Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

 Firma JOBS PLUS, świadcząca kompleksowe usługi w zakresie doradztwa personalnego, pracy czasowej i stałej, poszukuje osób zmotywowanych do podjęcia pracy stałej za granicą w charakterze:

OPIEKUN-A/KI

(Z JĘZYKIEM FRANCUSKIM LUB ANGIELSKIM LUB HISZPAŃSKIM)

Miejsce pracy: Belgia

Nr ref.: OPIEKUN/BELGIA/1214

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

- pomoc i wsparcie dla sparaliżowanego mężczyzny w codziennych czynnościach

- towarzyszenie podczas wyjazdów do miasta, wyjścia do muzeum, teatru

WYMAGANIA:

- dobra znajomość języka francuskiego , angielskiego lub hiszpańskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację

- czynne prawo jazdy kat. B – warunek konieczny

- doświadczenie w pracy w szpitalu lub w opiece nad osobami chorymi będzie dodatkowym atutem

- dyspozycyjność i gotowość do podjęcia stałej pracy w Belgii

- empatia

- troska i poczucie zaangażowania

- pogodne usposobienie

- dojrzałość

OFERUJEMY:

- pracę w systemie zmianowym (tydzień w godzinach porannych, tydzień w godzinach wieczornych)

- legalne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę przez belgijską firmę

- długoterminowy kontrakt poprzedzony 2 tygodniowym okresem próbnym

- wynagrodzenie ok. 1500 euro netto / miesiąc + zwrot kosztów podróży do Belgii

Zainteresowała Cię nasza propozycja? POZWÓL NAM POZNAĆ SIĘ BLIŻEJ I OPOWIEDZIEĆ WIĘCEJ O NASZEJ OFERCIE – PRZEŚLIJ CV POPRZEZ FORMULARZ:

Opiekunem projektu jest Dobromir Deczkowski, nasz Recruitment & Customer Service Consultant

                        Z przyjemnością odpowie na wszystkie pytania, tel. 503491434, MAIL: [email protected]

Prosimy o załączenie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnych i przyszłych procesów rekrutacyjnych przez: Jobs Plus Krzysztof Rajtar (ul. Piastowska 44, 30-070 Kraków) oraz przekazywanie tych danych stronom trzecim w celach realizacji procesu rekrutacyjnego. Zezwalam na przekazywanie moich danych osobowych w celu określonym powyżej za granicę do krajów Unii Europejskiej.

Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 1350.

post-1008-0-46630500-1437478397_thumb.jp

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy.

logo-opiekunka1.png