Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator
2 godziny temu, adamos1 napisał:

Tu nie ma cenzury,nie bać się.

Ja też zachęcam do pisania (przybyło obserwatorów) i przypominam przy okazji, że cenzura jest i dotyczy nazw firm. Tych można używać wyłącznie w tematach opinii. 

Pozdrawiam!

Moderator

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ja się tak muszę obżerać na noc? jabłuszko i pół czekolady wcięłam szybciutko, aż mi niedobrze do tego z litr wody i orzeszki solone i finał chyba .Teraz by się przydało pochodzić, ale gdzie .

Wiecie co, jest przed 21 a ja mam wizyty dzieci do mamusi-ręce mi opadają,może jeszcze zaczną po nocach przyłazić.Coś tu jest nie tak.Wy tez takie wizyty  nocne  macie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, Blondi napisał:

 

Wiecie co, jest przed 21 a ja mam wizyty dzieci do mamusi-ręce mi opadają,może jeszcze zaczną po nocach przyłazić.Coś tu jest nie tak.Wy tez takie wizyty  nocne  macie ?

Moze poinformowac rodzine PDP, ze juz odpracowalas swoje godziny i teraz masz fajerabend?

O osmej ja juz koncze i ide do siebie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie zawitało słoneczko i zrobiło się wiosennie i ma być dzisiaj 17 stopni ,

tylko spacerkować ,a moja babcia z wyra nie może się wygrzebac i na 100% obmyśla plan działania na dzisiaj,

moi drodzy gdzie nie ma słońca to przekazuje malutki promyczek,

images.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
O 6.08.2015 at 15:22, Blondi napisał:

Proponuje tutaj pisać wszystko co nie jest związane z pozostałymi tematami ,to będą bardzo luzne rozmowy ,zapraszam wszystkich do udziału,będziemy pić kawkę i sobie gaworzyć,zajadać się ciasteczkami .A więc na początek zapraszam wszystkich na huczne otwarcie i proszę się częstować:

:kawa: +:ciacho:

może ktoś życzy sobie :drink:

głodnego też nakarmię:burger::frytki: i upoje:piwo: Miłej zabawy !

Tytuł zmieniony dzięki pomysłowi @Blondi i to ona staje się autorem tematu. Miłych pogaduch! 

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowy dzień i zaczynam ten dzień jak zawsze , od :kawa: i jak widać od forum.

Wyszłam na powietrze i mrożno ,gdzieniegdzie śnieg leży i  słyszę pięknie śpiewające  ptaszki,co nam dzisiejszy dzień przyniesie ? jaki humor będzie u naszych PDP,będą fochy i grymasy?

Malujecie się dziewczyny w pracy?  ja się maluję ale mam już taką wprawę ,że 5-10min. i gotowe,muszę ładniej wyglądać od zazdrośnicy a mieszka niedaleko i mnie codziennie widzi.

codziennie biegam po świeże bułeczki -więc zaraz mnie to czeka .

Po drodze przelecę wzrokiem wystawy , czy coś nowego i czy coś się zmieniło,drogę mam tak obstukaną ,że aż trochę nudno-codziennie jedno i to samo i to przez jaki długi czas .

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Blondi napisał:

Nowy dzień i zaczynam ten dzień jak zawsze , od :kawa: i jak widać od forum.

Wyszłam na powietrze i mrożno ,gdzieniegdzie śnieg leży i  słyszę pięknie śpiewające  ptaszki,co nam dzisiejszy dzień przyniesie ? jaki humor będzie u naszych PDP,będą fochy i grymasy?

Malujecie się dziewczyny w pracy?  ja się maluję ale mam już taką wprawę ,że 5-10min. i gotowe,muszę ładniej wyglądać od zazdrośnicy a mieszka niedaleko i mnie codziennie widzi.

codziennie biegam po świeże bułeczki -więc zaraz mnie to czeka .

Po drodze przelecę wzrokiem wystawy , czy coś nowego i czy coś się zmieniło,drogę mam tak obstukaną ,że aż trochę nudno-codziennie jedno i to samo i to przez jaki długi czas .

 

 

Dzien sie zaczal...po robocie i sniadanku...kawa pobudzila od Blondi hahaha....kreski zrobione....rzeski podniesione ,,starczy dla dobrego samopoczucia.....PDP humorek dzis ma...po steku zlosci i brzydasnych slowek z rana....coz...przeszlo jej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Blondi napisał:

Trochę po spacerkowałam ,ale  dzisiaj pięknie .

chyba za dużo :kawa: i :ciacho: -bo głowa boli,albo w powietrzu coś wisi!!!

ale uczyc się nie chce,leń mnie jakiś napadł i muszę go wypędzić ,ale kto się uczy w sobotę jak to weekend-prawda?

Masakra Blondasku daj se dzis spokoj z nauka.....spacerek,kawulec,ciacho(mam nadzieje ze z wisienka na gorze :p).....teraz relaxik....nozki w gore,raczki w dol i myslec o pieknych rzeczach hahahaha:święty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Marzena ja cały czas myślę ,tylko o pięknych rzeczach i wpuść mnie na allegro to zaraz coś pięknego wyszukam,ostatnio czepiłam się jednej bluzki ,taka śliczna ,biała z koronką taką śliczną -włoska ,kupiłam ale  przesyłka na adres domowy w Polsce i mąż odebrał i mówię ,pokaż mi czy to taka jaką zamówiłam ,no tak ,patrzę taka, a mój mąż mówi,,mania, ale ona jakaś wioskowata"hahahahhaa-jaka wioskowata -ona jest śliczna , o takie śliczne wioskowate bluzki kupuję,mówię do męża ,poczekaj jak ubiorę to już nie będzie wioskowata.-hahahaha

@adamos1 ja też na spacerze w nic nie wdepłam-hahahhaha

@gośc ### bez tabletki się nie obyło, a tak ból sobie poszedł na inną głowę,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Blondi napisał:

@Marzena ja cały czas myślę ,tylko o pięknych rzeczach i wpuść mnie na allegro to zaraz coś pięknego wyszukam,ostatnio czepiłam się jednej bluzki ,taka śliczna ,biała z koronką taką śliczną -włoska ,kupiłam ale  przesyłka na adres domowy w Polsce i mąż odebrał i mówię ,pokaż mi czy to taka jaką zamówiłam ,no tak ,patrzę taka, a mój mąż mówi,,mania, ale ona jakaś wioskowata"hahahahhaa-jaka wioskowata -ona jest śliczna , o takie śliczne wioskowate bluzki kupuję,mówię do męża ,poczekaj jak ubiorę to już nie będzie wioskowata.-hahahaha

@adamos1 ja też na spacerze w nic nie wdepłam-hahahhaha

@gośc ### bez tabletki się nie obyło, a tak ból sobie poszedł na inną głowę,,,

hahahahaha dopiero mężowi mina zrzednie jak ja ubierzesz....nie bedzie juz wioskowata hahaha zajefakenbiste okreslenie.....ech ci nasi panowie.....:hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:pizza:smacznego...wez duzą...ogromna wpadniemy sie poczestowac hahahahaha :piwo:i tez nie zapomnij....Adasiu badz czlekiem hahaha

Teraz, Blondi napisał:

Za wioskowatą zapłaciłam nie małe pieniądze -120zł , :hahaha:

za kawałek szmatki,ale co tam ,,jeszcze nie jedną wioskowatą kupię bo ładna,,,

no nie male ale jak beda na Tobie wygladac hahaha to sie liczy..:p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...