Skocz do zawartości

Smutna prawda o pracy opiekunki


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

My na umowę zlecenie, na kolanach, proszące się o wszystko, wykorzystywane a paniusie niewiele wiedzące i wciskające kity o idealnej stelli mogą liczyć na stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę i to bez konieczności posługiwania się językiem niemieckim. Wykasowałam nazwę agencji żeby nie robić jej reklamy:

 

Młodszy Specjalista ds. Rekrutacji Personelu Opiekuńczego

Miejsce pracy: śląskie Katowice

 

W naszym Oddziale:

  • będziesz aktywnie pozyskiwał osoby zainteresowane pracą w charakterze opiekunki/opiekuna
  • aktywnie promował firmę na podległym terenie
  • współpracował z Urzędami Pracy, uczelniami, Biurami Karier i innymi instytucjami wspierającymi rynek pracy
  • prowadził spotkania informacyjne oraz rekrutacyjne
  • organizował działania terenowe zmierzające do pozyskania personelu opiekuńczego

Kim Ty jesteś:

  • posiadasz co najmniej roczne doświadczenie w sprzedaży lub obsłudze klienta
  • posiadasz silną motywację do wykonywania zadań związanych z pozyskiwaniem personelu opiekuńczego
  • jesteś osobą komunikatywną oraz ukierunkowaną na cel
  • jesteś gotowy do wykonywania pracy mobilnej na podległym terenie
  • posiadasz prawo jazdy kat. B
  • praktycznie posługujesz się pakietem MS Office
  • dodatkowym atutem będzie znajomość języka niemieckiego

Dołączając do nas zyskujesz:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę oraz atrakcyjne wynagrodzenie
  • realny wpływ na rozwój organizacji
  • możliwość rozwoju oraz pakiet szkoleń
  • ubezpieczenie grupowe oraz Kartę Multi Sport
  • pracę w dynamicznym zespole, zapewniającym wsparcie i dobrą atmosferę
 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co czytam i czytam i się zastanawiam do kogo te głupoty? Oni szukają wariatów? Ma robić i jako opiekun i jako reklamujący firmę !!! i jeszcze jest atut -znajomosc niemieckiego-Salamandra oni szukają na terenie Polski ! ale jak będziesz kumaty w niemieckim to zaproponują pracę w Niemczech,,,A tych agencyjek się teraz tyle na otwierało -że trzeba uważać-naprawdę trzeba uważac!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

ha ha to tylko reklama  a rzeczywistość jest inna ...ciekawy  jestem jaki zarobek,może się zgłoszę ha ha ha

Rewelacyjne zarobki -850 Euro hahahhaha 

Ale jak czytam o zarobkach i widzę 700 euro-850 euro -to ja uważam ,ze ja na początek jak dostałam ze swoim niemieckim ponad 1000euro-to uważam ,ze bardzo dobrze !!!jak na pierwszy raz ? nieraz zastanawiam się, jak ja te testy przeszłam sprytnie ucząc się sama miesiąc,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Tylko, że chyba to nie powinno tak być. Bo w końcu człowiek tam jedzie by zarabiać normalne pieniądze, a nie po to by być wykorzystanym. Ale cóż co Agencja to inne zasady rekrutacji. Przeszłam ich trochę ale szczerze najlepiej jest a *usunięto nazwę agencji* bo chociaż są szczerzy i nie obiecują śliwek na wierzbie byś tylko pojechała. No i od razu mówią, ze bez języka nie jedziesz. Dla mnie to jest fair. Szczerze to bała bym się pojechać bez języka bo wykończyła bym się nerwowo jak bym nie mogła dogadać się z podopieczną. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko, że chyba to nie powinno tak być. Bo w końcu człowiek tam jedzie by zarabiać normalne pieniądze, a nie po to by być wykorzystanym. Ale cóż co Agencja to inne zasady rekrutacji. Przeszłam ich trochę ale szczerze najlepiej jest a *usunięto nazwę agencji* bo chociaż są szczerzy i nie obiecują śliwek na wierzbie byś tylko pojechała. No i od razu mówią, ze bez języka nie jedziesz. Dla mnie to jest fair. Szczerze to bała bym się pojechać bez języka bo wykończyła bym się nerwowo jak bym nie mogła dogadać się z podopieczną. 

---masz racje -podstawy ,ale trzeba umieć ,znajomość języka to połowa sukcesu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...