Skocz do zawartości

•  

Forum opiekunek osób starszych

Zdjęcie

Helper 24 - opinie

2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Helper 24

Helper 24
  • Agencje pracy
  • 1 postów i tematów
  • MiejscowośćGliwice

Napisano 16 lipiec 2014 - 11:49

Jesteś w trakcie wyboru agencji pracy? Poznaj opinie o firmie Helper 24. Wyjeżdżasz lub wyjeżdżałaś z tą agencją? Zostaw o niej swoją opinię!

Przypominamy, że opiniowanie/ocenianie osób, usług i firm musi odbywać się zgodnie z zapisami regulaminu niniejszego forum (czytaj). Dodawane opinie muszą być konstruktywne, zawierające pełny obraz opisywanej sytuacji, oparte wyłącznie na własnych doświadczeniach. Tematy i posty nie mogą naruszać praw i dóbr osobistych osób trzecich. Wpisy odbiegające od ww. zasad oraz zapisów regulaminu będą usuwane.

Moduł oceniania pod niniejszym postem (rączka w górę, w dół) wpływa na wynik aktywności ww. agencji.
  • 0

#2 bo ja tak chcę

bo ja tak chcę
  • Goście

Napisano 12 sierpień 2014 - 14:47

Kto coś może o nich powiedziec? Czytałam już sporo opinii, ale szukam czegoś najnowszego, na czasie. Jakieś opinie o helperze? bede wdzieczna z pomoc ;)

#3 Agnieszka

Agnieszka
  • Goście

Napisano 03 wrzesień 2014 - 16:44

Ja kiedyś z nimi współpracowałam (od roku nie wyjeżdżam już za granice bo nie musze) i miło wspominam. Wtedy pracowali tam bardzo fajni ludzie, pieniądze były fajne. Jak jest teraz ciężko powiedziec, ale z mojego doświadczenia sprzed roku szczerze polecam.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych