Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Blondi napisał:

@Barrakudaja to dziennie od 3 do 4 razy inaczej ubrana,,,ktoś z sąsiadow jak obserwuje mnie -to pomyśli sobie ,,oj różnie , róznie,,,bo często wychodzę na dymek,,no nie mam kogo tutaj kokietować:hahaha: no szkoda!!!  wszystko przez pogodę,,,

@Doti to jesteś szczęsliwa ,nadszedł ten dzień wyjazdu ,,ponad 3 miesiące? o rany,,kupa czasu i czas najwyższy odpocząć od kontroli,,,,mój mądrala widzę ,że znowu zaczyna i też chce mnie na nowo wychować ,ale niech sobie tylko marzy o tym ,,,niech zapomni o wychowywaniu,,, szybko z nim załatwię jak będzie się stawiał,,,hahhahahha oj te dziadki ,dziadki,,,

@Blondi ja sie  tak czesto przebieram  z powodu tych upalow. Mam kilka cienkich bluzek, koszulek ale w tym tez goraco, zreszta rano  cos zaloze a po  poludniu , po tej calej krzataninie czuje sie juz  niezbyt swiezo. Teraz najlepiej pasuje bluzka-top na ramiaczkach , tylko to troche za skapy  stroj jak sie ma takiego amanta w poblizu haha.... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minut temu, Łukasz napisał:

Blondi,piszę się na okładanie kostkami,ale nie sądzisz,że najpierw musielibyśmy pozbyć się zbędnego balastu (czytaj zbędnej odzieży) ? haha.buziaki. :love:

@Łukaszku przecież to oczywiste ! po co nam jakaś odzież,,listki nam wystarczą jakby co!!!!!hahha 

już nie mogę się doczekac!!! nie usiedzę na tyłku 5 min,  buziol:love: i nie obżeraj się tymi rybami to wciągną Ciebie jeszcze w staw i co będzie??? albo w ten Bałtyk!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Barrakuda napisał:

@Blondi ja sie  tak czesto przebieram  z powodu tych upalow. Mam kilka cienkich bluzek, koszulek ale w tym tez goraco, zreszta rano  cos zaloze a po  poludniu , po tej calej krzataninie czuje sie juz  niezbyt swiezo. Teraz najlepiej pasuje bluzka-top na ramiaczkach , tylko to troche za skapy  stroj jak sie ma takiego amanta w poblizu haha.... 

A ja mam fajnie :) chodzę w samym biustonoszu i majtkach :love: albo bez ..:hahaha:chwilę  leżakuję na słońcu albo uciekam dla ochłody pod natrysk  ..nikt mnie nie widzi :) wizytę zawsze zapowiadają  @Betty to dobra ta Twoja PDP  , chyba chce Ciebie uwięzić żebyś nigdzie nie wyszła :( bettunia dotrwasz do końca :serce: jesteś silna ! napewno następna praca będzie lepsza . Buziolki :całus:dla wszystkich wytrwałych .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, erika napisał:

A ja mam fajnie :) chodzę w samym biustonoszu i majtkach :love: albo bez ..:hahaha:chwilę  leżakuję na słońcu albo uciekam dla ochłody pod natrysk  ..nikt mnie nie widzi :) wizytę zawsze zapowiadają  @Betty to dobra ta Twoja PDP  , chyba chce Ciebie uwięzić żebyś nigdzie nie wyszła :( bettunia dotrwasz do końca :serce: jesteś silna ! napewno następna praca będzie lepsza . Buziolki :całus:dla wszystkich wytrwałych .

 

Godzinę temu, erika napisał:

A ja mam fajnie :) chodzę w samym biustonoszu i majtkach :love: albo bez ..:hahaha:chwilę  leżakuję na słońcu albo uciekam dla ochłody pod natrysk  ..nikt mnie nie widzi :) wizytę zawsze zapowiadają  @Betty to dobra ta Twoja PDP  , chyba chce Ciebie uwięzić żebyś nigdzie nie wyszła :( bettunia dotrwasz do końca :serce: jesteś silna ! napewno następna praca będzie lepsza . Buziolki :całus:dla wszystkich wytrwałych .

@Betty jak tak napisałam o Twojej PDP :( ale moja z innej strony daje mi popalić!!  te słodki słowa co słysze codziennie .. to tak jak "zagłaskać kota na śmierć"  ...uff jak nie urok to przemarsz wojska ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, erika napisał:

A ja mam fajnie :) chodzę w samym biustonoszu i majtkach :love: albo bez ..:hahaha:chwilę  leżakuję na słońcu albo uciekam dla ochłody pod natrysk  ..nikt mnie nie widzi :) wizytę zawsze zapowiadają  @Betty to dobra ta Twoja PDP  , chyba chce Ciebie uwięzić żebyś nigdzie nie wyszła :( bettunia dotrwasz do końca :serce: jesteś silna ! napewno następna praca będzie lepsza . Buziolki :całus:dla wszystkich wytrwałych .

@erika bo my jesteśmy nie z tych ubieralskich tylko z tych rozbieralskich -hahahhaha:hahaha:

@Barrakuda ja chodzę w samych ramiączkach bo bym się zagotowała i nie patrzę co będą mówic,,,no najlepiej wszystko zakryć jak emigrantki -ale nic z tego ,,, o nie!!!! jeszcze tak mało wzięłam ciuchów takich typowo latowych ,takich mgiełkowych,,,ale dam radę ,,dobrze ,że nikt mnie nie widzi jak mam 3 godz, przerwę -to mam dopiero luzik pełny,,,,ale to wszystko przez upał:hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wow, @Blondi.  Idę zaraz do dyskoteki,syn mnie zaprasza,haha. I nowe podniety, haha, ups, haha. Ostatnia impra, bo jutro wieczorem a raczej w nocy wyjeżdżamy. 

W cholercię ludzi kończy jutro turnusy, dlatego chcę przeczekać natłok powrotów wyjazdów.  A ...  am mittwoch fahre ich nach Deutschland,haha. Blisko blondaska , haha.

Dlatego chce być już w poniedziałek rano w domu. Całuski , ale bez emotikonków, coś mi tu szwankuje,a laptop nowy,echh.  @Betty , dziękuję za miłe słowa.  Na dobranoc piosenka dla wszystkich jak wczoraj, ale sorki,nie mam teraz czasu poszukać czegoś nowego, jutro się poprawię ,haha.

Dobrej nocy wszystkim życzę :)

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Łukasz napisał:

wow, @Blondi.  Idę zaraz do dyskoteki,syn mnie zaprasza,haha. I nowe podniety, haha, ups, haha. Ostatnia impra, bo jutro wieczorem a raczej w nocy wyjeżdżamy. 

W cholercię ludzi kończy jutro turnusy, dlatego chcę przeczekać natłok powrotów wyjazdów.  A ...  am mittwoch fahre ich nach Deutschland,haha. Blisko blondaska , haha.

Dlatego chce być już w poniedziałek rano w domu. Całuski , ale bez emotikonków, coś mi tu szwankuje,a laptop nowy,echh.  @Betty , dziękuję za miłe słowa.  Na dobranoc piosenka dla wszystkich jak wczoraj, ale sorki,nie mam teraz czasu poszukać czegoś nowego, jutro się poprawię ,haha.

Dobrej nocy wszystkim życzę :)

 

 

 

 

 

@Łukasz Nie dostępne w moim kraju:( ale dziękuję i życzę miłej zabawy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kostki lodowe się roztopiły same !!!!

@adamos1 no teraz wychodzi na jaw ,jacy wszyscy golasinscy:hahaha::hahaha::hahaha:

tak zebrac nas do kupy i na plażę nudystów -opiekunkowo się plażuje !!! hahhahahha 

@Łukaszku piszesz blisko Blondaska  w DE-to już nawet na piechotę wpadniesz do mnie-hahahha no zobaczymy jak to będzie ,,teraz zwiałeś od kostek lodu ,,,ale od plaży nudystów już mi nie umkniesz -na smycz Ciebie wezmę-hahhahahhaha :hahaha:  Na tym disco wzorowo się podniecaj z pełną gracją i powagą,,, tak wytańcz wszystko abyś jutro czuł wszędzie ,no nie wszędzie ! bo będę zazdrosna jeszcze -hahhaha buziaki :love:

 

25 minut temu, adamos1 napisał:

ha ha Wy macie problem ja sam i bez niczego to jest luz ha ha

nie mamy problema ,a jak mamy to zaraz go nie mamy-hahahha :hahaha: jakm sam jesteś @adamos1 to możesz spokojnie coś golnąć :piwo: albo:drink:,,

no pochwal się ,gdzie dzisiaj byłeś ,,,byłeś u koleżanek po fachu??? no taka jestem ciekawa,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, adamos1 napisał:

witam tak koleżanki po fachu  w pobliżu Bonn..był też świetny festyn ,ale atrakcje dopiero po 20.00 ale musiałem jechać bo ja samotny a koleżanki musiały wrócić do pracy.,ale piwko zaliczyłem  i ogólnie było fajnie.

no to jestes super kumpel:lody:na ochłodę!:całus:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Blondi napisał:

@erika bo my jesteśmy nie z tych ubieralskich tylko z tych rozbieralskich -hahahhaha:hahaha:

@Barrakuda ja chodzę w samych ramiączkach bo bym się zagotowała i nie patrzę co będą mówic,,,no najlepiej wszystko zakryć jak emigrantki -ale nic z tego ,,, o nie!!!! jeszcze tak mało wzięłam ciuchów takich typowo latowych ,takich mgiełkowych,,,ale dam radę ,,dobrze ,że nikt mnie nie widzi jak mam 3 godz, przerwę -to mam dopiero luzik pełny,,,,ale to wszystko przez upał:hahaha:

Inna jest sytuacja, gdy jest  sie samotnej babci, wiadomo, wtedy mozna czuc sie swobodniej,  chodzic tylko w biustonoszu czy krotkich spodenkach.. Jak jest facet, nawet w zaawansowanym wieku, to juz  nie mozna tak wszystkego odslonic.  Podczas przerwy ja tez mam luz, ide sobie na lezak do ogrodu ubrana  jak chce a raczej rozebrana haha.., dziadki w tym czasie siedza w domu i drzemia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, Blondi napisał:

Otwieram nowy dzien na forum gorącą :kawa: 

pobrane.jpg

:serce::love::serce: :love::serce:

Witam @Blondi my ranne ptaszki :) dzięki  za pyszna :kawa: u mnie burza a wiec pogoda trochę się popsuła . Dzisiaj ma nas zabrać  córka pdp na kawkę :) to będzie trochę odmiany . Milego i spokojnego dnia Wszystkim życzę :serce:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@erikaLubię poranki -jest chłodniej i świeżo,,,ja już jestem gotowa do pracy -ale ze mnie pracuś szybki-hahahha 

tak tak jesteśmy ranne ptaszki ,,,coś mnie ręka prawa swędzi-będę się witać ,,dzieci przyjadą napewno,,,

a wczoraj wieczorem obserwowałam gwiazdy i ,,Mała Niedzwiedzica" i Duża Niedzwiedzica i tak szukałam swojej gwaizdy na niebie  a tu raptem błysk i tak pomyślałam gdzieś daleko burza jest ,,,a to u @erika jest burza ,,:love:buziaki   ale od razu powietrze jest inne ,,,:hahaha:

 

@Łukaszku  buziaki poranne ,,,:love: ptaszątko czeka już na ptaka -hahhaha :serce: dzisiaj będziemy na drzewku urzędowac albo pod drzewkiem? miejsca dużo -wszędzie się zmieścimy:love:

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...