Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

42 minut temu, Łukasz napisał:

Witam i pozdrawiam pracusiów i urlopowiczki. Życzę miłego dnia :):love: i zapraszam na :kawa:

Dzięki za zaproszenie -:kawa::kawa:-smaczna jak zawsze:love: Miłego i uśmiechniętego dnia dla Wszystkich .:hahaha::love: z całusami :love:

9 godzin temu, Barrakuda napisał:

Dzis byl  fajny dzien , jutro  pewnie tez nie bedzie zle. Zaraz tez ide  spac,  moze troche poczytam, co ma robic samotna kobieta na wyjezdzie ? Dobranoc.

 

@Barrakuda Roxette mogę słuchać tez do porannej kawy-lubię ich muzykę,stare ale super,:ciacho:do :kawa:,abyś dzisiaj też miała fajny dzień :)

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Blondi napisał:

Dzięki za zaproszenie -:kawa::kawa:-smaczna jak zawsze:love: Miłego i uśmiechniętego dnia dla Wszystkich .:hahaha::love: z całusami :love:

@Barrakuda Roxette mogę słuchać tez do porannej kawy-lubię ich muzykę,stare ale super,:ciacho:do :kawa:,abyś dzisiaj też miała fajny dzień :)

Dzieki Blondi , rowniez milego dnia zycze .Dzisiejszy dzien bedzie na pewno fajny, bo babcia w przedszkolu , wczesniej bylam z nia na zastrzyku u ortopedy a teraz luz do 16.30-17. Wstawilam pranie, cos tam jeszcze ogarne , male jedzonko zostalo z wczorajszego obiadu   a potem ruszam do centrum , pogoda piekna, sloneczna    Dawno nie sluchalam Roxette a wybralam ich muzyke na dobranooc , bo jakis czas temu widzialam ten teledysk i tak mi sie skojarzylo z samotna opiekunka  i bezsenna noca  na wyjezdzie hahaha.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Barrakuda napisał:

Dawno nie sluchalam Roxette a wybralam ich muzyke na dobranooc , bo jakis czas temu widzialam ten teledysk i tak mi sie skojarzylo z samotna opiekunka  i bezsenna noca  na wyjezdzie hahaha.....

:hahaha::serce::hahaha: Miłego dnia wszystkim samotnym i niesamotnym opiekunkom:całus:

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uff. ....najlepszym ćwiczeniem na cierpliwość jest awantura z własnym mężem !. ..już szłam po szpadel, żeby w łeb trzasnąć, kiedy sobie przypomniałam, że staram się o posadę Angeldienst  (sic!) :) ,co do ran się ją przykłada. ...

....A gangrena zeżre! :)

No. ..ciut mi przeszło. ..będzie żył. .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, Barrakuda napisał:

Dzis byl  fajny dzien , jutro  pewnie tez nie bedzie zle. Zaraz tez ide  spac,  moze troche poczytam, co ma robic samotna kobieta na wyjezdzie ? Dobranoc.

 

Dzień dobry Wszystkim :) Roxette, kiedy to było, chyba wtedy, gdy jeszcze wierzyłam w jedyną, prawdziwą miłość ;)

3 godziny temu, beatrix+ napisał:

Uff. ....najlepszym ćwiczeniem na cierpliwość jest awantura z własnym mężem !. ..już szłam po szpadel, żeby w łeb trzasnąć, kiedy sobie przypomniałam, że staram się o posadę Angeldienst  (sic!) :) ,co do ran się ją przykłada. ...

....A gangrena zeżre! :)

No. ..ciut mi przeszło. ..będzie żył. .

beatrix Kochana, policz do 100 i będzie dobrze :) Ty nie pójdziesz siedzieć, a mąż pooddycha jeszcze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też miałam super dzień z emocjami,,,bo się okazuje ,że zjadę do domku wcześniej i będe parę dni w Polsce i mi nawet pasuje też ,,,i spowrotem do mojego mądrali,,,,także już pakowanko robię ,,i fruu,fruu,,,,wszystko się tak szybko potoczyło,a wyszło to ,że do moich dziadków zjechała rodzinka która chętnie się nimi zajmie na czas mojego pobytu w Polsce ,,,więc ja chętnie się zgodziłam,,,mam jeszcze rodzinkę obskakiwać to wolę Polskę i rodzinę ,,,,:hahaha: kocham takie szybkie decyzje -coś się dzieje,,,:serce::love::serce: czasu dzisiaj malutko na laptopka bo jeszcze rodzinkę muszę obskoczyc ale już tylko dzisiaj ,,,przygotowac spanka i pokazać co nie co,,bo resztę dziadek pokaże ,,babcia spokojna ,że wrócę i wszystko jest przesuper,,,:hahaha:

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj tam oj tam -zaraz tutaj wrócę ,przeciez jadę do cywilizacji a nie do epoki kamienia łupanego:hahaha:

@beatrix+ nie jednemu takiemu ,tylko @Łukaszkowi-ale zaczeka na mnie -tak myślę:serce: przecież to opiekun do rany przyłóż,,,,ma cierpliwości za 1000 innych nie cierpliwych ,,,:hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Łukasz napisał:

 

Haha. No ba, poczekam   :love::serce:    a Ty wrócisz, następną sztelę poszukam blisko Ciebie:hahaha: Ktoś tak kiedyś powiedział "szukajcie, a znajdziecie" , haha

@Łukaszku jest takie coś -masz rację ,,szukajcie a znajdziecie" a wiesz co wtedy się będzie działo:hahaha: jak się tak znajdziemy????:serce::love::serce: pierza i pióra bedą fruwały:hahaha: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hahaha:

A tradycyjnie w poniedziałek wieczorem muszę wynieść przed dom czarny kontener, mulltonne. Wszystko pakuję do czarnego, nie mają segregacji tutaj, to mnie dziwi .... wszędzie jest, przestrzegają tego, boją się, że karę można zapłacić .... a tu ... nic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Blondi napisał:

Ja też miałam super dzień z emocjami,,,bo się okazuje ,że zjadę do domku wcześniej i będe parę dni w Polsce i mi nawet pasuje też ,,,i spowrotem do mojego mądrali,,,,także już pakowanko robię ,,i fruu,fruu,,,,wszystko się tak szybko potoczyło,a wyszło to ,że do moich dziadków zjechała rodzinka która chętnie się nimi zajmie na czas mojego pobytu w Polsce ,,,więc ja chętnie się zgodziłam,,,mam jeszcze rodzinkę obskakiwać to wolę Polskę i rodzinę ,,,,:hahaha: kocham takie szybkie decyzje -coś się dzieje,,,:serce::love::serce: czasu dzisiaj malutko na laptopka bo jeszcze rodzinkę muszę obskoczyc ale już tylko dzisiaj ,,,przygotowac spanka i pokazać co nie co,,bo resztę dziadek pokaże ,,babcia spokojna ,że wrócę i wszystko jest przesuper,,,:hahaha:

naprawdę fajna rodzinka się Tobie trafiła :)

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Łukasz napisał:

:hahaha:

A tradycyjnie w poniedziałek wieczorem muszę wynieść przed dom czarny kontener, mulltonne. Wszystko pakuję do czarnego, nie mają segregacji tutaj, to mnie dziwi .... wszędzie jest, przestrzegają tego, boją się, że karę można zapłacić .... a tu ... nic.

Tp chyba zalezy od regionu , czy miasta .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@emma fajna rodzina i mi pasuje ,,jestem taka rozgadana  i potrafię się dostosować do każdej sytuacji,,dlatego tak wyszło teraz jak wyszło-zaraz spadam ,bo mam malutko czasu-buziaki i do jutra:love:

Dobranoc wszystkim -Ja ,która zawsze nie spać ,,,teraz spać:hahaha: Dobranoc i do jutra -buziaki :love:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Blondi napisał:

@emma fajna rodzina i mi pasuje ,,jestem taka rozgadana  i potrafię się dostosować do każdej sytuacji,,dlatego tak wyszło teraz jak wyszło-zaraz spadam ,bo mam malutko czasu-buziaki i do jutra:love:

Dobranoc wszystkim -Ja ,która zawsze nie spać ,,,teraz spać:hahaha: Dobranoc i do jutra -buziaki :love:

 

Dobranoc, śpij dobrze :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Florcia napisał:

:hahaha::serce::hahaha: Miłego dnia wszystkim samotnym i niesamotnym opiekunkom:całus:

Milej nocy wszystkim samotnym i niesamotnym opiekunkom i opiekunom . Na wyjezdzie to raczej  wszystkie  opiekunki sa samotne , chyba , ze maja jakiegos kogucika z doskoku  haha. Dzis sluchalam Metallicy, bardzo lubie ich muzyke , na dobranoc jeden z ich spokojniejszych utworow .

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...