale u nich jeszcze trzeba się zapisać :( bo nie zawsze mają w kasie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Łukaszu , w moim miasteczku nie ma żadnego kantoru, a do Poznania to cała wyprawa, do Kalisza też - zjadłoby mi wszelki zysk, gdyby taki się trafił.

@erika ta opłata za przelew to różnie wygląda w różnych bankach, ja faktycznie za sam przelew nie płacę. Ach, trzeba na wszystko uważać....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...
O 12.09.2016 at 10:55, Serenity napisał:

@Blondi kursy euro do złotego są też przewidywane w Internecie ( na podstawie ubiegłych lat) Oczywiście ma to wartość prognozy pogody, ale zawsze:

http://usdforecast.com/pl/kurs-euro-prognozy.html

kursu kupna euro po 4,4 można się więc spodziewać za miesiąc, choć ostatnie 2 miesiące euro spada.

@Serenity miałaś rację :love: Euro poszło do góry , sprzedałam po 4,40

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@erika Zgadza się, ale jednak czekać trzeba było dłużej niż miesiąc, ale - jak piszą do końca roku ma jeszcze wzrosnąć do

4,50 zł i potem od stycznia znów może  spadać. ja sama to co zarobiłam ostatnio sprzedam - jeśli się uda za 4,50 i nie czekam na więcej.

 Zobaczymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio wchodzilam na walutomat i :hahaha:,,dzisiaj jeszcze troszkę więcej ,,,super stoi euro,,

jak sobie przypomnę moje wypłaty w złotówkach ,oszwabione jeszcze na przeliczniku,,,to była bida z nędzą ,,,nigdy już teraz bym nie przeszła na złotówki-nigdy,,zresztą tamta agencja płacila tylko w zlotówkach a dopiero potem częśc w euro a częsc w złotówkach i mają pole do popisu w przeliczaniu i wypłacie i można liczyć na różne sposoby i tak jakoś zawsze mało by było,,a tak jest czarno na białym ,,euro i wiesz ile i samemu można zadecydować za ile sobie te nasze euro sprzedamy,,,,kasa kasa kasa   ale i tego trzeba i musimy pilnować,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest możliwości wiele, albo euro albo zł .... dużo osób pobiera wynagrodzenie w zł, choćby z tego względu, że od razu robią przelewy, opłaty itd. A przy tysiącu euro różnica pomiędzy wypłatą w walutomacie a średnim kursem w NBP, po którym agencje przeliczają euraski, jest to kwota 40 zł. Czyli nieznacząca kwota. Mamy wybór, więc każdy go dokonuje. Kiedyś za pracę w Niemczech płacono tylko w zł, było ok. Teraz jest możliwość otrzymania wynagrodzenia w euro, to wypłata w zł już jest niedobra, bo oszukują itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...